poster

Miss Meadows

Drama

USA, 2014, 88 min

Komentáře uživatelů k filmu (21)

 • Aljak
  *

  Hm, očakával som nejakú príjemnú drámu zo školského prostredia o milej učiteľke, ktorá bude žiť životom samotárky a všetku svoju energiu venuje do svojho učiteľského poslania. Namiesto toho som dostal trochu podivnú drámu o tajomnej pomstiteľke, ktorá sa rozhodla akýkoľvek náznak nespravodlivosti potrestať po svojom. Popravde, to čo som očakával by ma určite potešilo omnoho viac. Táto krimi dráma len s minimom scénok odohrávajúcich sa v školskom prostredí mi jednoducho nesadla. No a tá (ne)činnosť polície voči tomu čo sa dialo bola tak trochu absurdná, hoci často z pochopiteľných dôvodov.(24.1.2015)

 • emma53
  ***

  Spíš dramédie než drama a ještě k tomu netradiční, absurdní, ale mně se to líbilo možná právě proto. Ty Mariiny botičky, šatičky, bílé podkolenky, kabelčička a mamička........... Mary umíš bezvadně stepovat a toho chalána se drž, těch je dneska pomálu a obzvlášť ty takového potřebuješ. Pa pa miss Meadows(16.9.2015)

 • sochoking
  **

  Neuveriteľne namakaná tanečná scéna na pozemku, ktorý kúpil šerif a raz by na ňom chcel postaviť dom pre svoju rodinu. Dokonca lepšia, ako tá kultová z Pulp Fiction s Johnom Travoltom a Umou Thurman!(6.4.2015)

 • Big Bear
  **

  Miss Meadows (Katie Holmes) je příběh ze současnost o mladé dámě vychované ještě dle staré školy. Slušné vystupování, bílé rukavičky a maličká kabelka patří k jejímu životu stejně neoddělitelně stejně jako intenzivní potřeba konat dobro. Ta potřeba je tak velká, že v té roztomilé kabelce nosí malou, neustále nabitou pistoli, kterou bez milosti trestá kulkou násilníky a agresory, kteří jí zkříží cestu. Policie ví, že zavraždění jsou vždy jen osoby mající problém se zákonem po ,,mstiteli z lidu'' pátrá. Při běžné policejní kontrole se Miss Meadows seznámí policejním důstojníkem (James Badge Dale). Ten se do té zvláštní dívky okamžitě zamiluje. Jí muž zákona imponuje a jeho city jí také posléze přestanou být lhostejné. Policista, však na základě dalších vražd začíná tušit, že jeho milá není jen tou roztomilou dívkou, která učí děti ve školce a má nádherně udržovanou květinovou zahrádku před domem...------------------ Katie je ještě stále baba k nakousnutí, ale to je asi jediný kredit tohoto filmu. Logiky tu moc nehledejte, ale chete-li můžete příběhu věřit. Mně osobně příběh o pistolnici mstící bezpráví (navíc evidentně pošahané), když svět kolem násilí nečinně přihlíží připadal neuvěřitelný. Žádná větší akce se ve filmu nekonala a nebýt tam Katie, ale nějakán no name hérečka, byl by to opravdu hodně těžký podprůměr. Dávám dvě sušenky. * *(31.3.2015)

 • hous.enka
  ****

  Na úvod bych ráda řekla, že nemám ráda Katie Holmes (a Toma Cruise). Připadá mi hloupá a neumí hrát. Ale jako Miss Meadows s klapavýma botkama, oj! Navíc jí slušely ty báječný kostýmy a ten malý koltík, co nosila pokaždé v kabelce. Navíc ten její domek, roztomilá zahrádka, podivné telefonáty s podivnou matkou... Tohle já zkrátka můžu. Dějová linka této vlčice samotářky, co bere zákon do vlastních rukou, je trochu slabší a hlavně zezačátku příliš nefunguje, ale já jsem z Miss Meadows nadšená. Nejlepší film z dosavadní filmografie Miss Holmes.(29.1.2015)

 • PP66
  ****

  Jak říká šerif "jsi jako Marry Poppins v Pulp Fictions". A jak říká pedofil "jsme jak dva hrášky v jednom lusku, jsme oba stejní". Ano, zase jeden z "ujetých filmů" , které mě navštívili tento rok. A je v něm hluboká pravda i pochybnosti - Oběť i agresor v zárodku mají k sobě hodně blízko - je otázkou, jak svá traumata zpracují, zda-li pro dobro či zlo své, tohoto světa. A Katie Holmes to odehrála skvěle!;o) Viděno v rámci Challenge Tour 2015.(2.4.2015)

 • PAGE
  ****

  Katie Holmesová je v tomhle opravdu k sežrání. Mě se to moc líbilo.(12.12.2014)

 • kaylin
  ****

  Tohle se mi líbilo. Ten příběh se možná vyvíjí trochu moc jednoduše, ale Katie Holmes vytvořila úchvatnou postavu, která je prostě k zulíbání. Krásná, roztomilá a nádherně šílená. Tohle je něco, co nemusí fungovat, ale v tomhle případě to funguje skvěle. Bavil jsem se, protože je to absurdní, ale zároveň nesmírně reálné.(18.11.2014)

 • Marqta
  **

  Po všech stránkách jednoduše "zvláštní"film je to takové pohádkově absurdní a je mi celkem jasné, že z tohoto mého prohlášení nemůže být nikdo dvakrát moudrý...Nevím pořádně jak se to přihodilo, ale na začátku mi film připomněl Amélii (sice zdaleka...ale nějak se mi vybavila..)asi kvůli popisu a představení "podivných" zvyklostí hlavní postavy. Katie nikdy nepatřila mezi moje oblíbence, ale musím se přiznat že mi k ní tahle role sedla. Škoda možná, že nebylo všechno trochu víc promyšlené protože hlavně ve druhé polovině už na mě snímek místy dělal trochu "laciný" dojem.(20.6.2016)

 • bourec
  **

  Točila to ženská,a je to kurva vidět.Uťáplá,přízemní komorní volovina,která jede celej film na neutrál.Dám tomu dvě přestřelený hvězdy,jednu za film,protože odpad to neni,a jednu za Katie,protože na svoje anorektický možnosti tady vypadá slušně.A že tomu ten debil dal čtyři hvězdy,tak tomu se nedivim,co byste taky chtěli po jedinci s mozkem medvěda.30%.(14.6.2015)

 • grizly007
  ****

  Katie Holmes moc nemusim ale zde je naprosto výborná. Film je to velice zvláštní řekl bych až černá komedie. Katie si to se svou pistolkou stepuje sem a tam a občas sundá nějakýho uchyla. Toť vše ale na slušnou zábavu to stačí. Stopáž příjemná nic se tam zbytečně nenatahuje.(30.3.2015)

 • M.i.k.e
  **

  to co v traileru vypadalo jako Mary Poppins od Tarantina a člověk se celkem dost těšil na solidní nářez je v reálu pouze hodně zvláštním a pomalým filmem o zvláštní samotářce,která tu a tam vezme spravedlnost do svých rukou.To proč se tak děje se sice ke konci dozvíme,ale jakkoliv mohlo jít o opravdu emotivní moment,za mě to tvůrci moc neustáli a větší emoce se tak nekonají.Jediné,co tak stojí za zapamatování je solidní výkon Katie Holmes,která se sice v hlavních rolích moc neobjevuje,ale tady jsem jí její podívínskou učitelku celkem věřil...50%(5.2.2015)

 • DavidS.
  **

  Film sám sebe definuje jako Mary Poppins ve světě Pulp Fiction...Bohužel pravdivá je jen první část výroku...Katie Holmes v poloze učitelky starající se o drobotinu na prvním stupni je akceptovatelná...(25.1.2015)

 • peetriss
  ****

  Je pravdou, že film se rozjíždí poměrně těžkopádně, neostře tápe zpočátku ve vodách ujeté černé komedie, aby se v průběhu času překlopil do vážnější roviny, i když černohumorné prvky neopouští. Ve filmu zazní „Mary Poppins ve světě Pulp Fiction“, a tento popis Katie Holmes, coby jakési starosvětsky naivní podivínky ochraňující slabší před zločiny, je trefný. Mně ovšem tato záležitost, přes její nesporné nedostatky (to nepopírám), poměrně sedla. Navíc Katie Holmes konečně padla nějaká role na tělo a je k sežrání. 70%(15.2.2015)

 • lucijelucije
  **

  Mám Katie ráda, už od dob Dawsona, ale u Miss Meadows jsem se nudila. Co se tady píše je pravda, byla opravdu roztomilá, k nakousnutí a tak dále, ale roztomilá Katie mi nestačí k tomu, abych pojala takový film za dobrý a hodny aspoň průměru. Nevím, co mám brát vážně, a co ne. Nevím jestli se mám chytat za hlavu, nebo se smát, či co. Nesedlo mi to.(28.3.2015)

 • Di Tecka
  odpad!

  Tohle nemohli myslet tvůrci vážně, drama?? I jako komedie by to nestálo za nic. Zajímalo by mě, zda by film spatřil světlo světa, kdyby tam nehrála Katie... asi by z toho vylezla béčková parodie na Tarantina... Vůbec mě nenapadá, za co bych měla dát alespoň jednu hvězdičku, že by možná za ty rozkošné šatičky :-D(27.1.2015)

 • TommyDiamond
  **

  Na začátek bych rád podotkl, že tento snímek bych charakterizoval jako černou komedii s prvky thrilleru..... S notnou dávkou teatrálnost a ironie nám slečna Meadowsová ukazuje, že její život má jisté zásady a ideály. Její verze spravedlnosti schovaná na dně kabelky je účinná a nekompromisní. A následkem toho začínají ,, špatní,, lidé v jejím novém bydlišti umírat.... Překvapila mě hlavně Katie Holmes, která předvedla kus skvělého herectví. I když má film něco do sebe, podruhé bych si ho asi nepustil. Dám dvě hvězdy....(5.4.2015)

 • Zadri
  ***

  Roztomile podivná podivnost od podivného začátku až do podivného konce.(5.4.2015)

 • Methew
  *****

  Úprimne? Toto splnilo môj filmový sen. Milujem iróniu, milujem výstrednosť, milujem umenie, milujem zvláštny humor. Ale vážne, toto je vyobrazenie ženy ako sa patrí (až na tie vraždy). Viac to však vnímam ako komédiu ako drámu. Nakoľko všetky myšlienky tohto filmu sú mi veľmi známe. A veľmi milo ma tento film prekvapil, niečo tak úžasné som už naozaj dávno nevidel. Vrele odporúčam každému. No najviac to ocení outsider, nakoľko je to o outsiderke.(23.1.2015)

 • Acinore
  odpad!

  Jako komedii bych možná nějakou hvězdu vysolila, ale jako drama?? Stupidita. Toodaloo!(25.1.2015)

 • cartyci
  ***

  Myslel som na 2 hviezdy ale za to herecké predstavenie v podaní Katie Holmes. Klobúk dole.(11.4.2015)

<< předchozí 1 2
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace