Nečekané dědictví (TV film)

• Německo

Die Geerbte Familie

Drama / Komedie

Německo, 2011, 87 min

Film, který ničím nepřekvaví, nedojme ani neurazí. Takový neslaný nemastný. Oddechový film na nedělní odpoledne, u kterého si člověk odpočine a může část mozkovny nechat vypnutou... ◢ ■ ◣ (R) [51/100] ■ (K) [59/100] ■ (V) [48/100] ■ (♫) [55/100] ■ (E) Baby Boom (1987) ● Kokowääh (2011) ● Usagi doroppu (2011) ■ (DAB) [55/100] ■ (Č) 1 ■ (P) [Duben 2019] [SD] ϿϾ [CZ] [58/100] ■ (CSFD) SimonQa14(C) [58/100](27.4.2019)

• freddy

Jedna velice zaměstnaná žena z města a dvě osiřelé děti na osiřelém statku, jejichž osud je v rukou té ženy, která teprve nyní zjišťuje, že její otec nezemřel když byla malá, ale zemřel až nyní a stihl zplodit ještě dvě děti, které teď nemají nikoho jiného než svou nevlastní sestru, kterou nikdy neviděly. Německá romance, která naštěstí nebyla tak špatná, jak by se při spojení slov německá romance mohlo zdát. Jistě, děj je takový obyčejný a předvídatelný, ale film je příjemně stravitelný a uteklo to, aniž bych se nudil. Celkově se jedná o obstojné dílo, které neoplývá nijak úchvatnými řemeslnými ani hereckými kvalitami, ale které je jako jednohubka na letní všední večer lehce stravitelné. Rozhodl jsem se tedy v tomto případě udělit filmu relativně obstojné dvě hvězdy.(27.7.2014)

Na německou tvorbu, kterou já zrovna nevyhledávám, to bylo docela dobré. Sympatická hlavní herečka, pěkný příběh, i když s předvídatelným koncem. Pravda, některé herecké výkony nebyly kdovíjaké, ale nemůžu říct, že by se na to nedalo koukat. Tři hvězdy jsou v porovnání s dalšími dvěma filmy na toto téma, které jsem již shlédla (Život s Helenou, Spasení Sarah Cainové), celkem vhodné, řekla bych. Jako oddechový film můžu doporučit.(25.7.2014)

• Hem.m

Eine Scheiße..(26.7.2014)

• Vědma

Neviděla jsem už něco nemlich stejného amerického? Už si teda nepamatuju jak se to jmenovalo, ale byla tam taky kariéristka a dítě mrtvé sestry. Tak ale stejně mám pocit, že tohle bylo lepší, ale opravdu to působilo jako něco od Rosamundy,(25.7.2014)