Svatba na oko

One Small Hitch

Komedie / Romantický

USA, 2013, 105 min

Málokdy se povede, aby všechno tak dobře fungovalo. Vše je dopředu předvídatelné, nepřekvapí snad ani minuta filmu a přece se celou dobu člověk dobře baví. Nepopadáte se za břicho, ale celou dobu se musíte smát. A hlavně - Molly je díky Aubrey Dollar prostě k sežrání, podle potřeby buď milá, trhlá, nervní, nebo roztomilá. Josh je sympaťák a je jasné, že Molly je mu od začátku souzená, takže jde jen o to, jak dlouho mu to bude docházet. Super oddychovka pro lepší náladu.(11.8.2016)

Předvídatelný příběh pro romantiky. Velmi milý film s dobrým obsazením pro nenáročné večery.(31.12.2014)

Bylo to fajn a Aubrey Dollar byla zrzka, to mi stačí(26.3.2015)

Víc než předvídatelný scénář, ale přesně tenhle typ filmu jsem dnes opravdu potřebovala. Celkem jsem se i nasmála, jen tak tak že jsem nevzbudila děti. Sympatičtí neokoukaní herci a sladkosti tak akorát ;-) Zkoukla bych ho znovu a s klidným svědomím jej můžu doporučit romantickým dušičkám ;-) (jindy by to bylo možná za 3, ale protože mám ještě teď přiblblý úsměv na tváři, dávám 4* ;-) Amen.(19.9.2013)

Klasická predvídateľná romantická šablóna, o ktorej niet od začiatku žiadnych pochýb, že sa napokon aj naplní (bolo by obrovské prekvapenie, keby nie). Ale napriek tomu, že som na klišé alergický, toto mi prišlo celkom milé, a to najmä vďaka dvojici hlavných postáv v skvelom hereckom podaní Aubrey Dollar a Shane McRae (ktorí mi svojimi charaktermi a aj vývojom vzťahu dosť pripomínali ústrednú dvojicu z Life as We Know It). V konečnom dôsledku taká pohodová oddychovka, ktorá síce nijako obzvlášť nenadchne, ale ani rozhodne nenudí.(7.1.2015)