poster

Summit, The

 • Slovensko

  Vrchol

  (festivalový název)

Dokumentární

USA, 2012, 95 min

Režie:

Nick Ryan

Kamera:

Robbie Ryan

Producenti:

John Battsek
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kramatos
  **

  Co dodat, banda kokotů.(23.3.2014)

 • Duotone28
  ****

  Hory a Mesto_2014.(7.4.2014)

 • -tHESWINe-
  odpad!

  Kurňa ale toto byl hrozný dokument. Asi tři časové linie, zpřeházené napřeskáčku, jako kdyby toho zmatení nebylo dost mezi samotnými horolezci, cokoliv se vědělo o událostech na K2, Nick Ryan dokázal svým uměním dokonale pohřbít. Teď abych šel na Wikipedii a začal zjišťovat co se tam kruci teda stalo. Toto byl totálně anti-dokumentární film, a jako takový jej hodnotím. Jinak hory pěkné, drama, zmrzlé prsty, chlapáctví a slzičky, to všechno tam bylo ...(19.1.2015)

 • lister_dave
  ***

  Jak už tady psali jiní - zajímavé téma a záběry. Střih a celkové odvyprávění příběhu jsou nepřehledné a zmatečné...(11.9.2017)

 • neoBlast
  **

  Kvalitní dobrodružství, nekvalitně zpracované. Vznikl takový divný hybrid z rozhovorů, dobových záznamů a reinscenací a protože ani jedna z těchto složek nefunguje, jedná se o promarněnou příležitost. Hory nádherné, příběh silný, ale příště to zkusím s dramatizací v podobě Kormákurkova Everestu či s nekorunovaným králem "žánru" Pád do ticha. 40 %(18.10.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace