Krvavé peníze

Kave Quinn

Kostýmy:

Keith Madden
  • Big Bear

Tuctový thriller s celkem uvěřitelnou zápletkou. Co dělat když se na vás valí splátky, banka vám chce sebrat barák a vy najdete u svého náhodně objeveného mrtvého podnájemníka prachy? Co prachy, tašku prachů, která všechny vaše problémy šmahem vyřeší... Dát ji policajtům? Nebo počkat a začít peníze pomalu ,,rozpouštět''? Jenže každej poklad má svého strážce a tak ta pohádka co pěkně začala může nepěkně skončit. Bohužel na to jak to bylo celou dobu předvídatelné to tvůrci krapet překombinovali a ten konec byl vážně úlet. Takže děkuji, znovu ne. Dávám za dva hřebíky desítky do hřebíkovačky. * *(11.2.2016)

Jo, chudoba je sviňa a když se naskytne pár mincí k dobru, málokdo odolá.... J.Franco a K.Hudson příjdou k solidnímu balíku peněz po svém mrtvém spolu nájemníkovi. Špinavé peníze však patří drogovým dealerům a policii se navíc počestnost manželů taky moc nezdá..... Tento akční thriller není úplně k zahození. Dobrý začátek a celkem napínavý průběh zkazil akorát závěr v opuštěném domě s nástrahami. Uděluji tři hvězdy(18.10.2014)

• Aljak

Základ celkom dobrý, no potom sa z toho vykľul tuctový prehnaný akčný krimi-thriller, ktoré ja akosi moc nemusím. Rozhodne som od toho čakal viac, keď už to má také herecké obsadenie vcelku na úrovni. Ale napokon to nedosiahlo ani len hranicu priemernosti, najmä kvôli tej prehnanosti a občasnej nelogickosti. Pochybujem, že by sa prvotriedni neľútostní gangsteri takto maznali s nejakými amatérmi a prečo by na nich brali toľko ohľadu, obzvlášť keď sa hneď od začiatku dosť bránili. A rovnako nechápem, prečo by po prvom vlámaní do tej pivnice polícia nijako nereagovala, ani len nejakým ochranným opatrením, keď už vedeli s kým majú dočinenia. Nuž, maximálne 2*, nič viac!(2.10.2014)

Hlavný hrdinovia sú vcelku fajn a moje oko kukalo na Kate Hudson vždy z tým aká je krásna. škoda toho plne nevyužitého potenciálu. Zakiaľ sa film rozbehne tak to trvá, ale ak sa rozbehne tak to stojí za to. Akcia a napätie na konci že SUPER. po niektorých nadšených reakciách tu som očakával asi viac. Je pravda že dej bol trochu na náhody a niekedy až stupídny, ale zasa to aspoň rýchlo odsípalo. Nebyť napínavého záveru hviezda dole.(20.10.2014)

• Lukoboss

Ne, fakt to nebylo nijak zásadně dobrý, ani zajímavý. Dobrej je tam snad je ten záporák, kterýmu role sedí, protože je to takovej správnej hnusák, kterej to má napsaný na čele, že takový role musí hrát. Pak je vcelku zajímavý, že hlavní hrdina jezdí ve staré Felicii Pick-up, no a tam to tak nějak končí všechno. Už mě moc nenapadá, co kladnýho bych tam ještě našel, aby to bylo alespoň schopný dostat se na průměr.(16.8.2015)