Munchies

Komedie / Fantasy / Horor

USA, 1987, 83 min

• hladass

Nic nepřinášející hororová komedie pro lehce odrostlejší děti, která nepokrytě vykrádá o řád lepší Gremliny a v menší míře i Critters a Ghoulies... Munchies jsou neustále hladoví, mají ostré drápy a sem tam i úchylný smysl pro humor... Ale jen sem tam, protože po většinu filmu vtípky vyznívají do ztracena... No a rozjuchaná hudba, která měla asi být vtipná, či vtipné scény podpořit, mě neskutečně srala celý film... Za mě lehce zapomenutelný snímek...(10.10.2014)

Takovej Critters,Gremlins nebo Ghoulies. Malý příšerky,který vám lezou na nervy a maj pořádný drápky. :-)(22.12.2008)

Munchies je opravdu taková verze Gremlinů. Produkce se ujal sám velký Corman, ale popravdě bych čekal více. Munčíci se hýbou dost špatně, a jsou strašně nevěrohodný, nejsou ani nikterak vtipný. Ale aspoň jsou správně ujetý anebojí se ničeho(scéna s brokárnou vede). Nicméně film je zapomenutí hodné béčko, které nemá vůbec co nabídnout. Ale pro lovce béček to snad postačí. Na to jedno zkouknutí.(19.2.2012)

• Terva

Čekal jsem od toho trochu víc. Bohužel na Gremliny to prostě nemá. Režie - Bettina Hirsch. Hudba - Ernest Troost.(6.1.2012)

• corpsy

Načo vymýšľať niečo nové, keď to staré ( a dobré ) leží pod nosom a pýta si nový kabát. Síce zo sekáča, ale sadne. To, že vám nebude svedčiť, bude akési druhoradé. Ako aj tento film.(17.9.2016)

Film sa nesie v duchu ako je napriklad film Gremlins, lenze pri tomto filme ked jedneho munchie rozsekaju tak sa z neho vytvoria dalsi munchies, Neviem preco je tu napisane ze je to horor, to je skor taka komedia, ktora ma pobavila.(4.12.2010)

• Wancohoff

strasna sracka s otrasnymi trikmi ktore sa na gremlins, dokonca ani critters nechytaju.dokonca to z gremlins kradne hlasy, zvuky, a niektore sceny.(8.6.2016)