Fear Never Fixed Anything (S02E05) (epizoda)

Drama / Mysteriózní / Sci-Fi / Thriller

USA, 2017, 52 min

 • Loki_Six
  *****

  "Do you remember the doll you wanted so badly on your birthday? Uh, it had red hair. God, how you prayed and prayed for that doll. On your birthday, the whole family had come over. There was this huge pile of presents on the table, but none of that mattered. It was like you had this x-ray vision. You went straight to it, ripped it open and that was it. Party over. As adults, we learn to carefully open all the rest of the presents. We are taught to smile and to pretend that all are equally important to us. But our heart always knows the truth."(7.9.2018)

 • BlackHood
  *****

  Skvělý díl! What's up :)(11.5.2017)

 • Necrotongue
  ***

  I když je mé hodnocení stejné jako u předchozí epizody, tento díl se mi líbil o půl hvězdičky víc. Tradičně mě bavila Sunina dějová linie, tentokrát ji ovšem dobře doplnilo dění kolem Nominy e- smrti i události, které se odehrávaly kolem Riley a Willa. Určitě jsem se nenudil. 3*+(7.2.2019)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace