Lotta a nečekaná změna (TV film)

• Německo

Lotta & die großen Erwartungen

Komedie / Romantický

Německo, 2012, 89 min

• _aandyy_

Ta jedna hvězdička je pouze za český dabing a velice vtipně přeložená jména z němčiny: Naděžda a Toníček! To byla sranda :)(20.12.2014)

Úplně jednoduchý film o téměř dokonalé ošetřovatelce v domově v důchodců, která řeší nečekané těhotenství. Od filmu nelze nic čekat, ale na vyčištění hlavy dobrý:)(18.12.2014)

• Prochy38

Ležel jsem v nemocnici a jelo to v televizi, bolest mi nedovolila spát, tak jsem se díval. Že to má pokračování jsem pak zjistil, ale naštěstí mě zavčas pustili :). Až se dočítám, že už šlo o druhý díl. Na německou romantickou komedii to ovšem nebylo ta zlé. Víc než ty ** dát nemohu. Za pohodovou hlavní hrdinku. Ale film je taková nalajnovaná pohádka, že to nejde brát vážně, ani se tomu smát. Kravinou bych to ale nenazval.(4.1.2015)

Pohodová oddechovka, nijak zvlášť horší než první díl to nebylo, co do kvality tak stejně. Je to taková zábavná roztomilá rozpustilá pohádka s velice sympatickou hlavní hrdinkou. Źádné hlubší poselství to nenese, ani to nemá nijak zvlášť vysoké ambice. Jako odpočinkový filmek v případě nudy na který se člověk musí dívat s nadhledem to splňuje všechny nároky.(13.2.2015)

Musím napsat, že tenhle film byl horší než jeho první díl /Lotta a vysněná cesta/, ale i přesto si vyslouží mé čtyři hvězdičky, v některých situacích jsem se zasmála, v jiných jsem se zarazila, mi však tento film připadal, jako příjemná oddechovka, u které nemusíš moc přemýšlet a kterou doporučuji na zkrácení dlouhé chvíle.(4.1.2015)