Signál z neznáma

Psychologický / Sci-Fi / Thriller

USA, 2014, 97 min

William Eubank

Nima Fakhrara

Eubankova tvorba je mi sympatická. Pocitové Love jsem si velmi užil, The Signal je dějovější ... a byť se nejedná úplně o trefu do černého, bylo minimálně namířeno správným směrem. Umí to být tajemné, lehce znepokojivé, vyvolává to zajímavé otázky jako každý správný mysteriózní film. Od opuštění laboratoře mě ale Eubank tak nějak ztratil, protože už té "divnosti bez odpovědí" bylo trochu moc. Celkově mírný nadprůměr a určitě zvědavost na další film.(2.8.2014)

Veľmi zvláštny film, niektoré momenty výborné, tá nenápadná hudba to všetko super doplnila a Brenton stokrát lepší ako v The Giver.(2.10.2014)

Ve slow-motion vyžívajícímu se setkání 4. druhu patří 4 hvězdy. 70%(4.1.2015)

Zpočátku nenápadný a kvalitativně značně nejistý teenage road trip za tajemným signálem vzápětí měnící se na pořádné psycho a popravdě v dost jinačí film, než jsem čekal, který následně vrcholí pořádným mindfuck závěrem podbarveným ještě hustší hudbou. Atmosféru to má skvělou a postupná gradace napětí je navozena dokonale. Byť základní pointu jsem tušil od začátku, přesto pro úplné pochopení budu muset The Signal zkouknout ještě jednou.(21.10.2014)

• kleopetra

Do objevení Laurence Fishbourne je film nudný a pak divný... Mám ráda sci-fi, ale toto bylo dost ujetý...(23.7.2014)

• - Natáčení filmu bylo zahájeno v květnu roku 2013 v Novém Mexiku. Dále se filmovalo v Albuquerque, Los Lunas, Taos a Ohiu. (willy1)