Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Zdá se to být nemožné, ale i hračky mohou být smrtelně nebezpečné! Mladá policistka se v temném skladišti utkává s velmi nebezpečným gangem a ještě nebezpečnějším pekelným démonem a jeho démonickými hračkami. Nastává boj, který může vyhrát pouze jeden. (Chupacabre)

Recenze (15)

obitus 

všechny recenze uživatele

Klan bratri Bandu uz vice nez 20 let plodi ta nejbeckovejsi horrorova becka a poskytuje tak fanouskum hodiny a hodiny vyborne zabavy. Serie Demonic Toys (treti dil se toci) je klasickou ukazkou jejich produkce, se vsim co k tomu patri. Neznami, ale sympaticti herci, levne triky ochucene litry krve a spousta prijemne cerneho humoru delaji z filmu lahudku na zabiti nudneho vecera. Navic ve spolecnosti Full Moon dobre vedi, co ma divak rad a nesnazi se byt za kazdou cenu originalni. Vykradaji, kde se da a ja jim v tom fandim. Jen tak dal.... ()

*CARNIFEX* 

všechny recenze uživatele

Počas policajnej akcie dochádza k prestrelke. Jeden z páchateľov sa ukryje v sklade s hračkami. Nakoľko je zranený a krváca, upadne do bezvedomia. Jeho zlá duša sa následne, za pomoci krvi prevtelí do hračiek, ktoré sa začnú zabávať po svojom. Až na pomerne solídne gore, je tento film (hlavne) veľmi vydarenou komédiou, obohatenou o "skvelé, presvedčivé" herecké výkony. Miestami som sa cítil až trápne, že na to vôbec pozerám - 40%. ()

Reklama

Bloody13 

všechny recenze uživatele

Levný, ale dobrý. Demonic Toys jsou přes svůj rok zaseknutý někde na počátku osmdesátých let: minimálně jeho feeling a celkové ztvárnění tomu napovídají. Rádoby velké skladiště zastoupí několik studiových místností, a do těchto ateliérů je nahnáno pár postaviček, aby ožily, bojovaly a následně umíraly pod rukou démona, který svou sílu vtělil do hraček. Ty jsou však kupodivu zvládnuty lépe, než slavnější příbuzní ze série Puppet Master. Jsou živější, brutálnější a navíc je s nima větší sranda. Obzvlášť s krabičkovým klaunem a panenkou Ups Daisy, jejíž hlášky stojí za to. Bohužel, naproti tomu takový flashbacky do minulosti a polopatické vysvětlování ďáblových úmyslů si mohli tvůrci odpustit, dost otravujou. ()

darkrobyk 

všechny recenze uživatele

Ďábelské hračky s osmdesátkovým vizuálem doplňují sérii o vraždících hračkách s o něco lepším Mistrem loutkářem a Chuckym, i když zatím úplně nejlepší jsou pro mne Panenky (1987 - S.Gordon-B.Yuzna). Ze zdejšího osazenstva se mi nejvíce líbil šáša (ano, šašci, klauni a další rozveselovači dokážou řádně vyděsit), nejpraktičtější byl naopak jistě robot. Herecké výkony snad ani hodnotit nebudu, jelikož ty jsou céčkově otřesné. Pohledná T.Scogginsová dvě třetiny filmu proheká (hrůzou) a zbytek dělá křoví. Dostat se z prokletého skladu není jednoduché, a tak dojde k četným masakrálním útokům zahrnujícím ukousané prsty, vytrhané maso z tváří, vydloubnuté oči i uraženou hlavu. Přesto je gore spíše umírněné, nijak šokující. Červená krev je vkusně doplněná zeleným slizem. Milý film. ()

hladass 

všechny recenze uživatele

Za mě můžu říct, že Bandovci rozhodně nezklamali... Primitivní příběh, poměrně sympatičtí herci (až na Daniela Cerneho, ten klučina mě sral už v Kukuřičných dětech 3) a klasicky slušná Bandova hudba... A když k tomu přidáme litry krve a příjemný černý humor, dostaneme parádní béčkovou jednohubku... Ale musím podotknout, že série Puppet Master je třídu lepší... ()

Galerie (27)

Zajímavosti (3)

  • Hlídači skladiště běží v televizi jiná klasika bratří Bandů s vraždícími hračkami, a to Mistr loutkář (1989). (Bloody13)

Reklama

Reklama