Reklama

Reklama

"Musíš konfrontovať svoje monštrá, len vtedy ich porazíš..." Hwayi má päť otcov a všetci sú členmi obávaného Goblin gangu, ktorý okrem obrovských kaluží krvi nezanecháva žiadne stopy na mieste činu. Je to nadaný chlapec. Od každého tatka sa čomusi priučil, a tak okrem nádhernej kresby ceruzkou dokonale ovláda i techniku boja zblízka a streľbu so zbraňou. Avšak po jednom ohavnom trestnom čine, ku ktorému bol svojimi otcami prinútený, nečakane nájde stopu k svojmu skutočnému pôvodu... (sochoking)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (40)

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

Můj nejočekávanější film roku konečně dostal anglickou podporu! Tohle je dokonalé vykreslení teenejdžerské traumatické výchovy pěti otců kriminálníků. Hwayi je hyperaktivně stylový a ultra násilný!! Zdůrazňuji ještě jednou slovo násilný! Tenhle film obsahuje více gore než všechny horory za poslední dva roky! Je to hodně nekompromisní over the top jízda, která vytře zrak i těm nejotrlejším fanouškům. Tohle nemá konkurenci, tohle je definitivně jasný vítěz v žánru Akční/Thriller za posledních 10 let. Scéna ve skladě je takovéj masakr, že jsem si myslel, že vybouchnu jako rožhavený boiler. Doporučuji všemi dvaceti prsty!! Viděno s Rollmanem. ()

Fr 

všechny recenze uživatele

,,MUSÍME BÝT MONSTRA, ABYSME MONSTRA PORAZILI.…“ /// Výchova chlapců v Koreji, aneb jak se z chlapce stává muž (tamtéž)… Technicky dokonalej a příběhově uvěřitelnej mix žánrů (kromě komedie) (a sci-fi a …), dělá z filmu o klučinovi, jenž pět fotrů měl, výživnou podívanou. Nemíchaj se jen žánry, ale hlavně pocity. Thrillerový psycho, krvavá akce, rodičovská poetika na asijskej způsob – tohle je ta pravá korejská filmařina (a ne tohle!), která neuvěřitelně graduje ve finále, který city barví na rudo. Já se dobře bavil a dlouho přemejšlel o 5*. Ale furt si nejsu jistej… /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Zjistím, že ani 5 fotrů není zárukou, že neskončím jako sirotek. 2.) Chci se jako rodič přesvědčit, že nevděčný parchanty nemám jen já. 3.) Thx za titule ,,LAnGI“. /// PŘÍBĚH ***** HUMOR ne AKCE *** NAPĚTÍ ** ()

Reklama

Flipnic 

všechny recenze uživatele

Překvapení z čista jasna ... Jednoduchá zápletka. Banda gangsterů, šmejdů, vrahů, únosců a psychopatů si žije svým vlastním životem a živí se tou nejhorší kriminální činností. Při jedné akci unese malé dítě, chlapečka. Akce se příliš nevydaří a gangsteři stojí před rozhodnutím ho zabít nebo nechat žít .. ale ! Nechají ho žít, avšak přísně jej hlídají, dělá jim "pucfleka", mají ho na běžnou práci, úklid apod. Při tom ale ho začínají v dospívajícím věkům učit technikám zabíjení ... Tento človíček bez sebevědomí, osobního názoru a se svými temnými psychickými démony (které má každý člověk, jen někdo více a někdo méně) jednoho dne zjistí, jaká je jeho minulost, jak se mezi kriminálníkyo malý dostal, jak je banda zorganizovaná díky zkorumpovanému policajtovi atd. Jedna neúšpěšnáakce, které je již přímo přítomen ho dovede až na hranice toho nejsilnějšího psychického tlaku a utrpní ... a temný démon pomsty se v něm probudí naplno. Pak začne libová, vymazlená, drsná, krvavá "revenge" jízda plná krve, mrtvol, soubojů, zabíjení atd. Velmi povedený akční film!! Problém jsem měl trochu s hlavním hrdinou, protože to je fakt klouček ze školy, nevýrazná tvář. Jinak vše parádní, choreografie "fightů" super, akce super a hlavně opravdu notná dávka násilí, brutality a krve ... V tomto filmu není nikdo ušetřen a divák neví kdo padne a kdo ne. V podstatě zajímavost na filmu je, že ač korejský, zapomeňte na barvičky, načančané prostředí, krásné záběry, estetiku i těch krvavých scén .. nikoliv. Toto je špinavý, "sleazy", nekompromisní krimi akčňák, který vaše oči vizualem rozhodně "nerozradostní" ... o to více ale působí reálně. Krásné 4*!! ()

sniper18 

všechny recenze uživatele

Je to dosť dobrý akčný thriller. Má veľmi dobrý príbeh o mladíkovi, ktorý je už od detstva vychovávaný skupinou brutálnych zločincov nepoznajúcich hranice, pričom zatiaľ robí len pomocné úlohy, ale čoskoro by už z neho chceli mať svojho plnohodnotného nasledovníka, obzvlášť ich šéf. No všetko sa zmení, keď mladík zistí skutočnú pravdu o svojej minulosti a pravej rodine a tak sa chce pomstiť. Spracovanie je celkom slušné, už na prvý pohľad ma zaujala táto pomerne netradičná zápletka, predsa len postaviť film na skupine psychopatov nie je v tomto žánri práve najbežnejšie, no vyšlo to. Majú plno priestoru a zaujala ma aj ich rozmanitosť, dlhý čas mi prišiel úplne ideálny aj hlavný hrdina a sadol mi aj ten silný kontrast, keďže na jednej strane tu nechýba násilie, psychopati pomaly v každej scéne a taký nekompromisný prístup, kde si nikto nemôže byť istý životom, ale zároveň to má takú odľahčenú atmosféru so sympatickým rodinným motívom, takže som bol veľmi spokojný a tešil som sa na druhú polovicu. Len škoda, že práve pri nej sa neubránim čiastočnému sklamaniu, stále je to rozhodne žánrový nadštandard a je tu plno scén, ktoré sa vydarili, ale celkovo to nemá ten správny náboj, celé mi to prišlo dosť nedôveryhodné, keďže hlavnému hrdinovi som už neveril vlastne nič a navyše som mal pocit, že úroveň filmu síce pomaly ale predsa len klesá a hlavne záverečná dvadsaťminútovka ma už ani moc nebavila. Ale klady aj tak rozhodne prevládajú, takže som stále skôr spokojný. Akcie je tu priemerné množstvo a páči sa mi. Síce mohla byť trochu lepšie natočená, nápaditejšia a ani tých výrazných drsných momentov tu nie je až tak moc, ako som čakal, ale aj tak sa je na čo pozerať. Nájde sa tu pár dobrých súbojov, často sa používajú nože, nechýba ani dostatok zabitých, bavilo ma to. Najviac sa mi páči súboj v nemocnici, prípadne akcia v skladisku. S hereckým obsadením som spokojný, určitým sklamaním je jedine hlavný hrdina, ktorý síce ideálne zvládol prvú polovicu, ale druhú už moc nie, takže by som skôr ocenil niekoho iného, ale skupina zločincov sa rozhodne vydarila, sú tu len samé známe tváre, ktoré vždy rád vidím a tu mi sedel hlavne ich šéf, charizmatický Kim Yun-Seok, ale poteší aj tých pár vedľajších postáv, ako skorumpovaný policajt. Réžia a technická stránka sú výborné, sadla mi vizuálna stránka a aj tá správne špinavá atmosféra, tu nemám problém. Takže od tej druhej polovice som predsa len čakal o niečo viac, ale aj tak som stále spokojný, výrazne nadpriemerná žánrovka s výbornou zápletkou, slušnou akciou, špinavou atmosférou a množstvom známych tvárí. 75% ()

J*A*S*M 

všechny recenze uživatele

Pro mě přesně na pomezí mezi třemi a čtyřmi hvězdami. Technicky velmi dobré, akce slušná, ale scenáristicky se mi to zdálo jako značně vychtěná konstrukce, která s divákem občas komunikuje dosti zmatečně. A všechny ty rádoby psychologické "Abychom porazili monstra, musíme se monstry stát, bla, bla, bla, kecy, kecy, kecy" mě ke konci dosti vytáčely. 7/10 ()

Galerie (33)

Reklama

Reklama