2AM: The Smiling Man

Tom Hinueber

Hudba:

Matt Hanks

Rufete

"What the hell do you want?" Týpek v obleku měl originální pohyby, týpek v mikině zas dementní výraz. Ale poprvé, když jsem to viděl, se to dalo přežít a byla to milá jednorázovka. Ani mě nenapadá, jak by se to mohlo rozvinout, 4 minuty koukání na tančícího chlápka bohatě stačí. Konec byl ohraný jak moje staré Atari. ()

IvcaSammet

V domnění, že se bude jednat o pokračování kraťasu The Smiling Man jsem se do sledování pustila s chutí. Okamžitě mi ale došlo, že se asi o pokračování jednat nebude ... Hodně, opravdu hodně slabý kraťas, téměř žádná hororová atmosféra a závěr naprosto směšný. 2AM se opravdu hororem snad ani nazývat nedá. ()

Meteorista

No ke mně takle někdo kráčet, obzvlášť v jednu chvíli jak tam trajdá tou podivnou chůzej, tak se asi poseru na místě. Funguje to. Akorát si mohli tvůrci dát víc záležet na tom znepokojivym vzhledu toho usměvavýho pána. ()

Wann

Pěkná atmoška, originální nápad, dobrý pohyby toho týpka ale celej film srazí na zem závěrečnej pokus o lekačku. ()

Likan7

Spíš než děsivé nebo atmosférické jen vtipné. Každopádně z toho plyne ponaučení, nikdy nebuď v noci sám venku. ()

Taron

Noční můra člověka, co se potřebuje ve dvě ráno dostat prázdnou ulicí domů. Hodně nepříjemnej zážitek. Konec je podle mě docela klasickej konec krátkýho hororu. Ani nevím, proč zrovna tady, ale vyzní fakt špatně a nedotaženě. Škoda, jinak by to bylo na plnej počet. ()

ludovit14 odpad!

TENTO kraťas je trochu retardovaný!HOD:15%.Je to vlastne celkom smiešne, keď tam "Thriller" hrá na pozadí-a neviem či som tam nepočul hrať Stayin Alive od Bee Gees,so s-tlmením zvukom. OnlineTU! ()

AlohaAnty

4 minutový hororový snímek s pořádnou atmosférou a kvalitní hudbou. Zabiják z dob 80 let, s retardovaným smíchem a pořádnou kondičkou. ()