poster

Invaze smrtícího hmyzu

 • USA

  Infested

Horor

USA, 2002, 84 min

Režie:

Josh Olson

Scénář:

Josh Olson

Kamera:

M. David Mullen

Komentáře uživatelů k filmu (16)

 • hladass
  odpad!

  Zcela nudná a ničím originální blbost o zabijáckém hmyzu, který když se dostane do lidkého těla, udělá z něj něco jako zombie, která začne škrtit vše živé okolo... No, příběh je o ničem, pointa naprosto předvídatelná a směšná, o hercích nebudu ani radši mluvit, ale co mě totálně dorazilo, byly triky... I hra z 8-bitovek vypadá líp... Prostě pokud vyloženě neujíždíte na amatérských béčkových animal hororech, tak ruce pryč...(26.9.2010)

 • Campbell
  **

  Bože čekal jsem zábavné béčko s plno digitálníma včelama, no ale dostal jsem naprostou šílenost. To ovládání člověka si mohly tvůrci odpustit protože to vypadalo fakt srandovně, a to mluvím i o hercích kteří se tváří jako kdyby zrovna seděly na hajzlu(škoda Galligana). Film není ani nijak extra zábavný a vůbec ne krvavý či strašidelný. Tohle je celkem špatné béčko.(16.2.2012)

 • eraserhead666
  *

  Banda nýmandů se sjede (jeden i doslova) na pohřbu jednoho jejich bezvýznamného známého. A jsou otravnější než ten titulní hmyz, o kterém film je. A ta pointa... Je to levné, jednoduché, v podstatě tupé, ale má to jednu slušnou gore scénu.(14.4.2016)

 • Terva
  *

  Patří nám to !!!!(2.8.2011)

 • Rodriguez
  odpad!

  To se snad nedá ani okomentovat! Hrůza, hrůza, hrůza! Něco tak lacině tupého nemohlo psatřit světlo světa, ale omyl je pravdou a tak se má divák na co těšit! Protože tyhle mršky malý nenechají nikoho napokoji! 0%(1.4.2015)

 • Hans.
  odpad!

  Amy měla jsi radši zůstat u morfování.(2.9.2013)

 • Palvinie
  odpad!

  Tohle už není ani béčko. To už je céčko.(22.12.2014)

 • lennyd
  *

  Skupinka bývalých kamarádů se sejde na pohřbu jednoho z nich, který se zasebevraždil (jak se dál dozvíme měl k tomu setsakra dobrej důvod). Po vlastním pohřbu se skupinka přesune do jednoho domu, kde chtějí slavit (?), sexovat a tak (né nepodobně filmu Big Chill). Naštěstí toto není divný jen pro mně, ale taky pro nějaký divný mouchy, který se rozhodnou, že všechny tyto lidičky sežerou (a dobře dělaj)... Hehe, to je panečku veledílo. Pár věcí (asi dvě) se mi na tomto filmu skutečně líbilo - 1. ta nejodpornější osoba byla sežraná první. 2. ta nejhezčí naopak sežraná nebyla vůbec, a to se i svlíkala! :) Ale i přes to je to úplně hrozný béčko (céčko, déčko), s hroznýma hereckýma (byli to vůbec herci nebo jen náhodně vybraní lidi z davu?) výkonama a trikama na úrovni první světový (scéna jak "ohněm" odhání oživlé mrtvolky je vskutku unikátní, hehe)...(8.3.2005)

 • bruceman7
  odpad!

  Tohle je tak hovadskej film, že kdyby existovala soutěž takovýchle sra*ek, skončil by druhej! 0,5/10(29.9.2011)

 • willis
  **

  Mám pocit, že tvůrci a herci se při natáčení filmu bavili daleko víc než já. Typický B horor naprosto neoriginální s pointou, která je jasná už od začátku každému, kdo viděl alespoň jeden horor této kategorie. Stopáž a pár nápadů zachraňují film od naprostého propadáku. Doporučuji jen tehdy, když se budete opravdu nudit a v tv půjde telenovela.(23.10.2003)

 • Scytale
  odpad!

  Naprostá sračka, nicméně některé absurdity jsou skoro k popukání smíchy. Smutný konec horrorového herce 80tých let Zacha Galligana (Gremlins, Waxwork, Frighten Night).(13.11.2010)

 • kolibricek
  odpad!

  0% + 0% = Mam velký šok...(27.10.2015)

 • molcan2
  odpad!

  Hmyz nevyzerá ako hmyz, keď sa hýbu. Vyzerajú ako lietajúce kvapky dechtu. Aj herecke výkony boli otrasné a herci nemali zmysel pre akciu a vždy som bol zmätený z toho čo sa vlastne deje.(2.4.2015)

 • Mark1983
  *

  Tak tomu říkám další reklamní dezinformace,protože jsem se chtěl mrknout na úplně něco jinýho. Čekal jsem horor o vraždících mouchách,jak upoutávka slibovala,ale dostal jsem něco,co bylo směšný až ubohý. Jedna hvězdička je asi za jednu scénu.(19.7.2015)

 • Stifut
  odpad!

  K*rva jak ja nenavidim vsetky tieto "horory" ci skor "katastroficke filmy" o zabijackom hmyze alebo o zvieratkach, ktore sa nahle vyskytnu v nejakom tom zapadnutom americkom meste a zacnu robit neplechu(22.8.2006)

 • Xyozux
  *

  ***SPOILER*** Film rozhodně stojí za shlédnutí, je to odpad, ale pokud máte až moc volného času a nevíte co s ním, tak tomu dejte šanci Popravdě některé scény mě dost udivovaly a proto se pokusím se vypsat ty nejlepší pasáže podle pořadí ve filmu: - Jsou to včely nebo komáři? Ne, ani jedno, jsou to mouchy! Kvůli hodně špatnému CGI to bylo špatně poznat :) - Z pohřbu rovnou chlastat na chatu - Nezbyly peníze na náhrobek - Ne, ženy většinou nemívají chuť na sex několik minut po pohřbu - Růžový power ranger mluví o orálním sexu - Da Da Da - Jedna z postav je štípnuta hmyzem, který vypadá jako moucha, chytí ji, hodí na zem a tam moucha vybuchne - Předávání hejna much skrz ústa - Gumové páčidlo? To kamarádovi život nezachrání - Po řezné ráně na krku si nakažený utrhne hlavu a zahodí ji, mezitím mu z krku vylétávají mouchy - Vybrat z auta součástky, aby ostatní nemohli utéct. Díky tomu, že je plný much to zvládne bez nářadí - Růžový power ranger zbrocený krví se rozhodne dát si sprchu, samozřejmě u toho nesmí chybět mouchy, které vylétávají i z odtoku, zatímco do tam stéká voda. Nějakým zázrakem se dostaly i do šampónu, vypadají mrtvě, to asi protože jsou gumové a šampón byl celou tu dobu zavřený víčkem - Najednou mouchy vybuchují při styku se světlem, ale v předešlé scéně venku tam poletovaly a nic se nedělo - Zdá se, že jedna z postav se zraněnou nohou má ránu plnou gumových much a tak se je pokouší vyříznout, proč na ně nezkusil posvítit? - Repelent a zapalovač vám upálí hlavu, úplně - Postava se zlomenou nohou nemá šanci k úniku, a tak se nafetuje extází, poté se s mouchami v jeho těle děje cosi zvláštního - Co má větší pravděpodobnost vaší záchrany při útoku hmyzu, Raid nebo písnička Da Da Da? - Podpálit dům a s ním i mouchy není zase tak špatný nápad - Kamarád na jehož pohřbu byli na začátku je ve skutečnosti na živu a vraždící mouchy jsou jeho plán jak se pomstít jeho kamarádům, protože je nemá rád - Růžový power ranger utíká z domu a jako ve scéně s Chuckem Norrisem za ní dům vybuchuje (ovšem ne ve slow-mo) - Poté jakožto poslední přeživší uteče do kostela žádat o pomoc, ale bohužel Otec je také nakažený Jinak film obsahuje vcelku zajímavé herce, kteří se objevili v: Star Trek Voyager, Gremlins I II, Waxwork I II, Power Rangers. Josh Olson, režisér tohohle snímku měl za jiný z jeho filmů nominaci na Oskara... Jednu hvězdu, protože jsem se i zasmál(14.5.2017)