Reklama

Reklama

Monstrum Hwayi

  • Česko Monstrum (více)
Trailer

Obsahy(1)

"Musíš konfrontovať svoje monštrá, len vtedy ich porazíš..." Hwayi má päť otcov a všetci sú členmi obávaného Goblin gangu, ktorý okrem obrovských kaluží krvi nezanecháva žiadne stopy na mieste činu. Je to nadaný chlapec. Od každého tatka sa čomusi priučil, a tak okrem nádhernej kresby ceruzkou dokonale ovláda i techniku boja zblízka a streľbu so zbraňou. Avšak po jednom ohavnom trestnom čine, ku ktorému bol svojimi otcami prinútený, nečakane nájde stopu k svojmu skutočnému pôvodu... (sochoking)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (41)

Hitman_47 

všechny recenze uživatele

Další revenge film v podání Korejců, který si rozhodně netyká s klasickými Hollywoodskými klišé ... a i když to tady bylo skloňováno snad ve všech jazycích, tak si ani já nemůžu odpustit neodcitovat památnou a pravdivou hlášku, díky které se tento film pro mě stal nesmrtelnym: You have to become the monster to make the monster go away. ()

Anderton 

všechny recenze uživatele

Monštrum Hwayi je veľmi nekompromisná rodinná sága, ale treba sa pripraviť na fakt, že ide o tak trochu iný typ rodiny, akými sú vaši susedia v paneláku. Hwayi to nemá v živote jednoduché, neostáva mu nič iné, ako sa prispôsobiť štýlu svojej rodinky, kde sú všetci doslova jeho otcovia a kde sú krádeže s "collateral damages" každodenným chlebíkom. Ako z toho vykorčulovať, ak by ste radšej vo svojom živote kreslili, než vraždili, tak na to mladík bude hľadať odpoveď celý film a následne asi aj celý život. Monštrum Hwayi je pomerne ambiciózna akčná dráma s výborným tempom a nejakými tými kostrami v skriniach minulosti, ktoré to tempo občas trochu pribrzdujú. ()

Reklama

ledzepfan 

všechny recenze uživatele

Taková klasická korejčárna.. Trochu akčňák, trochu psychologické krimi, trochu melodrama a v součtu je to takový záživný nadstandard který se však ke konci už možná příliš natahuje v jakési marné snaze vyhnat to do finiše až shakespearovských rozměrů. Nebylo to špatné, bavil jsem se ale korejci umí prostě lépe...Slabší4 ()

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

Můj nejočekávanější film roku konečně dostal anglickou podporu! Tohle je dokonalé vykreslení teenejdžerské traumatické výchovy pěti otců kriminálníků. Hwayi je hyperaktivně stylový a ultra násilný!! Zdůrazňuji ještě jednou slovo násilný! Tenhle film obsahuje více gore než všechny horory za poslední dva roky! Je to hodně nekompromisní over the top jízda, která vytře zrak i těm nejotrlejším fanouškům. Tohle nemá konkurenci, tohle je definitivně jasný vítěz v žánru Akční/Thriller za posledních 10 let. Scéna ve skladě je takovéj masakr, že jsem si myslel, že vybouchnu jako rožhavený boiler. Doporučuji všemi dvaceti prsty!! Viděno s Rollmanem. ()

Ouwen 

všechny recenze uživatele

Celkem drastické zklamání. Po všech místních komentářů jsem čekal pořádnou vybíjenou, kde hlavním prvkem v akci budou souboje s pořádnou choreografií. Já nevím. Možná je to Berandalem, ale ty souboje (pouze 2 za celej film) jsou dost velký podprůměr na můj vkus. Navíc jsou krátké a nemají co nabídnout. Přestřelky jsou na tom určitě lépe, ale ani tam nejsem úplně spokojený. A přitom první polovina vypadala naprosto dokonale, s humorem, ta druhá už působí trošku mizerně a ani konec mi nepřijde ideální. 5/10 ()

Galerie (33)

Reklama

Reklama