poster

Opovržená žena

 • USA

  Scorned

Thriller

USA, 2013, 86 min

Režie:

Mark Jones

Scénář:

Mark Jones, Sadie Katz

Kamera:

Mark Melville

Střih:

John Blizek

Scénografie:

Nora Martini
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • peter12
  ***

  Tak túto holku by som nasrať nechcel.Par scénok malo atmosféru ale ako celok to bolo dosť slabé.Keď chce niekoho mučiť,tak nech sa to najprv ide naučiť.Lebo toto bolo veľmi chabý pokus o efektné mučenie,v tomto prípade veľmi slabé.No a tých náhod čo bolo v tomto filme,niekto tam hore ju musí mať hrozne rád.Lebo keď jej ušla ta kamarátka a vedla boli policajti už jej dosť horelo za zadkom a tu kamarátku zrazilo auto a zachvílu ju stopol ten zločinec čo ušiel.A to je len spomenutých pár náhod.Aspoň sa dalo pozerať na dve hlavné ženské postavy ale B.Zana nemam rád a tu ma tiež nebavil.(31.3.2014)

 • Gilmour93
  **

  Zhrzená žena, co vysadila medicínu na hlavu? Mnohem horší jsou scénáristé bez talentu a režisér na opiu, čehož se vám v zavrženíhodné Opovržené ženě dostane přehršel. Nepřemýšlejte nad tím, jak je možné uchopit jakýkoliv předmět prsty, jenž byly před chvílí rozdrceny ve svěráku, jak stokilového omámeného snoubence přesunuje jeho cáklá polovička do patra a zase zpět, jak lze poskakovat po otevřené zlomenině nohy, či nad sofistikovaným způsobem zahlazení stop, jenž by i Sherlocka Holmese dovedl k užívání pachatelkou nyní odloženého Lithia. Zkrátka nepřemýšlejte. Pak máte šanci vydržet déle, než saďour Sadie típne doutník o třmínek a kovadlinku nevěrného boyfrienda.. Ohledně herců nemůžu s Enšpíglem souhlasit, třeba takový Limberský se pokládá ve vápně mnohem přesvědčivěji..(18.3.2014)

 • kingik
  *****

  Páni režiséři, neopovrhujte herečkou AnnaLynne McCord. Může vám to nevybíravě spočítat. Jako tu udělala svému snoubenci, který píchal její nejlepší kamarádku. Až béčkový režisér Mark Jones se rozhodl, aby herečka předvedla něco víc ze svého repertoáru. Svěřil jí roli psychicky narušené ženy, která v domě bude týrat milenecký pár, který ještě nedávno neměl ani tušení, s kým má tu čest. Ke slovu se přihlásí svěrák, elektrický proud, nebo kladivo. Režisér zvolil v počátku minimalistický přístup, vystačil si s vilou, do které zasadil většinu děje i mučení. A hlavně s sebou vzal nadhled. V podstatě se tenhle film nebere moc vážně, i když to tak nevypadá. Scény mučení nejsou nijak přehnané, i když jsou svým způsobem hnusné (na pohled), určitě nepatří k tomu nejdrastičtějšímu, co se objevilo v béčkové produkci. Režisér je to sympaticky chlípný. Když už měl ve svém filmu atraktivní kousky Anna Lynne McCord a Viva Bianca, nijak je nesvlékal, jen nechal diváka hezky žadonit, aby mu ty mrchy dopřály hodně pohledů na spodní prádlo, v němž obě spočinuly. A ještě je fajn, když dvě mrchy umí hrát. Anna Lynne je psychopatka, se kterou se divák nenudí. Perfektně zahraná role. Ostatní zůstali ve stínu jejího velkého sóla. Billy Zane má herecké schopnosti, že mu uvěříte jeho znechucení nevěrou. Je to v podstatě film o třech hercích. Trio narušil až nápad s uprchlým trestancem, který se ukázal jako neotřelý. S touhle postavou režisér naložil po svém, do děje zasáhla jinak než by divák čekal. Nepředvídatelnost filmu byla na dobré úrovni. Přece jen se z domu na nějaký okamžik dostaneme. Mimo dům jsou k vidění zajímavá dějová vyústění. Tenhle film osciluje mezi hororem a thrillerem s psychologickými prvky. Film určitě není o nějakém mimořádném napětí, zachovává si ale svoji specifickou noční atmosféru, je sympaticky ujetý a umí být v mnohém překvapivý. S řadou klišé scén si poradil nečekaně ironicky a cynicky. A hlavní slovo má nepříjemně ujetá ženština, do jejíchž drápů, by se žádný muž nechtěl nikdy dostat. Takhle má vypadat pořádná bé(č)kovina. 100%(6.12.2015)

 • Dellamorte
  ***

  Predlho trvala zdejší reakce na nie tak márny thrill , ktorý odhalil Billyho súmrak, ten však v tomto prípade udržala OK McCordka. Ak sa nechá nejaká TV uplatiťť, tak sa jej to bude oplatiťť. Faynová zvierka " palčákov " za ťa držajúceho, trefného soundu. Vkusne upletená tévé deka na čiernočierny večer.(11.1.2014)

 • NinadeL
  ***

  Hloupoučký scénář připomíná spíše fan fiction diváků Spartaca a 90210, kteří prostě chtěli mít za každou cenu AnnaLynne a Vivu společně v jendom filmu v nějakých extrémnějších scénách. Bohužel přes toto přání se film nedostal, Billy Zane je vyloženě mimo, Viva má velmi špatnou paruku, ale pokud vám stačí sólo vyšinuté AnnaLynne, můžete se pobavit.(19.1.2014)