Babovřesky 3

Babovřesky 3

Komedie

Česko, 2015, 99 min

• RedAK

Znáte ten pocit, když se po dvoudenní kalbě probudíte nazí v cizím bytě, na hrudníku máte vytetováno Doubravka, vedle vás leží osmdesátiletá důchodkyně v průhledném korzetu a k noze máte přikurtovanou psí boudu? Prostě ten moment, kdy svět přestane dávat jakýkoliv smysl? Tak nějak podobně se budete cítit po zhlédnutí této kinematografické genocidy. A ne, nevrazil jsem do tohoto filmu ani korunu, to bych raději po celý rok dobrovolně financoval výzkum na zkřížení eboly s dýmějovým morem. Troškovi asi začínají docházet prachy. No a když jste buržoazní výmrd ze psa, který si potřebuje svůj plnovous ondulovat výhradně Louis Vuitton natáčkami a životně nutně musí vlastnit barokní stojan na citróny ve tvaru penisu Davida Beckhama, tak vám holt nezbyde, než točit sračky, za které vám sterilizovaná odnož nevyvinuté eukaryoty zaplatí královské pálky (ahoj babi). Já bych vytvořil svoje vlastní a samozřejmě lepší Kundopysky, pečlivě sesbírané z ultimátního odpadu české celebritní sféry; hlavní roli by si střihla obstarožní Halenka von Dráčková, která by do místního mauzolea chodila strašit mumifikované válečné veterány, místní pindě by vdechla život mladičká Pornella Kaprová, kterou by maminka prasnice vozila v podbradku na procházky každé ráno hned poté, co by posnídala pět prasat a tři trabanty, o komediální duo by se postaraly glamour modelky Sámmer Assa a Honza Bendig, ti by místním patoškrabkám stavěli komíny a čekali na příchod Jara, a všemu by zodpovědně šéfoval starosta Paťo Rytmus a ten by nařídil Gucci vodovody do všech domácností. Prostě kvalitní Kundopysky dle mistrovské režie pana Ištvána. Jestli ještě jednou jedinkrát budu donucen podstoupit něco natolik tragického, nevkusného a ostudného, tak raději absolvuji dekádu nedělní školy, konvertuji k církvi a budu si každý den po obědě nechávat vycpat hrtan nějakým katolickým čurákem. Na druhou stranu, u sousedů na Slovensku prý teď řádí nějaký psychopatický sadista, který vraždí a pojídá prostitutky, takže je dobré vědět, že každý národ má svého Trošku.(21.1.2015)

• LIVINGDEAD

Ten polský kněz, který neuměl polsky, mně vytáčel! To bylo tak těžké tam obsadit Poláka, kterých je u nás statisíce?(17.5.2015)

• Jara.Cimrman.jr

"Kráva dává mlíko, zmije dávaj jed," Vypadá to, že drbny z Babovřesk budou muset vyrazit do boje. Nebo k moři. Ono je to jedno, alespoň se trochu pročistí vzduch. Já jsem tedy dostal přesně to, co jsem čekal a ještě jsem přitom stihl udělat spoustu práce.(24.12.2015)

• xxmartinxx

Myslel jsem si, že při hodnocení Babovřesek nepřeháním. Přeháněl jsem. Pojmy "absolutní prázdnota" a "neexistence děje a zápletky" až nyní u třetího dílu nabývají konečných hodnot. Nepřeháním, teď už ne. Doufám, že nepřeháním. Prosím, ať nepřeháním! Nejpozitivnější je, že v našem světe nekonečné relativizace se daří najít jeden pevný bod. Filmy Zdeňka Trošky jsou objektivně špatné a líbí se jenom lidem bez vkusu. Hloupým lidem. A to je v podstatě uklidňující.(26.1.2015)

• Fretakata

Tri diely Kamenakov + 3 diely Babovreskov = poznanie, ze niektori ludia nemaju cit pre trapnost. Sori, nedalo sa to dokukat.(7.4.2017)

Tak si říkám, kolik z vás to vlastně hodnotilo objektivně a ne podle režiséra. Podle mě dalo dost z vás odpad jen proto, aby bylo in... Všichni s davem, málokdo si zde dokáže udělat vlastní nezaujatý názor. Je mi vás líto.(6.6.2015)

• -bad-mad-wolf-

Vývozní artikl CZ buranství, jehož masivní úspěch podtrhuje nevalný kulturní stav většinové společnosti. Pokud jsem v jedničce nacházel světlá místa a dvojku označil za snesitelnou, trojka už jen recykluje to, co stěží fungovalo v dílech předchozích. Jediný lepší moment přišel ve scéně focení - ani ne tak kvůli nápadu, jako spíše pro krásně nenucené provedení. Zbytek je ten nejprohnilejší odpad.(17.5.2015)

• Wacoslav1

No tykrávopíčokurvokundovolekokotemore! Tak tohle vážně v jiným filmu neuvidíte! Ještě teď ve chvíli kdy smolím tento komentář se mi ozývá nervózní tlukot v místech kde mám srdce. Mít operovanej kardiostimulátor tak mi z toho vybouchne. Právě jsem absolvoval třetí díl této výjimečné trilogie a fakt mě to málem zabilo. Po trapný jedničce a super trapný dvojce jsem si říkal jestli pan režisér Troska dokáže třetí díl vytáhnout do dosud nevídaných výšin trapnosti a... ON TO DOKÁZAL!!!!! Takže jestli máte pocit, že do hlubší žumpy už se klesnout nedá, tak věřte, že nějaká ta rezerva se vždycky najde. Takže pokud máte dobrý nervy a silný srdce, tak přijměte třetí pozvání do buranova kde lišky dávají Polskýmu faráři co furt něco šuká a ještě to stále nedošukal dobrou noc a to doslova. No a připravte se na to, že když už si někdy v půlce filmu kdy je kadence zhruba jeden dobrej vtip za půlhodiny budete říkat, že už to tak strašný není, tak ta závěrečná dvacetiminutovka vás dorazí. V tu chvíli totiž všem nezvratně a opravdu definitivně mrdne v kebuli. Troška si řekne, že jako zlatej hřeb programu sbalí báby a pojedou k moři, tak něco tak strašnýho jsem v životě fakt neviděl. Opravdu nekecám! První a druhej díl byli proti tomu hodně slabý odvary a když bába v potápěčských hadrech, procházející se po dně moře majzne holí po hlavě se slovy : hajzle jeden! digitálního žraloka, kterej jak kdyby vypadl z filmu od Asylum, tak jsem definitivně za hysterického záchvatu, drže se při tom za srdce, spadnul z postele. Já fakt nekecám! Viděl jsem Srbský film, Lidskou stonožku, Německý fekál porno i domácí video z výmluvným názvem kaviár, ale tohle jsem opravdu NIKDY neviděl!!!. Zbývá jenom dodat, že po závěrečných titulcích odstřelili i kohouta který nás celou trilogií provázel a nezbývá také než doufat, že po skončení natáčení všechny ty nesmrtelný tety definitivně jeblo, tak jako málem jeblo mě ke konci tohoto filmového hitu a tím pádem je to opravdu definitivní konec no a nyní se pan Troška může pustit do nové grandiózní trilogie : Dědkoplesky! Už se na ty odpady moc těším. Hlavně že spokojený buranský Čecháček dostane co mu patří. HAJZL JEDEN!!! 0%(24.5.2015)

• LiVentura

To se nedalo!(10.5.2018)

Tak včera do naší malé vesnice zavítal samotný pan Troška, tak jsem si toto třetí pokračování musel hned druhý den pustit. Podobně jako u Slunce, sena, tak třetí pokračování je to nejslabší, nejméně vtipné. Některé vtípky nefungují, některé naštěstí ano. Jinak odpad si to rozhodně nezaslouží. Opět je tu pár reklam, ale pan režisér za to opravdu nemůže, si běžte postěžovat k producentům, ti tohle svinstvo mají na svědomí, ale jinak dvojka je na reklamy horší. :-)(29.5.2015)

• S.Quentin QUALE

Přislíbil jsem, že se na tento film podívám. Velká chyba. Je to čistočistá reklama na demenci, při které jsem po 30.minutách prosil všecky svatý, aby vyhodili pojistky přinejlepším v celým městě. Do konce se to nedá vydržet. Ohňostroj trapnosti ve své nejvymazlenější podobě. Tohle by měli pouštět pořád dokola ve všech kriminálech a nápravných zařízeních spolu s Dynastií. 0%(1.6.2015)

|84%| Shlédnuto v kině. Tak, kino jsem rozhodně plánoval, předchozí dva díly byly celkem povedené, tak proč bych si neskočil do kina na správně ujetou komedii od Trošky. Takže, nedá mi to a musím se nejdřív krátce vyjádřit ke kritice na adresu režiséra Trošky. Nechápu tolik negativních recenzí a extrémně nízkého hodnocení na CSFD a ostatních stránkách. A to nemluvím jen k tomuto filmu, či trilogii. Ale třeba takový Kamenák (první tři díly od Trošky) – to byla prostě bomba. Já to neberu jako inteligentní komedii, ale jako českou blbůstku, která mě pobaví. Je to dost ujeté, ale o to přeci jde. Navíc, poslední dobou to hodnotí idioti, co to pravděpodobně ani neviděli nebo viděli jen 10 min. Komentáře typu: Jé, prvních 10 minut a mám dost. No prostě kopírování jednoho názoru k druhému. Ale fajn, když se to někomu nelíbí, tak dobře. No nic. Nyní abych tuto trilogii trochu celkově shrnul. Kamenáková trilogie byla celkově lepší, ale nevadí. První Babovřesky byly moc stopáží dlouhé. Chápu, že si režisér nechal záležet na tom, aby byl rozšířen příběh a postavy, ale mohlo tam být víc vtipných scén. Přesto jsem to bral jako pohodovou komedii na lepší 3* (65%). Druhý díl mě teda překvapil, byl o dost vtipnější, víc se tam projevili babky, které mám z těch postav nejradši – jsou totiž nejvtipnější. Takže druhým Babovřeskám jsem dal 4* (76%). No a nyní tento díl. V kině jsem se dost zasmál, neměl jsem šanci se nudit, tak mi to přišlo ještě lepší – 4* (84%). K plnému počtu *se to už hodně blížilo, ale nakonec jsem dal lepší 4* páč to mohlo být zapamatovatelnější, lepší příběh atd. Babky se zde projevili ještě víc, především na konci filmu kdy jsem se smál jakou dobu. Ostatní postavy mě také bavili. Lucie Bílá v menší roli rozhodně pobavila. No a já nevím, ostatní mě bavili tak nějak stejně. Úplně z toho odvařený nejsem, ale těch vtipných scén a především hlášek bylo dost. Třeba nová postava polského faráře s plácačkou na mouchy neměla chybu. Co k tomu dál dodávat ? To se musí prostě vidět než abych vypisoval všechny vtipné scénky a hlášky. Za mě spokojenost.(28.1.2015)

• darkrobyk

A teď ti ukážu svou auru! Dobře, jako celek strašný. Ale paní docentka, liška a žralok si odpad nezaslouží...(5.11.2017)

• kingik

Zde(něk) generovaný Troška se potřetí vrací se svojí ódou na léto, vesnici a babky z návsi, co tak Trošku plní kina. A co hůř, (nebo líp?), tahle trilogie je jediným zástupcem svého druhu. Co z toho vyšlo tentokrát? Nezvládnutý mišmaš, respektive nesourodý slepenec v téměř televizní režii, který sice oproti předchozímu dílu vykazuje určité zlepšení, ale to nestačí. Zvláště když scenáristické duo Troška/Kališ nepamatovalo na dobré gagy. I tak je v jihočeských Babovřeskách opět živo. Tři vnučky jsou v jináči s místními pásky, do toho se vrací řádová sestra Glorie, ze které je po vystoupení z řádu kost a dohromady to dá s umravněným Šoustalem, který farnost vyměnil za útulné hnízdečko lásky, toho na faře nahradil polský farář, který se netěší právě velké oblibě jako jeho předchůdce, a živo je také u Stehlíků. Starosta Kája Stehlík se nejenže stal velitelem místního hasičského sboru, ke všemu čeká návštěvu kontrolora Dody i s jeho vzdělanou chotí z ministerstva, ale také tajně vyhlásil válku místním babkám-drbnám, se kterými hodlá zatočit jednou provždy. Při té příležitosti jim z dotace pořídí zájezd do Turecka, aby měl od nich načas pokoj. Nebýt Stehlíkovic vtipné rodinky, bylo by to tristně slabé. Gagů je sice pomálu, těch dobrých je ještě méně, ale když nějaký vtip přiletí, je poměrně neotřelý. Třeskutá snaha o co nejvíce vtipů je evidentní. Proto film ledabyle přeskakuje od jednoho k druhému, aniž by se filmem vinula nějaká výraznější dějová linie. O tu je nouze větší, než v předchozích dvou filmech. Jarmareční humor funguje, jen když ho prezentuje někdo z lepších a zdatnějších herců. Lucie Bílá, která se vrací ob jeden díl, to až tak není, i když snaha byla. Lucie Vondráčková už vůbec ne. Osvěžující Tomáš Trapl coby nahláškovaný polský farář už má téměř kultovní rozměr jako svého času farář Otík. Tereza Bebarová v roli upjaté docentky má štěstí na postavy s nějakou vadou řeči. V Ulici předstírá ukrajinský přízvuk, zde si "distingovaně" šlape na jazyk a je docela vtipná. Osvědčené duo Kikinčuk/Žilková nedostalo tolik hlášek, jak by se dalo čekat. Jsou často nuceni vařit z vody, ale jsou tak výborní, že se s tím popasovali zdatně. Mezi babičkami, až na Janu Synkovou a Janu Altmannovou, jsou to samé "naturščice". Nelze od nich čekat žádný mimořádný herecký projev, ale nejsou úplně špatné. Spíše u mě panovaly obavy, aby to ve svém požehnaném věku vůbec přežily, neboť scénář chtěl po nich téměř akční výkony s prvky kaskadérské práce. Jako celek je film nekonzistentní. Scénář působí rychle spíchnutým dojmem, v mnoha ohledech vyznívá i nehotovým dojmem. A ke všemu Troška (de)generoval na CGI Trošku. Digi husy, žralok(!) a liška, co dává faráři dobrou noc, jest toho důkazem. Technika se mu zřejmě zalíbila natolik, že v jedné scéně je ukázán, jak se svým štábem natáčí noční scénu, která se ve skutečnosti natáčí ve dne. Předimenzovaný efekt "americké noci", neboli noční filtrace, je pak následně znát ve scéně pozdního návratu z hospody, kdy je evidentní, že se nenatáčelo v noci. Mám připomínky k režii, která pomalu ale jistě přetransformovala na televizní rozměr, který je už na velkém plátně rušivý. Jedním z mála plusů je i výběr pohledných hereček, mezi nimiž je i Kamila Kikinčuková, dcera Pavla Kikinčuka, jen je škoda, že nedostala se svými dvěma svůdnými kolegyněmi větší prostor. To jejich "nabíječi" dostali prostoru ve větším poměru, ale moc dobří nebyli. Hlavně bych z jejich replik podstatně zredukoval až nepříjemným dojmem působící slůvko "jako", které ve filmu hrubě přesáhlo povolený limit. Celkový dojem z filmu byl režijně nevyrovnaný a scenáristicky fádní. Když se nějakou dobu trojka držela na průměru, přišla závěrečná třetina se zájezdem babiček k moři, kde se pokazilo, co se dalo. Trapnost zde převládala až tak moc, že sešup z normálních výšin do těch zdegenerovaných, byl markantní a nevítaný. U filmu se moc úspěšně pobavit nedá ani bez toho mučivého závěru. Pořádné gagy váhají s příchodem na scénu a dohromady se dá u třetího pokračování zasmát asi tak pětkrát, a i to je moc. Optimální hudební doprovod Karla Vágnera zdatně podbarvuje celek. Trojka je oproti dvojce umírněnější. Pro někoho, kdo neviděl předchozí díl, může být problém, že trojka na ni mírně navazuje. Troška měl na hledání optimální "vesnické" kvality celou trilogii. I když je specialistou na pravou letní atmosféru, přes jeho svítivé sluníčko se i tentokrát přehnaly černé mraky nespokojenosti. Výsledkem je nekonzistentní guláš obsahující humorné ingredience, jež budou vyhovovat hodně nenáročným divákům. Re-definice lidového humoru má těžký úděl. K dobru jí budiž, že nemá u nás jiného zástupce, respektive žádnou konkurenci. 40%(1.6.2015)

• misterz

Horšie ako súčasná produkcia TV Narkózy, Sodoma a Gomora je proti tomu raj.(18.6.2016)

Akce moc povedená, škoda té vynechané dvojky. Ale po dvouleté pauze jsme si to trojkou řádně vynahradili. Děkuji vám, vážení účastníci, za pěkný večer... 80%(30.1.2015)

• pepo

Noooooooooooooooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!! Cameo Trošku a scéna so žralok sú najväčšie WTF čo som v živote videl. Ale aspoň to nemá dve a švrť hodiny ako jednička -8/10(8.3.2016)

• dO_od

// Nebudu vám psát, jak jsem k tomu přišel, co tomu předcházelo a jak je možné, jsem to vůbec vydržel těch pět minut a sedm vteřin.... ale tohle bylo tak *pííííííííííííííííííííííííííííííííííííp* špatné!!!! Fuj, fuj, fuj, fuj, fuj, fuj, fuj, fuj, fuj, fuj, fuj, fuj, fuj, fuj, fuj, fuj, fuj, fuj, fuj, fuj, fuj, fuj, fuj, fuj, fuj, fuj, fuj a ještě jednou FUJ! (psáno hezky ručně, bez použití copy/paste)(25.9.2015)

• Adam Bernau

Teda ne že by to nebyl odpad, ale tohle je úplně nová dimenze čehokoli. Nemá cenu poukazovat na kvalitativní propad od tématicky totožných Sluncí sen. Přiznávám, že od pohádek Z pekla štěstí 1 a Princezna ze mlejna 2 z roku 1999 jsem pak už žádný Troškův film neviděl - žádné předešlé Babovřesky ani žádný Kameňák. A tak, neznalý posledního vývoje, musím konstatovat, že se Troškovi v Babovřeskách 3 podařil epochální průlom. Dno je z definice nejnižší rovinou, pod níž už nic v daném prostoru nemůže být. Dostat se níž dosud nedokázal ani Chuck Noris. Troška to dokázal, čímž ovšem dno naprosto zrušil a tak konečně ozřejmil smysl celého svého tvůrčího vývoje. Tady už neplatí žádné hodnotící kategorie. Tohle už nelze kritizovat. U tohoto filmu vás nenapadne, že je to sračka, protože vás úplně zhypnotizuje, takže jen sedíte, civíte a komplexně degenerujete. Jedna komentátorka zde píše, že cítila, jak jí u tohoto filmu odumírají mozkové buňky - mám tutéž zkušenost. Ďábelský, ďábelský Troška - dosáhl úrovně, na níž o jeho filmu nelze říci nic špatného.(14.3.2016)

Mno, je vidět, že místní intelektuálská elita si zas může natrhnout triko, aby pohaněla toho nýmanda Trošku, jehož filmy čpí kýčovitostí a podbízivostí a lacinou sexualitou, zhruba asi tak jako verbalovy komentáře. Jenže mně se mnohé verbalovy komentáře i přes jejich lacinou sexuálně laděnou podbízivost líbí. A stejně tak jsem se u tohoto filmu pobavil. Nechtěl jsem filozofické dílo, nechtěl jsem zkoumat ve své mysli záhady a zákoutí vesmíru a nesmrtelnosti duše. Chtěl jsem se pobavit. A toho se mi dostalo v míře vrchovaté. Padlo zde několik dobrých hlášek, jež jsem všechny nestihl pochytat, ale líbily se mi, do kolen mne dostalo „dobrou noc“ u vchodu do kostela, vtipný byl i záběr „mimo kameru“, ale je zde i pár rýpanců k současným poměrům nejen církevním, ale třeba i demokratickým, kdy opět jsou zakazovány a odsuzovány některé písničky. Celkově pohoda, zábava, klídek. Bez intelektuálních přesahů.(1.2.2015)

• Kamca_

Ztráta času koukat se na celý film ... Pořád nechápu, proč se takové filmy u nás točí a nenatočí se radši něco pořádnýho. Odpad!(1.6.2015)

• ARI50

Jestli vznikne další pokračování bojím se že ho odpad! Nemine protože táhle série je katastrofa před výbuchem, a je načase zapalit zapalnou šnůru.(10.10.2018)

• Frajer42

Větší píčovinu, aby člověk pohledal. U druhého dílu této, doufejme, trilogie bylo jasně vytyčeno, kde se nachází absolutní dno české i světové kinematografie. Tento paskvil toto dno minimálně dorovnal, ba dokonce bych řekl, že jej ještě prohloubil. To je vážně tak těžké vytvořit film, který má alespoň trošku koukatelný děj a člověk se u něj alespoň trošičku zasměje?! Troška už tu nějakých 20 let nevytvořil kvalitní film, tak už ho někdo prosím z té režisérské židle skopněte. Vždyť mu evidentně jeblo. Na každém krůčku je hromada reklam, protože tuhle nesnesitelnou kokotinu zřejmě nikdo seriózní sponzorovat neměl zájem. Zapomeňte však, že by se reklamy nějak snažil skrývat. Každá vás enormně praští mezi oči. Nevím, jestli má smysl se nad touhle trotlovinou nějak hlouběji zamýšlet a rozepisovat. Vážně nevím, o co Zdendovi šlo, ale pevně doufám, že více "filmů" už do světa nevypustí. Stačilo! Měl by se raději věnovat análním hrátkám s podobně orientovanými muži. Věřím, že je v tom o hodně lepší.(28.5.2015)

• Terva

CITÁT - To se musím jít podívat, co je to za komedii............ Stejné prostředí, stejné slepice, tohle už prostě lepší nebude ani u desítky. Leda, že.......(4.6.2015)

• Toyotomi

Proč, proboha? Proč?(4.3.2015)

• Tommassi3

"Varhanik ?? No, kdo dneska hraje ??" - "Naši s Kanadou !! Naschle !!" ;) Jsem si naprosto jistý, že snaha byla, nicméně to prostě nešlo.. U mě, najít nějaká pozitiva, ne u Zdendy natočit zase jednou koukatelný kus !! Co se mi v případě prvních dvou Troškových filmových průjmů povedlo, do třetice všeho zlého již nebylo ani myslitelné, když definitivní pomatenec Zdeněk Troška přestal troškařit a dovedl vše, co nefungovalo, iritovalo, ba dokonce přímo nadpozemsky sralo u jeho předchozích filmů k naprosté (ne)dokonalosti.. Zatímco v Kameňácích Troška vydává za příběh trapný a nefunkční slepenec vyšumělých frků, tady ho nahrazuje nekonečným product placementem.. Navíc takřka dvouhodinová reklama na vše, co vás jen (ne)napadne, naopak postrádá prakticky vše, co by měl skutečný film obsahovat, což sice skvěle koresponduje se zcela novým Troškou experimentátorem - I když spíš experimentuje s diváckou trpělivostí !! - který mísí prakticky vše, co patrně kdy v jiných opravdových filmech za celý svůj život viděl, když od němé grotesky, těmi svými zrychlovačkami počínaje a přímou citací Pokropeného kropiče konče, přechází zcela bez skrupulí a bez varování až třeba k nonsensové poetice, leč znovu dokonale nevtipné, přičemž ta pasáž se záběrem na štáb mi až vyrazila nejen dech, ale i krůpěje mrtvolného potu na čele.. Že v Babovřeskách, snad vyjma Terezy Bebarové, ač ani ta s těmi sykavkami není vtipná, nikdo ani náznakem nehraje, když buď pouze přehrává, piští a pitvoří se jako o život nebo se tu prostě jen vyskytuje, skvěle dokumentuje třeba takový Pavel Kikinčuk, který od své první sympatické civilně zvládnuté role v Slunci, senu a jahodách dozrál v karikaturu sebe sama, byť v očích většinového diváka vlastně jen dospěl v celebritu, komika, byť jednoznačně tupě estrádního.. Ale lidi to chtějí, takže se prostě budu muset nakonec vyrovnat i s tím, že tomuto typu humoru, totiž podbízivě buranskému a novácky estrádnímu, prostě vůbec nerozumím.. A nic na tom nemění ani neoddiskutovatelná skutečnost, že tenhle humor v Troškově podání naprosto postrádá snesitelný timing a ve většině případů i pointu.. Dejte už někdo tomu dobytkovi z Hoštic, co je přesvědčen o své velikosti a významu pro českou kinematografii, svěrací kazajku, prosím, nebo se ještě dočkáme parádně satirické komorní trilogie o polském knězi s nějakým dalším nesmírně veselým a nejlépe trojsmyslným názvem !!(22.5.2015)

• hous.enka

Jedna jen za ten smích nad parte tchýně, jinak se každým novým dílem Babovřesky řítí do filmového pekla, kde se bude smažit nejen Troška, ale i obě Lucky (Bílá i Vondráčková) a paní Synková. Slabý děj by se dal ještě odpustit, neb Troška je režisérem náladovým, ale co neodpouštím, to je absence dobrého humoru a zejména pak přemíra stupidních fórů (lišky tu dávají dobrou noc, gobelín se srnkami, babka praští žraloka, vypití a následné vyprsknutí láku, šišlání, růžová barbie Žilková....)Tohle není komedie, tohle je veliká reklama na syrečky a syrovátku a memento předčasně zbouchnutých holek a stereotypních vesnických ňoumů.(22.7.2015)

• Rakosnicek77

Od odpadu třetí díl zachránil pouze fakt, že jsem byl na slavnostní předpremiéře a pobavil jsem se vystoupením tvůrců na živo, které v kině proběhlo. Jinak zoufalství nejzoufalejší, jak jsem se občas v předchozích dílech pousmál, tak zde jsem měl tvář pokrového hráče, po celou dobu promítání. Tohle snad ani nemůžou myslet vážně??? Jediné co mne uklidnilo, bylo Troškovo ujištění, že do 4 dílu se určitě nechystá! Návštěva pouze na vlastní nebezpečí :-))(12.1.2015)

Viděl jsem. Bavil se relativně dobře. Hodnotim film dle svého názoru. Ne oblíbenost Trošky u kritiků a oveček.(25.1.2015)

V sobotu jsem dostala Troškovu nejnovější letní komedii naservírovanou na Novém Smíchově a musím říct, že jsem si ji užila jako zbytek kinosálu. Byla to jednoduchá zábava, při které člověk nepotřebuje mozek a může ho nechat klidně doma odpočívat. Přitom všem bláznivém, co se venku děje, nemyslím jen počasí, píše v novinách a ukazuje ve zprávách, jsou takové komedie potřeba. Tereza Bebarová se pěkně vyřádila. Tomáš Trapl jako nový farář je taky nezapomenutelná postavička. Ten by mohl klidně dělat inkvizitora. Bobliga bych mu sežrala i s navijákem. Polák jako vyhulenec si natáčení také užíval.(26.1.2015)

• mikinhoo

Film, který vám sebere 103 minut z vašeho života a nikdo vám je už nevrátí. Plitký humor, pokuď se to dá nazývat humorem, kterému se snad nikdo příčetný nemůže zasmát.(14.7.2015)

• Tryskomyš

Oproti Slunce, seno, jahody je tento film hrozný. To, co tu předvádí ty místní báby, je hrozné, a je na tom strašně znát, že je to snaha o obdobu babek ze Slunce. Je to však dost trapné, přehrávané !!!(30.3.2016)

• fallangell

nema to dej a neni to vtipne(31.1.2015)

• Morholt

No tak po tomhle už může jít Troška jen nahoru. Jestliže mě předešlý díl dokázal alespoň nasrat, tak trojka už nedokáže ani to.(19.5.2015)

• Katarine

To jsem si zas jednou dala. Jedna hvězda za naprosto excelentní Terezu Bebarovou, jedinou netrapnou postavu, ač právě ta měla zřejmě působit vůbec nejtrapněji. Ze všeho ostatního mi bylo stydno. Na své tisící hodnocení jsem čekala hodně dlouho, měla to být nějaká pořádná pecka. To jsem splnila, bohužel v naprosto opačném smyslu.(14.3.2016)

• maverick10

Natočit špatný film a pak pokračování, které je ještě horší, to umí jen ti opravdoví kumštýři.(16.5.2015)

Už se těším na Babovřesky 7, jsou už na to upoutávky. Viděl jsem bilboard v Kameňákově. Trojka se mi zatím líbila z celé dosavadní série nejvíc. Opět příjemná letní komedie od skvělého režiséra Zdeňka Trošky, který si z debilních komentářů nic nedělá a jak je vidět, pro velký úspěch točí neustále další a další pokračování :)(19.5.2015)

• higuain

Dokoukat tuhle trilogii chtělo hodně odříkání. První díl se ještě dal, ne snad, že by byl čímkoliv kvalitní, ale byl to první díl a dal se ještě relativně ve zdraví přežít. Pak už to ale byl regulérní Mordor. Jestli je tohle "něco typicky českého" (čímž jen cituji Troškova slova), tak jsme na tom už vážně špatně.(14.1.2019)

