Městečko Pines (TV seriál)

Wayward Pines

Drama / Mysteriózní / Sci-Fi / Thriller

USA, 2015–2016, 14 h 31 min (Minutáž: 42–44 min)

Siobhan Fallon Hogan, Matt Dillon, Carla Gugino, Toby Jones, Shannyn Sossamon, Melissa Leo, Hope Davis, Reed Diamond, Terrence Howard, Tim Griffin, Charlie Tahan, Juliette Lewis, Lisa MacFadden, Barclay Hope, Kennedi Clements, Alison Araya, Sarah Desjardins, Jarod Joseph, Justin Kirk, Jared Ager-Foster, Sarah Jeffery, Greta Lee, Allyson Grant, Primo Allon, Manny Jacinto, Chris Shields, Gerardo Barcala, Anthony Welch, Toby Levins, Andrew Jenkins, Giacomo Baessato, Chad Krowchuk, Samuel Patrick Chu, Michael McShane, Jane Craven, Craig March, Scott Michael Campbell, Jason Patric, Nimrat Kaur, Josh Helman, Kacey Rohl, Djimon Hounsou, Naika Toussaint, Malcolm Goodwin, Nickolas Baric, Katie Hayashida, Simone Missick, Jessica Harmon, Lusia Strus, Lindsay Hollister, Teryl Rothery, Ian Tracey, Nicholas Carella, Robin Nielsen, Jeffrey Ballard, Emma Tremblay, Dean Petriw, Kate Bateman, Jennifer-Juniper Angeli, Christian Michael Cooper, Dakota Daulby, Françoise Yip, Sarah Grey, Paul Lazenby, Dakota Guppy, Lisa Bunting, Danny Mac, Tom Stevens, Devin Hansen, Grayson Gabriel, Elizabeth Bowen, Bruce Blain, Iain Belcher, Lindsey Kraft, BJ Harrison, Liam Hughes, Tyronne L'Hirondelle, Ricky He, Jason McKinnon, Jaime M. Callica, Latonya Williams, Sarah Corrigan, Jeanie Cloutier

Komentáře uživatelů k TV seriálu (190)

Keby som mal hodnotiť len prvú sériu tak je to jasných 5 hviezd. Mysteriózna atmosféra, ktorá ma začala dráždiť svojimi otázkami už hneď od začiatku. Celého ma to pohltilo. Keď sa to zhruba v polovici prvej série začalo vyjasňovať a na tie hlavné otázky som dostal odpoveď, tak aj tak to na pútavosti nestratilo, práve naopak. Stále a stále pribúdali nové otázniky, pričom odpovede na ne postupne vyjasňovali celý príbeh a osobné drámy hlavných postáv. Všetko do seba pekne zapadalo a každý jeden diel priniesol so sebou zároveň i jeden dielik do celkovej skladačky. K tomu pribudli večne hladní mutanti (gore mohlo byť viac), takže aj o napínavejšie chvíle bolo postarané. Druhá séria však už čo to zo svojho lesku stratila. Počiatočný odboj proti 1. generácii bol teda trestuhodne odbitý, smrť niektorých dôležitých postáv mimo kameru a mal som pocit mierneho naťahovania deja. Najviac ma zaujali scény, kde ten černoch dostal možnosť sledovať ako sa mení svet... zaujímavé a pocitovo príjemne melancholické. Koniec mi tiež prišiel trocha odfláknutý, je to otvorené, ale pochybujem, že by ešte natočili aj tretiu sériu. Na druhú stranu nenudil som sa ani pri druhej sérii, takže celkovo veľká spokojnosť. Slušný nadpriemer. 80/100(24.8.2018)

Shyamalan a Fox natočili seriál... a překvapivě dost kvalitní! Chce se mi tu spoilerovat, ale... radši to dělat nebudu. Mrkněte na něj sami. Samozřejmě seriál hned po 1.sérii zrušili, ale... EDIT: V PROSINCI 2015 OZNÁMENÁ DRUHÁ SEZÓNA,TAKŽE NÁSLEDUJÍCÍ VĚTA NEPLATÍ. zase vzhledem k tomu, jak se to nakonec vyvrbilo, tak je to možná dobře, protože takhle seriál nemůže sklouznout do úplných ho.ven, jako spousta ostatních moderních seriálů. Poctivé 3***.(25.11.2015)

Na tohle se člověk musí dívat jako na zábavu, moc nad tím nepřemýšlet, jinak z toho leze spousta nelogičností. Ale zábava fakt dobrá. Je to vlastně seriál dvou polovin a asi každý měl problém se přesmýknout z mysteriózní polohy do sci-fi, ale proč ne.(30.11.2015)

Nechtělo se mi v sobotu spát, bylo asi 22:00 hodin tak jsem řekl proč nezkusit tenhle seriál. Stejně dám tak jeden díl a půjdu spát, říkal jsem si...Krutá pravda je taková že jsem uléhal v 6 ráno... a hned po snídani v 9:00 jsem seriál shlédl až dokonce...Zkrátka po dlouhé době super serial který Vás nenechá usnout,(24.1.2016)

Hodně povedené. Co všechno se může zvrátit během pouhých 10. dílů. Ani chvilku sem si pořádně nebyl vědom co je a co není skutečné. Za mě 80% a prvních 5 dílů ještě víc(4.2.2016)

• Thug_Leo

1.Série byla zajímavá pro diváka, který postupně poznával co se a jak děje...3* S nástupem druhé série jsem si říkal, že by tvůrci mohli dostat větší koule, thriller, napětí, přežití proti mutantům, cestování za plot, jiné lokace, lepší scénář a ne se stále babrat v tom samém. Co jsme dostali? Jiného silně necharismatického hrdinu a více puberťáků co si myslí jak jsou chytří, důležití a přitom by potřebovali PÁR FACEK A KOPANEC DO PRDELE! 2x03, pokud se nic nezmění ani v dalším díle, budu velice peprný a přestávám sledovat.(11.6.2016)

První série zajímavá, tak za 4 hvězdy. Druhá série nestojí za nic, po třetí epizodě končím. Jen ztráta času.(29.6.2016)

Od začátku prostě víte, že s tímhle městem není něco v pořádku, a jen přemýšlíme, jestli za tím stojí CIA, nebo "jen" nějaký pošahaný extrémista... Zvláštní, ponurý, trochu mimo seriál, Shyamalan vzal zřejmě trochu Orwella, smíchal to s Lynchem a přidal pár mutantů, samozřejmě nechybí důležité otázky lidstva jako držení lidí v nevědomosti, spasitelský syndrom, akce " velký bratr tě vidí"...a výsledek vážně stojí za to, nepustil mě od obrazovky.(6.8.2016)

• B3n

Prvá séria si objektívne zaslúži hodnotenie, ktoré seriál má (v čase písania tohto komentára 1462 hodnotení, 76%), druhá séria sa zvrhla na neomarxistickú propagandistickú stoku, ktorá zo seriálu urobila totálny odpad. Ruky preč.(21.8.2016)

Je zajímavé jak rychle se změnila celková atmosféra a pointa seriálu z epizody na epizodu (The Truth). Ze začátku vypadá Wayward Pines jako normální rip-off Twin Peaks, který má ale spoustu nových záhad a zápletek co nabídout. Ne vždy je to perfektní, ale koukatelné bezesporu. Po rozuzlení, které je absolutně (použiju-li anglikánismus) ''mysl odvávající'', ale Wayward Pines zcela změní žánr. Očekával bych, že když už takový plot twist vymyslí, mohli by i zbytek příběhu nechat v oné mysteriózní linii, která se bude epizodu co epizodu odkrývat, sci-fi nesci-fi, protože fanoušci se spolu se seriálem nezmění. A právě to byl asi jediný důvod, proč mě druhá série už vůbec nezajímala.(30.8.2018)

1 3 6 7 8 9 10 následující >>