The Tunnel (TV seriál)

• Francie

Tunnel

Drama / Krimi / Mysteriózní / Thriller

Velká Británie / Francie, 2013 - 2017, 20 h 48 min (Minutáž: 18x50 min)

Původní verzi jsem neviděl, takže seriál hodnotím "s čistou hlavou". Není to zlé, ale něco tomu chybí. Hlavně začátek mě nějak nemohl "zaháčkovat". Místy je tam dost nelogičností, ale tak už to bohužel u podobných filmů/seriálů bývá. Suma sumarum - průměr.(12.1.2014)

• Rose.Tyler

Jakkoli nesnáším tento způsob vyjadřování, jediný komentář, na který se v tuto chvíli zmůžu, je: WTF?! To jako další pos*aná kopie? Seriously?!(17.10.2013)

Seriálové novinky sezóna 2013/2014 - Rozkoukáno: 24 Dokoukáno: 1 Zahozeno: 12+1_Máme tady další remake, bohužel mě nijak nechytl a potřetí sledovat to samí se mi už nechce. Herci mě nijak nezaujali, krom toho, že se to odehrává v tunelu s ničím novým nepřišli a tak končím po 5. epizodě. 55%(17.11.2013)

• Mlle

Vlastně je to báječné. Krvavé příšery a psychopatičtí zločinci se v posledních letech přestěhovali v hojném počtu do desaturovaného světa. Podmínkou přijetí je antisociální porucha. Hrdinové za odměnu získají barvu pleti k nerozeznání od stěn, kabelek či obsahu talíře, jakoby měli kýbl k posteli přistavený již na stálo, a když by snad obraz někde stále narušovala přílišná hřejivost či lidskost, trvalý výraz hladového, na smrt vyčerpaného srnce v tvářích dokoná potřebné. Snad jediným problémem v tomto úžasném světě nesvětě může být rozlišování cyanózy od zdravé tkáně. Jinak je vše důvodem k radosti – my ostatní v reálném světě plném barev jsme tak totiž patrně od většiny kriminálníků uchráněni.(28.9.2016)

Hned jak jsem se dozvěděl že hlavní roli hraje Stephen Dillane ( Stannis!!!!! ) tak jsem si řekl ze tento serial prostě musím vidět. Už předem proto dávám 5 hvězd(25.10.2015)