Dong Joo je zamilovaná do svého spolužáka Min Sooa, kvůli němu se na škole přihlásila i do školního sboru, přestože její zpěv je hrozný, ale naštěstí se tam uplatnila hraním na klavír. Nyní se setkávají po letech a Dong Joo se rozhodne přihlásit na kliniku pro hudebně hluché lidi, kde se instruktor Shin Heung snaží zlepšit "zpěv" svých klientů pomocí různých technik. A i sem se Dong Joo přihlásí kvůli Min Sooovi. A aby dostala slevu, tak se vydává za studentku. (andiek05)

Estrellita

Sranda, opravdu! Líbilo se mi pojetí, absurdita, smrady, zpěvy a dokonce i unhappyend... včetně poslední scény. I kvůli ní to mělo smysl dokoukat. A kvůli těm zvukům, člověk by nevěřil, že někdo dokáže vyloudit tak strašně a absolutně falešné tóny... Doporučuju tuhle korejskou novotu a doufám, že se budou i nadále točit takhle mile originální filmy! 80% ()

sniper18

Je to dosť dobrá romantická komédia. Má vydarený príbeh o mladej žene, ktorá vôbec nevie spievať, lenže je zamilovaná do muža, ktorý má spev veľmi rád a práve s jeho pomocou sa na neho dá zapôsobiť. Preto sa rozhodne prihlásiť do školy spevu a keďže je práve bez práce, kvôli zľave začne predstierať stredoškoláčku, lenže jej učiteľom je nesympatický muž, s ktorým sa už predtým stretla, ale aj tak sa chce naučiť spievať za každú cenu. A napriek obojstrannému počiatočnému odporu sa postupne spriateľujú a on k nej začína cítiť niečo viac. Spracovanie sa mi páči, ešte spočiatku mi to prišlo len také obyčajné, za čo môže možno až moc teenagerské prevedenie a navyše ani hlavné trio ma až tak moc nezaujalo. Ale našťastie som si čoskoro zvykol a už si ma to celkovo získalo, hlavná hrdinka a jej nový učiteľ začnú byť zaujímavejší, celá tá tématika ohľadom spevu a hudobnej školy mi výborne sadla, navyše s dobrou motiváciou stihnúť sa naučiť spievať do svadobného dňa, dobre podané sú aj všetky tie vzťahy medzi zúčastnenými, okrem tých najhlavnejších obzvlášť hlavnej hrdinky ku svojej priateľke, na ktorú žiarli, tu nemám žiadny väčší problém. Navyše sa to celé nesie vo veľmi príjemnej atmosfére a ani táto výrazne nadpriemerná dĺžka mi vôbec neprekáža, tu sa je stále na čo pozerať. Čo sa týka jednotlivých žánrov, romantická línia nefunguje úplne ideálne, keďže chémia medzi hlavnými postavami nie je až tak silná, ale v tomto prípade mi to ani moc neprekáža, lebo dôraz je skôr kladený na komédiu. A tá mi sadla, je tu plno vydarených vtipných situácií a pár dobrých hlášok. Herecké obsadenie je celkom slušné, síce to hlavné trio sa určite dalo obsadiť aj lepšie, ale aj títo ma dostatočne bavili a navyše to celkovo vylepšuje niekoľko výborných vedľajších postáv, hlavne moji obľúbenci Park Cheol-Min ako hlavný učiteľ, Kim Hae-Sook v úlohe matky hlavnej hrdinky alebo sympatická Lim Jung-Eun ako jej priateľka. Réžia a technická stránka na žánrovú špičku nemajú, ale aj tak je to stále slušná úroveň, ktorá pre potreby filmu plne stačí. Takže určite sa to dalo ešte doladiť, ale nemôžem si výraznejšie sťažovať, dej ma bavil po celý čas, humor sa vydaril a postavy sú tiež dostatočne zaujímavé, takže skutočne príjemná zábava. 75% ()