The Tunnel (TV seriál)

• Francie

Tunnel

Drama / Krimi / Mysteriózní / Thriller

Velká Británie / Francie, 2013 - 2017, 20 h 48 min (Minutáž: 52 min)

Stephen Dillane, Clémence Poésy, Karol Steele, Jeanne Balibar, Mathieu Carrière, Angel Coulby, Thibault de Montalembert, Riann Steele, Paul Ready, Pierre Baux, Nigel Lindsay, Jeanne Bournaud, Jack Lowden, Darwin Brokenbro, Paul Chahidi, Alexia Depicker, James Frain, Dan Fredenburgh, Ed Skrein, Steven Elder, Tom Bateman, Liz Smith, Trixiebell Harrowell, Lasco Atkins, Adam Prickett, Ritu Arya, Dimitri Rataud, Juliette Navis, Jamie de Courcey, Teresa Churcher, Madeline Duggan, Mitchell Thornton, Hannah John-Kamen, Joachim Raaf, Laetitia de Fombelle, Cynthia Erivo, Hywel Morgan, Attila G. Kerekes, Adrien Saint-Joré, Phil Hodges, Elizabeth Rider, Sigrid Bouaziz, Daniel Eghan, Abigail Eames, Dorian Lough, Chris Cowlin, Karim Saidi, Richard Banks, Paul Schneider, Rebecca Saire, Tobi Bakare, Mick Slaney, John W. G. Harley, Antonia Davies, Andy Gillies, Philippe Girard, Roxy Sternberg, Thibaut Evrard, Emma Campbell-Jones, Harriet Turnbull, Déborah Lukumuena, William Ash, Christine Bottomley, Felicity Montagu, Cédric Vieira, Valentin Merlet, Nicholas Burns, Wim Willaert, Max Baissette de Malglaive, William Gaminara, Jennifer Aries, Stéphanie Murat, Angeliki Papoulia, Brian Vernel, Sharon Rooney, Myriam Bella, Michel Bompoil, Bastien Ughetto, Liliane Rovère, Eileen Davies, Marie Dompnier, Johan Heldenbergh, Nicolas Wanczycki, Matthew Jure, Mickaël Chirinian, Emilia Fox, Mish Boyko, Laura de Boer, Olivier Rabourdin, Stanley Townsend, Solène Rigot, Joseph Mawle, Michelle Goddet, Catalina Denis, Keeley Hawes, Polly Frame, Mia Goth, Marie Berto, Olivier Cruveiller, Maria Carlotta Antonucci, Paul Blackwell, Marc Barbé, Marie Bunel, Soufiane Guerrab, Caroline Proust, Adeel Akhtar, Thierry Frémont, Maxime Lefrançois, Anastasia Hille, Amanda Root, Joanna Hole, John Benfield

Původní verzi jsem neviděl, takže seriál hodnotím "s čistou hlavou". Není to zlé, ale něco tomu chybí. Hlavně začátek mě nějak nemohl "zaháčkovat". Místy je tam dost nelogičností, ale tak už to bohužel u podobných filmů/seriálů bývá. Suma sumarum - průměr.(12.1.2014)

• Rose.Tyler

Jakkoli nesnáším tento způsob vyjadřování, jediný komentář, na který se v tuto chvíli zmůžu, je: WTF?! To jako další pos*aná kopie? Seriously?!(17.10.2013)

Seriálové novinky sezóna 2013/2014 - Rozkoukáno: 24 Dokoukáno: 1 Zahozeno: 12+1_Máme tady další remake, bohužel mě nijak nechytl a potřetí sledovat to samí se mi už nechce. Herci mě nijak nezaujali, krom toho, že se to odehrává v tunelu s ničím novým nepřišli a tak končím po 5. epizodě. 55%(17.11.2013)

• Mlle

Vlastně je to báječné. Krvavé příšery a psychopatičtí zločinci se v posledních letech přestěhovali v hojném počtu do desaturovaného světa. Podmínkou přijetí je antisociální porucha. Hrdinové za odměnu získají barvu pleti k nerozeznání od stěn, kabelek či obsahu talíře, jakoby měli kýbl k posteli přistavený již na stálo, a když by snad obraz někde stále narušovala přílišná hřejivost či lidskost, trvalý výraz hladového, na smrt vyčerpaného srnce v tvářích dokoná potřebné. Snad jediným problémem v tomto úžasném světě nesvětě může být rozlišování cyanózy od zdravé tkáně. Jinak je vše důvodem k radosti – my ostatní v reálném světě plném barev jsme tak totiž patrně od většiny kriminálníků uchráněni.(28.9.2016)

Hned jak jsem se dozvěděl že hlavní roli hraje Stephen Dillane ( Stannis!!!!! ) tak jsem si řekl ze tento serial prostě musím vidět. Už předem proto dávám 5 hvězd(25.10.2015)