Krvavé peníze

Scénografie:

Kave Quinn

Kostýmy:

Keith Madden

Jo, chudoba je sviňa a když se naskytne pár mincí k dobru, málokdo odolá.... J.Franco a K.Hudson příjdou k solidnímu balíku peněz po svém mrtvém spolu nájemníkovi. Špinavé peníze však patří drogovým dealerům a policii se navíc počestnost manželů taky moc nezdá..... Tento akční thriller není úplně k zahození. Dobrý začátek a celkem napínavý průběh zkazil akorát závěr v opuštěném domě s nástrahami. Uděluji tři hvězdy(18.10.2014)

• warrenur

Prosta, uz obohrana zapletka s najdenymi spinavymi peniazmi mladym parom vo financnych tazkostiach. Nicim originalne a zial hodne naivne. Dejove zraty ma vobec neprekvapili, nakolko su plne predvidatelne. Herectvo priemerne a co sa tyka reakcii paru na urcite vypate situacie vo filme, tak tie boli absolutne neprimerane. Slabota. Neodporucam.(17.10.2014)

• dedavena

Sory kamo. Už je tuhej Džeku. Bene du dolu. No Ben už je tež tuhy. Ale čemu byl ve sklepě, gdyž měl taki balik. Čemu su ty prachy špinave. Jebli mu gulu s tagem až do žaludka. Dedektyf se to chce fšecko ujasniť. Černějši neš černa dira vysvětluje, gdo to byl Čingischan. Lamani prstuf bylo drsne. Dedektyf ma řešeni a černějši neš černa dira vyhrožuje. Co maš fplanu, Tome. Dedektyf zasahuje fpravu chvilu. Tak uš to byva.(16.10.2015)

• Honzulik

Good people - film s celkem hodně obehraným tématem o tom, jak se někdo nespravedlivě dostane ke kupě peněz a pak opět předvidatelně začne peníze roztáčet.. Bohužel si myslím, že tentokrát svůj scénář Kelly Masterson (na knižní předlohu Marcuse Sakeyho) mimořádně zpatlal. Film je navíc špatně zahraný a hlavně neuvěřitelně nudný. Během promítání jsem čekal na okamžik, který by mne alespoň trochu zaujal a ono furt nic !!!(1.10.2014)

• papadoce

Sám doma 5 - podtitul "Neviem čo chcem točiť". Strieda sa tu nuda, nečakané násilie, scenáristická nemohúcnosť, zase nuda a krásne 15 minútové napätie v dome na konci ulice. A to mali dementní režisér, scenárista a kameraman k dispozícii celkom slušný herecký ansábel. Nuž keď to raz nevieš, tak samo to nepríde, že áno Henrik.(7.11.2015)