Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Vojťas
  **

  Luther (výborný detektiv s neortodoxními způsoby vyšetřování) meets Dr. House (hláškař se zdravotními a psychickými problémy). Jako nápad to možná zní zajímavě, ale ve výsledku jde bohužel o další tuctovou kriminálku plnou 100% klišé.(24.9.2013)

 • Gogo333
  **

  Seriálové novinky sezóna 2013/2014 - Rozkoukáno: 26 Dokoukáno: 0 Zahozeno: 5+1 _ Původní seriál jsem neviděl, ale vydržel nějakých 200 epizod, což se tomuto remaku nepovedlo a byl zrušen po třetí epizodě. Herci ujdou, ale celé je to nudné a občas i trochu trapné. Přirovnání k výbornému Lutherovi není na místě i když chápu, že oba jsou černí policisté, kteří nedodržují pravidla. Mezi kriminálkami nic extra a pokud chcete detektiva na vozíčku, tak šáhněte po českém Edenu i když to taky není žádný zázrak. 40%(19.10.2013)

 • KevSpa
  **

  Policajt-drsňák bez pudu sebezáchovy, který kašle na pravidla, ale prochází mu to, protože je tak strašně dobrej. Ano, viděli jsme to už mnohokrát. Jediný rozdíl oproti podobně laděným kriminálkám je, že je hlavní hrdina na vozejku. To kolečkové křeslo je ale jediná inovace, jinak jde o další nudnou rutinní kriminálku, co se snaží být cool. Blair Underwood v hlavní roli má nezpochybnitelné charisma, ale to nestačí, protože všudypřítomná žánrová klišé jsou vyloženě ubíjející a ani flashbacky do minulosti nedokáží zahnat nudu. Na další díly určitě koukat nebudu. Pilot - 40% --- 19.10.2013 - Seriál byl zrušen.(24.9.2013)

 • MoiJe
  **

  Seriál o drsňáckom polišovi odnedávna na vozíčku. Pilot: Sledovateľné. Pozriem ďalej, uvidím. Update: Nechcelo sa mi asi do e2, keď vyšla.(16.9.2013)

 • Idahou

  Až moc okatě se to snaží vytvořit "jinou" detektivku a přitom zůstat u současného trendy stylu, snadno stravitelných a pro diváka nenáročných seriálů a filmů. Proto je hlavní hrdina černej a na vozíku, což je samozřejmě důsledkem strašlivého incidentu při pátrání, což se nám odhalí při ještě strašnějším flashbacku. Je to solidně udělané, ale jinak hloupé a je tam jen náznak toho, že by do toho někdo vložil něco víc, než jen sny o zbohatnutí. Přitom by stačilo vyprofilovat hlavního hrdinu tak jak by měl být - invalida, rozhodně by neměl frčet po místě činu aby se vzápětí ocitl na střeše budovy, lup, zase na místě činu, lup jiná lokace a to aniž by se zapotil. Skutečně by bylo ajímavé sledovat brilantního detektiva, jak řeší zločiny ze své centrály, pomocí moderních technologií. Však se to podařilo ve Sběrateli kostí před 14 lety, proč by to nemohlo jít dnes? Protože tupý zombie divák chce jinou a přesto stejnou detektivku a tvůrci chtějí peníze(25.9.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace