Krvavé peníze

• USA Good People (více)
Trailer

Mladý americký pár Tom a Anna Wrightovi (James Franco a Kate Hudson) se dostanou při opravě Annina rodinného domu v Londýně do obrovských dluhů. Zároveň zjistí, že nájemník, který bydlel pod nimi, zemřel a zanechal po sobě hotovost 200 000 liber. Stačí si jen peníze vzít a jejich problém je vyřešen. Jenomže netuší, že se brzy sami stanou terčem zloděje, který peníze původně ukradl. A náhle se dobrým lidem začínají dít špatné věci... (Magic Box)

Trailer

emma53

Krimithillerů se točí čím dál víc, tak už jsem asi zhýčkaná a příliš vybíravá, Rozhodně neupírám Good People napětí a hustou atmosféru, ale momentem, který se týkal tága jsem se obávala, že to sklouzne do podobné linie jako u Tísňové linky. Stalo se. Faktem ale zůstává, že jak u ní, tak ani tady jsem se přes ty všechny neuvěřitelné momenty vůbec nenudila a Tom a Anna byla sympatická dvojka. ()

Jara.Cimrman.jr

"Nejde o to, co mi zcizili. Jde mi především o čest. Takže teď budu pálit města a ničit úrodu." Kdykoli najdu volně ležet hromadu peněz, tak si ji rafinovaně nevšimnu a prchám, protože vím, že někomu patří a přijde si pro ně. Jenže vždycky se najde pitomec, který je sebere a myslí si, že mu to projde. A jakkoli jsou mi Tom a Anna sympatičtí, tak jsem jim nedokázal fandit. Vždyť i oni tuhle ohranou zápletku museli ve filmech mnohokrát vidět, tak proč to udělali? Proč to někdo natočil? A proč jsem se na to koukal? Tak to poslední vím. Protože jsem doufal, že prvoligová sestava by do toho nešla, kdyby snímek v sobě neměl něco originálního. Bohužel jsem se mýlil. ()

Gilmour93

Člověku, který jezdí po Londýně felicií pick-up, nelze těch 220 tisíc liber nepřát.. Nikterak objevný thriller s poněkud prostoduchým scénářem, zanedbatelnou porcí napětí a násilným Home Alone finišem, který nepatrně vylepší reputaci a přinese i poznání, že londýnští gangsteři tvrdosti Harryho a Marva rozhodně nedosahují.. James Franco nepředvedl nic, Kate Hudson aspoň ukázala zadek.. ()

T2

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $905,000Tržby za predaj Blu-ray v USA $17,078 //počet predaných kusov ?Tržby za predaj DVD v USA $28,021 //počet predaných kusov ?║ prvá polovica je dobre rozohraná, herci to ustoja ale potom sa prepne výhybka a v závere to úplne padá na nadmernej naivite v akčných sekvenciach, ktoré skôr pripomínajú takú haluznú obdobu pascí z filmu Sám doma, doslova to posrali /40%/ ()

Fr

,,CELÝ NÁŠ ŽIVOT JSME SE SNAŽILI BÝT DOBŘÍ, NE? A CO JSME ZA TO DOSTALI? NIC. MOŽNÁ, ŽE TY PENÍZE JSOU DAR. POMŮŽOU NÁM DOSTAT NÁŠ ŽIVOT ZPĚT…" /// Sympatický vobsazení v příběhu vo tašce plný prachů, která měla udělat lidi šťastnejma. Ovšem tam, kde byl doteď největším problémem exekutor, zřejmě frajeři, co krměj lidi kulečníkovýma koulema, můžou svejma netradičníma metodama… Díky dobrý stopáži vodpadaj kreténský průpovídky i řečičky. Pravda, vobčas to logicky zahapruje, ale závěrečná ½ hoďka je zajímavá. Nebo aspoň napínavá. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Stejnojmennou knihu, kterou v roce 2009 napsal Marcus Sakey, jsem nečetl. 2.) Miluju příběhy vo tom, že štěstí není vo penězích (to sem kurva onehdá viděl tak šťastnýho bezďáka…). 3.) Thx ta titule ,,Viny95501“ a ,,avod“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE ** NAPĚTÍ ** ()

• Film se natáčel v Londýně ve Velké Británii. (rafix)