poster

Krvavé peníze

 • USA

  Good People

 • Slovensko

  Krvavé peniaze

 • Velká Británie

  Good People

Drama / Thriller / Krimi / Akční

USA, 2014, 90 min

Předloha:

Marcus Sakey (kniha)

Scénář:

Kelly Masterson

Hudba:

Neil Davidge

Producenti:

Avi Lerner, Tobey Maguire

Střih:

Paul Tothill

Scénografie:

Kave Quinn

Kostýmy:

Keith Madden
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Morholt
  ***

  Mnohokrát viděná zápletka o tom, kterak obyčejní lidé k špinavým penězům přišli a vzápětí se stali terčem útoků "právoplatných" majitelů, kteří chtějí svůj mamon zpět. Po Tomovi a Anně jdou dokonce dvě bandy kriminálníků a aby toho nebylo málo, mají v patách i všetečného detektiva. Good People ničím nepřekvapí, ale určitě pobaví, protože ctí pravidlo, že v jednoduchosti je síla a ještě k tomu přidávají slušné tempo, díky kterému se divák nenudí. Navíc v závěru vše vyvrcholí povedeným zúčtováním, nad kterým by Kutil Tim s Přemkem Podlahou zajásali. Herecky fajn a udělalo mi radost, že Kate Hudson od minule zase splaskla, takže už je z ní opět hezká holka. A abych nezapoměl, hlavní hrdina zde používá Škodu Felícii a i když je to blbost, tak mě to nějak potěšilo. 65%(2.12.2014)

 • ecceHOMMO
  **

  No neviem. mne to prišlo dosť diétne a také opozerané, ničím výnimočné (snáď len obsadením).(7.10.2015)

 • grizly007
  odpad!

  100x ohraný téma o nalezení peněz a následném hýření. Tentokrát mimořádně špatně zahraný a hlavně nudný. Film nepřináší nic nového a nemá čím by zaujal. Divím se, že se takový sračce propujčil výbornej herec Tom Wilkinson(1.10.2014)

 • Lord.Jim
  ****

  Bavilo mě to :-)(4.10.2014)

 • Fr
  ***

  ,,CELÝ NÁŠ ŽIVOT JSME SE SNAŽILI BÝT DOBŘÍ, NE? A CO JSME ZA TO DOSTALI? NIC. MOŽNÁ, ŽE TY PENÍZE JSOU DAR. POMŮŽOU NÁM DOSTAT NÁŠ ŽIVOT ZPĚT…" /// Sympatický vobsazení v příběhu vo tašce plný prachů, která měla udělat lidi šťastnejma. Ovšem tam, kde byl doteď největším problémem exekutor, zřejmě frajeři, co krměj lidi kulečníkovýma koulema, můžou svejma netradičníma metodama… Díky dobrý stopáži vodpadaj kreténský průpovídky i řečičky. Pravda, vobčas to logicky zahapruje, ale závěrečná ½ hoďka je zajímavá. Nebo aspoň napínavá. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Stejnojmennou knihu, kterou v roce 2009 napsal Marcus Sakey, jsem nečetl. 2.) Miluju příběhy vo tom, že štěstí není vo penězích (to sem kurva onehdá viděl tak šťastnýho bezďáka…). 3.) Thx ta titule ,,Viny95501“ a ,,avod“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE ** NAPĚTÍ **(19.10.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace