poster

Zmar (festivalový název)

 • Austrálie

  Ruin

Drama

Austrálie, 2013, 90 min

Kamera:

Ari Wegner

Hudba:

Steve Benvell
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Composter
  **

  Ruin neni filmem s klasickym vypravenim. Je to sled pomalych obrazu, vysek par dni ze zivota dvou mladych lidi, kteri pri uteku od svych nevalnych zivotu najdou k sobe citovy vztah. Pri jejich putovani se nestiti kradezi ani vrazd. Nic neni ospravedlneno jakoukoliv potrebou - je asi na divakovi, zdali opravdu ucel sveti prostredky. Co stoji za to, jsou obcasne snove pasaze s vybornou hudbou. Jinak film dokaze radne uspat.(7.7.2014)

 • BeranSon
  **

  Jasně, beru to jako amatérský film, bez cílevědomí, ale i tak to kvality nemá ani průměrné. Přeci jen je ale příběh dvou hledajících se cizinců poutavý a na tom se už dá něco stavět, takže nebudu zlý a dvě hvězdy sem hodím. - 3/10 -(28.1.2015)

 • Slarque
  ***

  Není nad to být mladou, osamělou Kambodžankou. To se vám rýsuje buď perspektiva být každou chvíli znásilněná nebo se nechat prodávat za stravu a střechu nad hlavou. Ani kambodžský dělník na tom není dvakrát skvěle, takže se jejich cesty náhodně sejdou a spojí. Což vede k bezdůvodným vraždám. Pomalé, hypnotické tempo a děj, který dělá čest názvu filmu.(15.7.2014)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace