Reklama

Reklama

Babovřesky 3

Trailer 2

Obsahy(1)

Příběh začíná tam, kde druhý díl skončil: Horáčková vybíhá z domu naproti mladé dámě, která přijela do Babovřesek. Místní drbny, které se sběhly na náves, v ní poznaly sestru Glorii. Ta se (po vzoru faráře Petra) rozhodla vystoupit z řádu a zůstat v Babovřeskách. Zápletka se točí okolo pomsty starosty Stehlíka a místních chasníků Horáčkové... do vesnice se vrací kontrolor Dodo. Není sám, přijíždí s ním jeho manželka, která Stehlíkovi zajistí dotaci, díky níž starosta může poslat všech sedm místních drben k moři... Akce „likvidace bab" začíná. A nad tím vší bdí nový farář, který přijel do vesnice nahradit páter Petra.... (Falcon)

(více)

Diskuze

HellFire

HellFire (hodnocení, recenze)

waxtrax

Naprosto chápu tvůj obdiv :D. Já to vydržel půl hodiny. Pak mi došlo, že se ve filmu nic nestane a proklikal jsem se postupně až na konec. Vůbec nevím, co se dělo a jak to skončilo, ale něco mi napovídá, že kdybych se poctivě dodíval až do konce, odumřely by mi všechny mozkové buňky.

julyberda

julyberda (hodnocení, recenze)

No, to se musí uznat, že to dodržel...:(. Něco takové se opravdu vidí jednou za život.

Martin741

Martin741 (hodnocení, recenze)

no a ten zaver, cista hlupost : kohut zakikirikal, a stra baba vystrelila po nom so slovami "Hajzle jeden" 

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

waxtrax

waxtrax (hodnocení, recenze)

Ti uživatelé, kteří této věci dali hvězdu mě nezajímají, ale ti co dali odpad a viděli TO celé - ti mají můj obdiv !

na příspěvěk reagoval HellFire

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Lacike

Musím se na tom vyřádit. Půl roku jsem se třásl na to jak to odjebu a pak to mám shrnout jednou větou? A propo to by si koukal kolik lidí si mě jenom na základě komentářů k Babovřeskám 1,2,3 přidalo do oblíbenců :-)))

na příspěvěk reagoval Kobain

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Nicméně koukám, že rozum snad zvítězí a zaslouženě se to propadá níž a níž. Ona jednička byla sračka, dvojka hyper sračka, ale trojka to už je samostatná kategorie...

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Reklama

Reklama