Osmý smysl

(festivalový název) (seriál)
  • USA Sense8
Drama / Mysteriózní / Sci-Fi / Thriller
USA, (2015–2018), 24 h 57 min (Minutáž: 46–152 min)

Série(2) / Epizody(24)

Recenze uživatele gemi k tomuto seriálu (8)

Osmý smysl (2015)

Ze začátku odtažité a dlouho trvalo, než jsem se sžil s postavami, ale jakmile se to stalo... Pravdou je, že je tady spousta erotických scén, v nichž je víc testosteronu, než je zdrávo. LGBT komunita má prostě svůj vlastní seriál, který je přitom řemeslně skvěle zpracovaný a prudce koukatelný i zbytkem populace. ()

Limbic Resonance (2015) (S01E01)

Pilot pozvolný a trošku rozpačitý. Věnuje se pouze hlavní myšlence - propojení myslí. Jednotlivé postavy vykresluje jen v základních konturách. No uvidíme, jak se to rozjede. ()

What's Going On? (2015) (S01E04)

Konečně! Tři díly jako čaj vyvařenej z fuseklí a ve čtvrtým se to začíná konečně hýbat. ()

Art Is Like Religion (2015) (S01E05)

Díl, který nepřinesl nic nového, a táhl se jako smrad. ()

W. W. N. Double D? (2015) (S01E07)

No vida! Jakmile se režie chopí někdo jiný než přešití sourozenci Wachovští, tak to okamžitě dostane grády a ubude erotických scén, které se heterosexuálnímu muži zákonitě eklují. ()

Death Doesn't Let You Say Goodbye (2015) (S01E09)

Kdepak, jakmile se režie chopí bratrosestry Wachovské, tak je to jenom srdcebolný pláč a skřípění zubů jako z venezuelské telenovely. ()

You Want a War? (2017) (S02E11)

Seriál se ve druhé sérii parádně rozjel a charaktery mě na rozdíl od té první opravdu zajímají a baví. ()