poster

Lotta a nečekaná změna (TV film)

 • Německo

  Lotta & die großen Erwartungen

Komedie / Romantický

Německo, 2012, 89 min

 • entokr
  ***

  Pohodová oddechovka, nijak zvlášť horší než první díl to nebylo, co do kvality tak stejně. Je to taková zábavná roztomilá rozpustilá pohádka s velice sympatickou hlavní hrdinkou. Źádné hlubší poselství to nenese, ani to nemá nijak zvlášť vysoké ambice. Jako odpočinkový filmek v případě nudy na který se člověk musí dívat s nadhledem to splňuje všechny nároky.(13.2.2015)

 • suzanne1997
  ****

  Musím napsat, že tenhle film byl horší než jeho první díl /Lotta a vysněná cesta/, ale i přesto si vyslouží mé čtyři hvězdičky, v některých situacích jsem se zasmála, v jiných jsem se zarazila, mi však tento film připadal, jako příjemná oddechovka, u které nemusíš moc přemýšlet a kterou doporučuji na zkrácení dlouhé chvíle.(4.1.2015)

 • _aandyy_
  *

  Ta jedna hvězdička je pouze za český dabing a velice vtipně přeložená jména z němčiny: Naděžda a Toníček! To byla sranda :)(20.12.2014)

 • anitae
  ***

  Úplně jednoduchý film o téměř dokonalé ošetřovatelce v domově v důchodců, která řeší nečekané těhotenství. Od filmu nelze nic čekat, ale na vyčištění hlavy dobrý:)(18.12.2014)

 • Prochy38
  **

  Ležel jsem v nemocnici a jelo to v televizi, bolest mi nedovolila spát, tak jsem se díval. Že to má pokračování jsem pak zjistil, ale naštěstí mě zavčas pustili :). Až se dočítám, že už šlo o druhý díl. Na německou romantickou komedii to ovšem nebylo ta zlé. Víc než ty ** dát nemohu. Za pohodovou hlavní hrdinku. Ale film je taková nalajnovaná pohádka, že to nejde brát vážně, ani se tomu smát. Kravinou bych to ale nenazval.(4.1.2015)