Reklama

Reklama

Revenge of the Mummy: The Ride

Krátkometrážní / Thriller / Akční / Dobrodružný / Horor
USA, 2004

Recenze (7)

oLí 

všechny recenze uživatele

Tohle byla celkem sila, vizualne a efekty tak nejak dobrej standard.. ale samotna jizda rozpumpuje adrenalin jako krava, docela hardcore, na konci jsem sedel jak voparena slepice a jeste chvili se krecovite drzel, pulky se sveracem jsem povolil radeji az po par minutach chuze. ()

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Necelých šest minut trvající exkurze, která by mě jistě zaujala mnohem více, kdybych byl na onom místě sám a viděl všechnu tu „krásu“ naživo. Načerpal bych tamní atmosféru, ocenil dekorace – jenže takhle z pohledu diváka, který to sjel na youtube, jsem se tak trochu bohužel nudil… ()

corpsy 

všechny recenze uživatele

Je ťažké hodnotiť, komentovať a posudzovať na filmovej stránke niečo, čo nieje tvorené pre celuloid. Takže suma sumáru si takto - Shakers My man! ()

otík 

všechny recenze uživatele

Amatérské záběry ze zábavného parku Universal Studios Hollywood, kde je zcela klasicky jedna část inspirovaná filmy Mumie, kde na vás někdo anglicky huláká, asi na vás i šahá, všude na vás řve Silvestriho hudba a nemůže samozřejmě chybět jízda vláčkem s uřvanými diváky. Zajímavá kratičká pětiminutová prohlídka místa, kam se ze svého učitelského platu určitě nepodívám. :-) ()

Ravi 

všechny recenze uživatele

Za tuhle podívanou bych asi peníze nedal. Taková krátká jízda za zatáčku a zpátky. To by mě zajímalo, kolik tahle sranda stojí, byl bych ochotný do toho investovat tak dva dolary maximálně. ()

TuT 

všechny recenze uživatele

69 %, viděno naživo a i přesto mě to extra neoslovilo. V Universal Studios v Hollywoodu jsou lepší atrakce :). ()

Reklama

Reklama