Láska na prvním místě (TV film)

• Německo

Der Rekordbeobachter

Zberateľ rekordov

Drama / Romantický

Německo, 2012, 87 min

Pri tomto filme ma naozaj prekvapilo, že som ho ohodnotil ako prvý. Romantické drámy s "rodinným" podtónom si stále držia veľkú priazeň a ľudia sa nich s radosťou pozerajú (práve preto by som nepovedal, že to nebude žiadne iné hodnotenie). Musím uznať, že to, že je to klasický romantický film by na začiatku málokto povedal. Klobúk dole pred touto geniálnou kamuflážou! Napriek môjmu pocitu, že film bol natočený len preto, lebo niekto zo štábu povedal, že má miesto, na ktorom by sa dalo točiť - pretože tam má rodinu; sa jednalo o veľmi príjemnú oddychovku pri ktorej ste úplne vypli mozog a jediné nad čím ste uvažovali bolo ako sa film môže a nemusí točiť. Najsilnejšou stránkou filmu je bezkonkurenčne prirodzenosť ukrytá v niečom úplne nemožnom. Tento film nebol točený pre peniaze, je to až príliš vidieť. Na koniec dodám, že som ani tak z filmu nemal dobrý dojem, ako z výkonu Ludwiga Skurkasa. 60%(29.9.2013)

• - Axel Milberg (Marvin Feldmann) je v skutočnosti ľavák. (tommy187)

• - V prvých scénach má Marvin Feldmann (Axel Milberg) vystrihané vlasy takmer naholo, v strede filmu ich má dlhé a na konci znova krátke. (tommy187)