Komentáře uživatelů k sérii (9)

 • swamp
  ***

  S pokračováním bohužel přichází i propad. Tajemno je pryč, k moci se dostává mladá garda protivných parchantů a nádech mysteriózního městečka, potažmo seriálu, se žánrově mění v něco, co spíše připomíná World war Z.(17.2.2017)

 • honajz
  **

  Mno, oproti první sérii je to velmi těžká slabota. Ona vlastně i první série tím svým zlomem v půlce nedržela přesně pravidla hry, ale ok, dalo se pochopit, oč tvůrcům šlo. Tady se skáče z tématu na téma, až je to prostě zmatené a hloupé. Dobře, nejvíc vystrkuje růžky parafráze na totalitní režimy, nacismus, segregaci, vykašlání se na staré a nemocné... Ale jen vystrkuje. V prvních dílech se vždy objeví dokonce nějaká postava z první série, ale jen proto, aby vzápětí nebo nejpozději do konce dílu surově zhebla. Vlastně jediní, kdo asi přežijí déle, je manželka hrdiny první série, a pak bývalá šerifova sekretářka. Problém také je, že si divák začne klást otázky, jak moc dobře nebo spíše špatně měl Pilcher vše spočítané, když vlastně město bez kamer a poprav (1. série) nebo s ohrožením zvenčí a nedostatkem jídla a energie (2. série) nemá šanci přežít? Postavy se zde chovají každou chvíli jinak, někdy jen proto, aby došlo k nějakému zvratu. Dokonce dojde takhle koncem i na antickou tragédii. :-) Žel, za těchto okolností, kdy se zcela rozbouraly mantinely příběhu, je to už jedno, dokonce to vyzní směšně.(13.2.2017)

 • mrx.friend
  ***

  Obavy z natahování první (celkem uzavřené) série se ukázaly jako oprávněné. Příběh je prakticky ten samej, akorát Matta Dillona vystřídal Jason Patrick a už víme, co je Wayward Pines přesně zač. Žádnej extra posun dopředu se nekoná, stejně tak žádná inovace, twisty nebo cliffhangery, který by vás přiměly pustit si příští epizodu. Sem tam nějakej flashback jedný významný postavy, jinak invaze mutantů a připitomělý "who's in charge?" diskuze a to všechno se vleče na poli deseti dílů. Dost nuda oproti jedničce, která měla spád a neustále něčím překvapovala. Tvůrci tentokrát jasně nemají co říct, akorát pokrucujou reputaci výborně načatému seriálu.(24.2.2017)

 • Stružák
  *

  Po parádní první sérii přišel průšvih. Ve druhý sérii se totiž nestane absolutně, ale absolutně nic. A když už to vypadá, že by se něco mohlo dít, scénáristi to nepochopitelně pohřbí (nebudu spoilerovat, o co se konkrétně jedná, ale těch případů je tady několik). Návaznost na první sérii existuje jenom tak na okraj, aby se neřeklo. No a ten konec, no ty vole... Škoda slov, na tuhle sérii chci hodně rychle zapomenout a Wayward Pines si pamatovat hlavně podle hodně dobrý první série. Dvojka je průšvih skrz naskrz.(11.1.2017)

 • zsn
  *****

  Dvojka byla ještě lepší! Plná akce, dobrodružství, překvapení. Super seriál, těším se na trojku! Šla jsem do toho s nechutí, protože jsem si zase jednou náhodou prvně přečetla místní vesměs záporné komentáře a opětně se mi potvrdilo, že zdejší rádoby odborníci na filmy si zde akorát chladí žáhu svého neplodného života. Už nikdy si nenechám zkazit očekávání nebo se inspirovat místními, ve valném procentu stejně dětmi.(8.5.2017)

 • PAVEK
  ****

  Upřímně nechápu extrémně nízké hodnocení druhé řady zde na čsfd. Druhá řada je horší než ta první, avšak pouze o píď. Seriál se ve druhé řadě transformoval z mysteriózního do jakého survivalu, odehrávajícího se za zdmi ochrané zdi. Je to prostě něco jiného, než první řada, ale stále to má co nabídnout, stále je tam spoustu zajímavých a tajemných momentů, děj opět plyne velmi rychle... Za sebe seriál rozhodně doporučuji a to včetně druhé řady. Vypadá to, že se snad začně chystat i třetí řada. Vzhledem ke konci té druhé se na třetí řadu nesmírně těším.(2.10.2017)

 • Ajvngou
  **

  Jednička super do pátýho dílu, jakože úplně nejvíc. Dvojka - srágora bez logiky. Úplně dementní příběh, nic nedává smysl a celý to jde do kytek.(6.5.2017)

 • Patrik.Schou
  *

  Druhá série nemá žádné napětí, ani děj. Po vykradení všech motivů z The Prisoner (1967) se ze seriálu stal nezajímavý Under the Dome (Pod kupolí), kde je místo kupole elektrický plot. Ještě autoři stihli vykrást pár motivů z World War Z (vzhled zombíků; scénu s jejich naskládáním na sebe; i záběry na jako by zombíka vůdce), ale předělat se jim to do zombie stylu nedaří. Absolutně nezajímavé.(24.12.2017)

 • jackalsc
  ***

  Nebylo to špatné. Někdo tu sice nadává na ,,béčkového kašpara Jasona Patrica,, ale já myslím, že hraje to co má a hraje to dobře, holt každý nedostane roli jako Matt Dilon. Jsou zde opravdu nudné, nezajímavé momenty a občasné faily a zvrhnutí do jakéhosi hybrida WWZ, ale jsou zde i skvělé pasáže které dovysvětlují otázky, které si klademe od první série. Druhá sezóna to utla v dobrém momentu, ačkoliv nedosahovala zdaleka původních kvalit, tak jsem opravdu zvědavý na třetí sérii. Pokud se jí dočkáme. SPOILER ((Nejlepší je závěrečná satisfakce ve smrti toho vylízaného dementa Jasona :D)(21.7.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace