Reklama

Reklama

Plush

  • Slovensko Temná minulosť
Trailer 1

Po-té, co Hayley (Emily Browning) ztratí svého mladšího bratra a člena kapely v důsledku předávkování drogami, jde to s ní z kopce. Následující album její kapely Plush je označeno jako komerční katastrofa. Pozná však Enza (Xavier Samuel), který se stane novým kytaristou kapely a vidí v něm velký potenciál a inspiraci. Enzo si však začne vykládat jejich spolupráci poněkud jinak. Hayley, která je vdaná a má dvě děti, jej odmítne a brzy začne odhalovat Enzovou temnou minulost plnou problémů a uvědomuje si, že by si k sobě domů mohla pustit šílence a to by mohlo stát životy jejích nejbližších. (Tony DiNozzo)

(více)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (11)

MartinezZ odpad!

všechny recenze uživatele

WTF was that? Thriller naroubovaný na nějaké emo rockové feťáky, co si hrají na muzikanty a šoustá to mezi sebou, přičemž se to snaží být matkou? I say again, WTF was that? Nějaký děj to sice mělo, přinejmenším na papíře, ten zbytek je ale fakt sračka. První půlka se tak tváří a ta druhá jí pak skutečně je. ()

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Nemuselo to by také zlé, ako je celkové hodnotenie. Ale záver rozhodol o tom že z filmu, ktorý mal potenciál stať sa kvalitnou drámou z rockerského prostredia s prvkami psycho detektívky sa stal len trápny thriller o posadnutosti. Emily Browning v podstate celý film len prešuká a naozaj len výnimočne aj s manželom. ()

Reklama

zbyshek 

všechny recenze uživatele

Zvláštní, ale ne nezajímavý thriller s dobře hrající, či hárající Emily Browning. Ačkoliv průběh a vyvrcholení celého filmu spadal do podprůměru, dala by se tam najít určitá pozitiva. Herecké výkony byly jedním z nich, nicméně ostatní škatulky už tak kladem naplněné nebyly. Počáteční scéna měla napovědět, jak se nějak tak bude vyvíjet děj, ale vypadalo to až do závěru, jako by to bylo obyč drama o lásce a sexu. Film si jel úplně odlišným dějem po celou dobu, na konci se to ale všechno totálně převrátilo. Posledních pár minut to bylo ooopravdu napínavé, díky nechci. 20%. ()

slunicko2 

všechny recenze uživatele

Ještě že jsou tam ti kluci. 1) Vlastně jsem se chtěl jen podívat na 31letého Cama Gigandeta (manžel), jestli pořád hraje takové ty spořádané nudné muže. Jo, zase. 2) Ale zaujal mě 30letý Australan Xavier Samuel (kytarista Enzo), který byl ve své roli neobyčejně sexy, jak holt už záporáci občas bývají. ()

kaylin 

všechny recenze uživatele

Catherine Hardwicke se nám pořád snaží dokázat, že v téměř 60 letech je schopna natáčet filmy o mladých pro mladá ať už je to žánr dramatu, pohádky, upíří romance anebo thrilleru. Chce, aby její filmy vypadaly sexy, drsně, drze, mladě. Emily Browning opět vypadá jako panenka, celá umělá. Hardwicke si myslí, že vidí do duše mladých, ale vlastně sama neví, co chce vyprávět. Zpověď dnešní doby, anebo jen rádoby stylizovaný thriller? Krásná ukázka moderního kýče, který si hraje na moralitu, ale sám netuší, co to morálka je. Chce ukazovat úpadek a sám je takovým. Chce ukazovat naději, ale přitom ji šroubuje na hloupý děj. ()

Galerie (14)

Zajímavosti (2)

Reklama

Reklama