Miss Meadows

• Nizozemsko

Miss Meadows

USA, 2014, 88 min

Spíš dramédie než drama a ještě k tomu netradiční, absurdní, ale mně se to líbilo možná právě proto. Ty Mariiny botičky, šatičky, bílé podkolenky, kabelčička a mamička........... Mary umíš bezvadně stepovat a toho chalána se drž, těch je dneska pomálu a obzvlášť ty takového potřebuješ. Pa pa miss Meadows(16.9.2015)

• Aljak

Hm, očakával som nejakú príjemnú drámu zo školského prostredia o milej učiteľke, ktorá bude žiť životom samotárky a všetku svoju energiu venuje do svojho učiteľského poslania. Namiesto toho som dostal trochu podivnú drámu o tajomnej pomstiteľke, ktorá sa rozhodla akýkoľvek náznak nespravodlivosti potrestať po svojom. Popravde, to čo som očakával by ma určite potešilo omnoho viac. Táto krimi dráma len s minimom scénok odohrávajúcich sa v školskom prostredí mi jednoducho nesadla. No a tá (ne)činnosť polície voči tomu čo sa dialo bola tak trochu absurdná, hoci často z pochopiteľných dôvodov.(24.1.2015)

• bourec

Točila to ženská,a je to kurva vidět.Uťáplá,přízemní komorní volovina,která jede celej film na neutrál.Dám tomu dvě přestřelený hvězdy,jednu za film,protože odpad to neni,a jednu za Katie,protože na svoje anorektický možnosti tady vypadá slušně.A že tomu ten debil dal čtyři hvězdy,tak tomu se nedivim,co byste taky chtěli po jedinci s mozkem medvěda.30%.(14.6.2015)

• M.i.k.e

to co v traileru vypadalo jako Mary Poppins od Tarantina a člověk se celkem dost těšil na solidní nářez je v reálu pouze hodně zvláštním a pomalým filmem o zvláštní samotářce,která tu a tam vezme spravedlnost do svých rukou.To proč se tak děje se sice ke konci dozvíme,ale jakkoliv mohlo jít o opravdu emotivní moment,za mě to tvůrci moc neustáli a větší emoce se tak nekonají.Jediné,co tak stojí za zapamatování je solidní výkon Katie Holmes,která se sice v hlavních rolích moc neobjevuje,ale tady jsem jí její podívínskou učitelku celkem věřil...50%(5.2.2015)

• Marqta

Po všech stránkách jednoduše "zvláštní"film je to takové pohádkově absurdní a je mi celkem jasné, že z tohoto mého prohlášení nemůže být nikdo dvakrát moudrý...Nevím pořádně jak se to přihodilo, ale na začátku mi film připomněl Amélii (sice zdaleka...ale nějak se mi vybavila..)asi kvůli popisu a představení "podivných" zvyklostí hlavní postavy. Katie nikdy nepatřila mezi moje oblíbence, ale musím se přiznat že mi k ní tahle role sedla. Škoda možná, že nebylo všechno trochu víc promyšlené protože hlavně ve druhé polovině už na mě snímek místy dělal trochu "laciný" dojem.(20.6.2016)