• sitans

Jestli to měla být komedie, tak se tedy vůbec nepovedla.(23.5.2015)

Co si Albert uvařil, to si také snědl a to nemluvím o očích, protože kdykoliv budu jíst gnocchi, tak si na tenhle film vzpomenu. 9 mois ferme bych zařadila mezi klasickou francouzskou komedii, která je místy více, místy méně ulítlá, takže ne každému musí nutně sednout. Ovšem Alberta Dupontela si dám do hledáčku, protože o jeho kvalitách jako herce jsem se přesvědčila už například ve filmu Deux jours à tuer. Za mě je to jen lepší trojka, Francie má přece jen lepší kousky v zásobě. Filmová výzva 2016(11.1.2016)

Teď už sice 62 %, ale pořád je to drasticky málo. Luxusní komedie, opravdu vtipná, nikoli trapná. Skvělé herecké výkony, nápaditá kamera. (A na závěr děkuji Dwaynu Johsonovi u nějž jsem se inspirovala.)(22.10.2015)

56 procent? To snad ne, vážení a milí, to snad nemyslíte vážně. Tahle žabožroutská komedie je totiž vtipná, úderná a hlavně jako že života. Jedno klopytnutí poslední den v roce a nečekané následky jsou rázem na světě. Tohle vše v podání suchoparné soudkyně, koktavého obhájce a opravdu debilního zločince. Od teď si budu pamatovat, že se ve Francii žerou oční bulvy a nejlepší jméno pro holčičku je.....no přece Steve!(22.8.2015)