poster

Max Steel

Fantasy / Sci-Fi / Dobrodružný / Akční / Rodinný

USA / Velká Británie, 2016, 92 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • M.i.k.e
  odpad!

  asi těžko můžu chtít po filmu podle hračky nějakou oscarovku...na druhou stranu by podobné filmy měly být alespoň zábavné a dobře udělané a MAx Steel není ani jedno.Sice jsem dokoukal,ale ten film mi byl tak strašně nesympatický a nebavil až běda.Hlavní hrdina není sympaťák a nezachrání to ani zběsile přehrávající Andy Garcia,který asi dneska musí brát snad každou srágoru kterou mu kdo nabídne.Nějak moc netuším o čem to vlastně bylo a je mi to celkem jedno.Mým dětem kterým je 7 by se to možná mohlo líbit...ale jen možná...10%(1.1.2017)

 • Spiker01
  ***

  Zajímalo by mě, proč tenhle film vůbec vzniknul..Absolutně nulové ambice, propadák byl vysloveně nevyhnutelný. Ovšem kupodivu je to celkem koukatelné. Překvapil Andy Garcia a Cgi je poměrně propracované, na to, že se jedná o opravdu levný film. Potenciál pro sequel tu není, jako jednohubka Max Steel slouží dokonale, ale musím uznat, že robůtek Steel je celkem cool...5/10(1.1.2017)

 • copstp
  *

  Nikdo mě na to nenutil koukat a přesto jsem to vydržel. Celou hodinu. A proto dávám aspoň jednu hvězdičku, protože je možné že se v poslední půlhodině něco parádně rozjede. Ale nemám tušení co. Hlavní představitel je extrémně mimo mé sympatie, herečky přehrávají a příběh je stupidní. Já vím dámy a pánové, nic neříkající recenze na nic neříkající film. Škoda písmen, škoda času.(24.1.2017)

 • Wysch

  Postavu neznám. Pochopil jsem, že je to nějaká hračka od Mattela, a vygůglil jsem si, že je to hračka založená na nějakým kresleným seriálu. A to mi v podstatě řeklo všechno: Někdo má práva na filmovýho Maxe Steela, a práva jsou časově limitovaný. A než práva propadnou, rychle natočit film. Pokud možno stejně rychle, jako trvalo sepsání scénáře. V podstatě je pak jedno, že film bude office bomb a prodělá prdel, nebo že dostane mínus pět procent na rajčatech. Jenže já prostě nevím. Napsaný je to fakticky blbě - dva akty se na něco čeká, třetí akt je totální what the fuck vymejvárna, že si člověk říká, že si z něj někdo dělá dobrej den. Jenže pokud by to byla jen prádelna peněz a práv, proč by se někdo sral s tím CGI, který nevypadá vůbec špatně? Vlastně to vypadá, že film byl v post produkci rovnou celej rok nebo i víc, a někdo se na něm vyřádil. Interakce hlavní postavy se vším, co je CG, je poměrně dost věrohodná, a jedinou výtku mám k odbytému "Iron Man pohledu" do tváří klaďase a Andyho Garcíi. Potenciál filmu byl strašně velkej, ale je to strašně odfláklý a normálně mě na férovku mrzí, že víc se o týhle postavě nedozvím. Respektive mě mrzí, že Sofiu už dlouho neuvidím, pokud na ni náhodou nenarazím v nějakém jiném filmu. Hodnocení absolutně nevím, jaký dát. A tak nedám žádný.(4.1.2017)

 • SonGokussj
  *

  Nevěřil jsem, že by mohl být snímek s tak zajímavým trailerem tak podhodnocený. Zajímavý robot, zajímavý hlavní hrdina, zápletka možná? Pak jsem se na to koukl a... nechápu, jak může být tento snímek tak nadhodnocen. Nynějších 42 %? Vážně? A za co... Tahle hatlamatilka si nezaslouží ani 30 %. Příšerný hlavní hrdina, obsazení, příběh o ničem, plný naprosto nepochopitelných situací, šíleně hektický střih, za který by se nemusel stydět leckterý epileptik. Děs a hrůza o ničem. 15 %(2.1.2017)

 • - Původní Max Steel je figurka od Matella. (Geriel)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace