poster

Krvavé peníze

 • USA

  Good People

 • Slovensko

  Krvavé peniaze

 • Velká Británie

  Good People

Drama / Thriller / Krimi / Akční

USA, 2014, 90 min

Předloha:

Marcus Sakey (kniha)

Scénář:

Kelly Masterson

Hudba:

Neil Davidge

Producenti:

Avi Lerner, Tobey Maguire

Střih:

Paul Tothill

Scénografie:

Kave Quinn

Kostýmy:

Keith Madden
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Big Bear
  **

  Tuctový thriller s celkem uvěřitelnou zápletkou. Co dělat když se na vás valí splátky, banka vám chce sebrat barák a vy najdete u svého náhodně objeveného mrtvého podnájemníka prachy? Co prachy, tašku prachů, která všechny vaše problémy šmahem vyřeší... Dát ji policajtům? Nebo počkat a začít peníze pomalu ,,rozpouštět''? Jenže každej poklad má svého strážce a tak ta pohádka co pěkně začala může nepěkně skončit. Bohužel na to jak to bylo celou dobu předvídatelné to tvůrci krapet překombinovali a ten konec byl vážně úlet. Takže děkuji, znovu ne. Dávám za dva hřebíky desítky do hřebíkovačky. * *(11.2.2016)

 • Ramirez85
  ***

  Sic nechápu, jak na tohle producenti utáhli takhle známý xichty, ale nakonec se jedná o docela koukatelnej akční thriller, u kterýho se, narozdíl od některých postav, dožijete i konce, navíc bez trvalých následků. Nic světobornýho, chraňbůh originálního, ale už jen hlavní dvojka, Franco-Hudson, jsou sympaťáci, kterým ty palce přeci jen budete držet až do závěrečných titulků. K tomu jako vždy skvělý Tom Wilkinson, (ne)krásy britský metropole a Škoda Felicia pick-up, kterou řídí James Franco- to taky jen tak někde neuvidíte :-) (Btw Anna Friel se tu ocitla jaksi náhodou, její role šustí tak mocně papírem, že už to víc ani nejde, hehe).(5.8.2016)

 • hujerita
  ***

  Hlavný hrdinovia sú vcelku fajn a moje oko kukalo na Kate Hudson vždy z tým aká je krásna. škoda toho plne nevyužitého potenciálu. Zakiaľ sa film rozbehne tak to trvá, ale ak sa rozbehne tak to stojí za to. Akcia a napätie na konci že SUPER. po niektorých nadšených reakciách tu som očakával asi viac. Je pravda že dej bol trochu na náhody a niekedy až stupídny, ale zasa to aspoň rýchlo odsípalo. Nebyť napínavého záveru hviezda dole.(20.10.2014)

 • M.i.k.e
  **

  dobře obsazený kousek se střídmou stopáží,po jehož shlédnutí se nemůžu zbavit dojmu nepříliš záživné a místy zybtečně utahané podívané.Tvůrci navíc zklamali po atmosferické stránce a je spousta podobných filmů,které s ní pracují mnohem lépe...na druhou stranu jsou Good People prvním (a nejspíš i posledním) filmem kde James Franco jezdí ve Feliciii...40%(30.9.2014)

 • Gilmour93
  ***

  Člověku, který jezdí po Londýně felicií pick-up, nelze těch 220 tisíc liber nepřát.. Nikterak objevný thriller s poněkud prostoduchým scénářem, zanedbatelnou porcí napětí a násilným Home Alone finišem, který nepatrně vylepší reputaci a přinese i poznání, že londýnští gangsteři tvrdosti Harryho a Marva rozhodně nedosahují.. James Franco nepředvedl nic, Kate Hudson aspoň ukázala zadek..(9.6.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace