poster

Podfukáři 2

 • USA

  Now You See Me 2

 • Francie

  Insaisissables 2

 • Slovensko

  Podfukári 2

 • Slovensko

  Podfukári: 2. dejstvo

 • Nový Zéland

  Now You See Me 2

 • Austrálie

  Now You See Me 2

Mysteriózní / Dobrodružný / Krimi / Akční / Thriller / Komedie

USA / Francie, 2016, 129 min

Komentáře uživatelů k filmu (444)

 • KevSpa
  ***

  Jednička mě nijak neohromila a dvojka je skoro jako přes kopírák. Průměrná zábavná jednohubka, která sází zejména na herce a předváděná "kouzla". Problém je, že i když bych měla na jejich triky nejspíš zírat s otevřenou pusou, není příběh dostatečně zajímavý, aby mě byť na chvíli strhl. Ale tak aspoň na Marka Ruffala a Lizzy Caplan se dobře kouká.(14.6.2016)

 • verbal
  **

  Partička robinúdovských čáryfucků se tentokráte snaží překouzlit Heryho Potrata, který si sice před natáčením oholil pytlík, obsah vany nalepil na xicht a vypadá teď mnohem bužněji, nicméně je to stejně debilní a zpola vykradený infantilní zmar, jako když se o to tenkrát pokoušel Voldemrd. Oproti zábavné a v intencích kaprfíldovského kokotismu i poměrně sofistikované jedničce dostává znechucený divák jen místy až otravně nudnou, idiotsky překombinovanou rádobykůl čárymádu, kterou jakýsi ambiciózní ťaman freneticky uplácal ze scénáristických hoven a kýčovitého kung-fu s kartami. Výborná kulisa k vypalování Bradavic a podobně bolestivé jako zasouvání nenalubrikované metly na famfrbál do citlivých děr v logice.(28.8.2016)

 • Tom Hardy
  **

  Jednička byla takovou fajn kouzelnickou kopií Dannyho parťáků. Pro dvojku Podfukářů ironií osudu platí to samé, co pro Dannyho parťáky 2 - chybí lehkost, je to nepřehledné, hrozně chtěné a utápí se to ve vlastním úspěchu. Zabiják série.(18.3.2018)

 • Enšpígl
  ***

  Obrazová i obsahová přeplněnost vzala jezdcům drive a sex apeal, kterým disponovali v jedničce. Nejlepší scéna se odehraje ke konci při kouzlení části jezdců. Samozřejmě nepočítám prkotiny typu, že FBI zasahuje v Londýně i když zábavnější bylo, kdyby tam zátah na jezdce prováděl plukovník Šlachta. Jinak je to sebevražedně překombinovaný, chvíli člověk neví kdo kope za jaký tým a za každou větou vidíš podraz, ale pokud tvůrčí ambice byla diváka nebavit, ale proměňovat na paranoika, tak to pak docela dobrej job, škoda že já spíš chtěl vidět efektivně natočený triky a přimočarý tah na bránu. Z herců boduje Woodyho bráška a samozřejmě Lizzy Caplan, která má alespon trošku šmrncovně napsanou postavu, takže měla co hrát.(14.6.2016)

 • T2
  ***

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $27,725,750Tržby Celosvetovo $51,672,455Tržby za predaj Blu-ray v USA Tržby za predaj DVD v USA ║ rok 2016 nie je moc priaznivý pre pokračovania, ktoré svojou planobou väčšinou klopýtajú na hrane premieru a stávajú sa len zbytočnou nádstavbovou fraškou, kde po kúsku akejkoľvek originality ani nezakopnete, čisté bezduché recykláty, čo je prípad aj tohto pokračovania, pokiaľ prvý diel bol príjemným osviežením, dvojka už nestačí s dychom a vždy keď dostaneme desať minúť svižných scén, hneď na to sa nalepí pol hodinka vaty, škoda /videl v kine: 55%/(16.6.2016)

 • Dever
  ****

  // Distributor: Lionsgate/Summit // Počet premietajúcich kín v USA: 3,232 // Otvárací Víkend v USA: $22,383,146 //(13.9.2016)

 • Fr
  ***

  ,,DOSTANETE TO, CO SI ZASLOUŽÍTE! OKO ZA OKO!...“ /// Téměř rodinná skupinka dostala novýho člena (a po roce) i úkol. Věda (chvíli) poráží kouzla, připravte se na spoustu osobních vendet (do toho FBI, takže rozvětvenost jako prase – asi proto, že nejlepší trik funguje na mnoha vrstvách), naštěstí z nich v těch tunách keců vobčas vypadne i ftip. Není to brutální výjimečnost, jako jednička. Jen taková obstojná podívaná, která splní (alespoň pro jednou) svůj účel. A jestli jste zmatení…kupte si medvídka mývala! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Umím vytáhnout klobouk z králíka. 2.) Jedu jen kusy, ve kterých je Harrelson 2x! 3.) Thx za titule „playstick3 a Filiman“. /// PŘÍBĚH **** HUMOR ** AKCE * NAPĚTÍ ne(10.10.2016)

 • EvilPhoEniX
  ****

  Za mne kvalitní sequel na obdobné úrovni prvního dílu. Plusem je Daniel Radcliffe ( byť jsem paradoxně čekal, že bude také kouzelník, nikoliv) a svůdná Lizzy Caplan, která dodává sequelu šmrnc. Je pravdou, že příběh je místy příliš překombinovaný a chaotický, kdy má divák pocit, že se ztrácí buď on sám či režisér, ale ve výsledku to vyústí opět v parádní hru zvratů a překvapení, že si nemohu na nic stěžovat. Oproti ostatním blockbusterům Podfukáři rozhodně nepůsobí naivně a hloupě a také, kdo by čekal od filmu zaměřující se na triky, iluze a kouzla nadmíru vynikající story? To je jak stěžovat si, že v žánru Drama není akce a krev. Samotné kouzla jsou na špičkové úrovni. Highlighty jsou ve filmu dva a tím jest scéna s kartou/čipem a finální vyvrcholení čtyř jezdců, které bere intenzivně dech s podporou skvělého soundtracku. Ultimátní zábava, na kterou se skvěle kouká a dá se při ní i přemýšlet. Story 8/10, Atmosféra 8/10, Gore 0/10, Vizuál 9/10, Akce 7/10, Napětí 7/10,Humor 6/10. Zábavnost 8/10.80%(21.6.2016)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  "Ve světě naprostého dozoru jste svobodní, jen když vás nevidí." Já tedy neumím vytáhnout klobouk z králíka, telefonovat banánem a ani zastavit kapky deště, ale styl Jezdců mě baví. Jenže tady jsem se dostal do fáze, kdy jsem nevěděl, kdo je kouzelník, kdo je pán v modrém klobouku, kdo je procesor a jestli to vůbec chci vědět. A ten dlouhý vysvětlovací závěr mě uspal natolik, že jsem se do závěrečných titulků stihl dvakrát probudit. Přesto jsem se bavil při nástupu Luly, při přihrávání karty přes detektor a zejména při exhibicích ujetého Merrittova bratra Chase.(27.11.2016)

 • choze
  ***

  Důstojné pokračování slušně zábavné jedničky. Lizzy Caplan je adekvátní náhradou za Islu Fischer a mission: impossible scéna s přehazováním si karty s čipem je LUXUSNÍ.(26.6.2017)

 • Morien
  **

  Dobré pokračování blockbusteru má prý zopakovat všechny kvality prvního dílu a přihodit ještě něco navíc. A já mám dojem, že druzí Podfukáři to udělali tak, že vzali všechny neduhy prvního filmu a pro jistotu jich ještě pár přihodili, kdyby to náhodou nestačilo k pokažení dobrého dojmu pramenícího z charismatu postav a atraktivního prostředí. Mně by úplně stačilo vybírat si, koho z těch darebáků miluji víc, ale když oni se mě zase snaží ohromit zvraty, které mě vůbec nezajímají. Prostě se usmívejte a čarujte, nemusí být každý zamotaný ve všem.(7.2.2017)

 • Le_Chuck
  **

  29 minút zábavy, 100 minút žvástov. A taka dobra séria to mohla byť. 40%(26.9.2016)

 • Spiker01
  ***

  Typický příklad zbytečného sequelu, který nikdo nechtěl a také na něj nikdo moc nepřišel. Obsazení naboptnalo o čím dál tím více zaměnitelného Daniela RadCliffa, který po podobně mdlém Frankensteinovi už asi znovu nikdy neprorazí, jinak kromě podivné výměny, jak v zákulisí produkce tak i filmu, Isly Fisher se objeví všichni zúčastnění z prvního dílu, který se stal černým koněm léta 2013. Hlavní rozdíl je v tom, že tam kde umně první díl maskoval scénáristické hrátky s divákem, zde se na to rezignovalo úplně a podobně jako v mnoha jiných filmech postavy zatajují informace před ostatními hlavně kvůli divákovi, aby pro něj zůstalo nějaké překvapení, i když v rámci příběhu naprosto nedává smysl, aby se daná situace seběhla zrovna takto. Nuže trojka nebude, tak snad je letošní rok opravdu příslibem konce zbytečných sequelů, jejichž původní díly vydělaly třeba o trojnásobek více. Vlastně jsme po většinu filmů balancoval kolem 4*, ale ten konec už je vážně utrpění...6/10(26.8.2016)

 • Xmilden
  ***

  Zdá se mi to nebo se série snaží budovat si tentokráte svůj kouzelnický vesmír? Takže zde máme Marvel, potom Rychle a Zběsile, blíží se Justice League, Monstra z Universalu to asi taky myslí vážně a teď ještě tihle Kouzelníci. Chápu producenty, když nevíš jak prodat hračky, buduj sérii. No ale naštěstí se tahle Dvojka podobně jako letos hodně jiných zase až tolik nepovedla, takže snad bude klid. Harrelsonovo dvojče je otravné, Radcliffe takový spíše looser a Morgan Freeman s Cainem jsou prostě stále ještě všude. Na závěr bych zmínil parádní scénu s uloupením mikročipu. Několikanásobný závěr se neskutečně vleče a doufám že jsme se viděli naposledy. Tohle už nemá s kouzlením nic společného, tady jen prostě řádí trikaři. 55%(30.8.2016)

 • -bad-mad-wolf-
  *

  Další dvě hoďky šarády, v níž je možný kdykoliv cokoliv, takže opět nezůstává ani stopový množství napětí. Jelikož jde ovšem o pokračování, bylo nutný přitlačit na pilu - a ano, všechno je ještě imbecilnější. Problém je, že se tentokrát zašlo tak daleko, že začíná ubejvat i ta nejdůležitější složka: ZÁBAVA. Scéna s kartou při krádeži čipu je WTF takovým způsobem, že se při jejím sledování cejtí člověk trapně - minimálně do chvíle, než přijde velepůvabná pitomost s deštěm a stroboskopem. Ani sequelu se totiž nedaří nastavit laťku nadhledu takovým způsobem, aby zdejší kejkle byly v rámci univerza věrohodný. Co potom s tim? Film, založenej z podstatný části na iluzích, zvratech a ochcávání reality, by logicky měl bejt aspoň trochu chytrej. Rád bych si u něj sem tam řekl "aha, tak takhle to udělali!" Smůla. Zábava i mozek byly nahrazený digitálním znásilňováním fyziky i elementární logiky a děj neustále spolíhá na to, že je každej civilista na scéně retardovanej, slepej nebo zhypnotizovanej. Budiž. Divák ale není. A jelikož jsou všechny postavy na plátně docela otravný a zvraty poněkud z prstu vycucaný, není důvod se touhle fraškou ještě někdy zabejvat.(4.2.2018)

 • Wacoslav1
  **

  Už jednou viděný podvodný podfuck naservírovaný v bleděmodrém, ale ok budu shovívavý takže za 35%(12.7.2016)

 • LiVentura
  **

  Přehnané a překombinované podvádění.. Vždy být o krok vpředu...(6.11.2016)

 • Shakers
  ***

  Prvý diel mi prišiel o chlp lepší, ale ani dvojka nie je zlá. Znova zaujme príbeh, či postavy, poteší aj Brian Tyler zo svojou hudbou, ale predovšetkým podfuky od podfukárov opäť stoja za to. Dobré sa začlenila aj Lizzy Caplan, ktorá ma bavila asi najviac. Fajn pokračovanie, taká slušná pohodová jazda. 70% - 3*(12.11.2016)

 • playboxguest
  ***

  Jednička měla kouzlo, které mě ohromilo. Pokračování je trikem lehce nedotaženým a hlavně zbytečně překombinovaným, takže divákovi je chvilkama celkem jedno, jak se vše vyvrbí, protože má co dělat, aby si stíhal páté přes deváté urovnat v hlavě do nějakého smysluplného dění, přesto jsem se po čas sledování téhle hatmatilky na diváka nenudila. Finále bylo hodně slabé (musím říct, že na mě daleko větší dojem udělaly hrátky s kartou v uzavřeném trezoru někde v půli filmu) a tentokrát i docela předvídatelné, alespoň oproti předchozímu. Přesto mě bavilo nechat se šálit a hlavně jedno velké plus, Lizzy Caplan má čaro úplně někde jinde, než její předchůdkyně Isla Fisher. Přátelé mi říkali nejednou, že úsměvy a výstřihy lepých servírek jsou jen laciný trik na oko zákazníka, za cílem získat co nejvíc z obsahu peněženky, ale co, na mě to platí.(6.7.2016)

 • Pepinec
  **

  Ale no ták, tohle nemůžete myslet vážně snad... Mám výraz telete, kterému se někdo snaží nakecat, že je úplně jedno, jestli bude olizovat vemeno nebo temeno. Dvojka Podfukářů zamordovala krásu kouzel, protože se stejně jako bulvár snažila šokovat furt a neustále, bohužel ale taky stejně dost nešikovně. Problém není v provedení triků, nýbrž v kadenci a jednotvárnosti. Za vším je levárna a nic co se řekne neplatí. A ono koho to má přes dvě hodiny bavit, pánové, průhledná je fajn krajková podprsenka, ale ne kouzelnický film. Jestli budete točit trojku, proštudujte si znova rozdíl mezi slovy kouzlo a zázrak a vraťte se zpátky k nám na zem. Vizuál a muzika opět jako od Copperfielda, ovšem překombinovanost nápadů, zvratů a překvápek by zamotala nohy i hadovi.(19.3.2017)

<< předchozí 1 2 3 4 7 12 18 23