• Hennes

Bohužel jsem za hodinu a půl nenašel jediný důvod se zasmát a to je u komedie průser.(7.3.2016)

• panMartin

Není žádným překvapením, že film dopadl tak, jak dopadl. Ani jsem nic jiného nečekal. Tohle je bezkonkurenčně jedna z největších ptákovin, jakou jsem kdy viděl a to už jsem toho viděl dost. O vtipu nema smysl mluvit,protože ve filmu žadný nebyl. Byl to jen slepenec trapných scén a ještě horších hereckých výkonu. Jít na tohle do kina, tak chci vrátit peníze, nepochopím člověka, který dá vyšší hodnocení než odpad. Neskutečná hovadina. PS: Scéna pod mořem stojí za to! Jak tohle někdo může myslet vážně? Nechápu jak se tohle někomu může líbit.(14.11.2017)

I třetí pokračování letní komedie Zdeňka Trošky mě mile překvapila a potěšila :-) Jen bych polského kostelníka kopnul s rozeběhem dopr)(ele a ten konec s tím potápěním bych vyhodil (kazí pěknou atmosféru filmu). Jinak super! 50%(29.5.2015)

• Mrkvič

Tři, dva, jedna a hodnocení jde stále dolů. První díl mě překvapil, druhý se dal a třetí je už těžko snesitelný. Pár vtipů je bezvadných a vychází ze života (kachní nemoc - ... - ta je u nás taky!), ale oproti jedničce se to v Babovřeskách hemží spoustou zbytečných postav, které bez nějaké slušnější hlavní linie dostávají trestuhodně více a více prostoru. Polskýho faráře netřeba komentovat, ten musí přijít zbytečný asi každému. Horší je, že asi ta hlavní zápletka má stát na trojici místních ňoumů, kteří jsou příšerní herci a ani jedna scéna s nimi není vtipná. Já film dokoukal jen díky Kikinčukovi, Žilkový a Kotišovi, kteří oproti dvojce bohužel lehce ustoupili do pozadí.(10.8.2015)

• cariada

Tohle už bylo tak neskutečně pitomé a absurdní až to bylo místy i vtipné. O proti nesnesitelné dvojce, to bylo přece jenom lepší. Do kina už jsme na to radši nešli (škoda peněz). Ještě že už další díl nebude. Ten konec snad už nemohli tvůrci myslet ani ve srandě.(24.9.2015)

• DarkDemon

I když je fakt, že v soutěži o nejzbytečnější, nejodpornější a nejzrůdnější triptich v našich dějinách Trošku „o prsa“ poráží Magnuskovi odporní cikánští Bastardi ... pořád to nic nemění na tom, že je to dno a faktická žumpa naší kinematografie. I po letech nechápu jedince píšící oslavné ódy na takové paskvily (zřejmě jen proto aby „to natřeli“ nám co dáváme zasloužený odpad) kterak se pobavili až se do kolen plácali, celý film se řehtali jako koně a, že ten Troška to je jejich člověk, on přece točí „tu zábavu“ pro „vobyčejný lidi“. Ti nejtupější z nich jsou dokonce schopni omlouvat a zjednodušovat onen nechutný „product placement“ bez kterého by tyto zvrácenosti nemohli vzniknout. A tak si jednou za rok stará zoufalá „buzní mamča“ s partou nesympatických kamarádů herců a neherců vyrazí na krátkou dovolenou kde za pár dní sfouknout naprosto dementní podívanou pro omezence za peníze daňových poplatníků i sponzorů a hned je pro zbytek roku „na složenky“. Jaké „téma“ si asi náš národní veleumělec vezme na paškál, komu „nastaví zrcadlo“ v přístím lidovém triptichu, že by např. neotřele a inovativně ... JČ venkov, důchodkyně, zdegenerovaní vidláci a pár podřadných celebrit v „taškařici“ bez děje, scénáře, hereckých výkonů a inteligentního humoru? Pro Vás imbecily co tyto ubohé fekálie považujete za humorné a zajímá Vás co já považuji za komedii či jak ještě zhovadile v souvislosti se „Slunce,seno“ píšete „klasiku“ ... např. filmy s V. Burianem, O. Novým etc. z novější produkce třeba Cimrmani - to je dle mého názoru zábava na úrovni.(15.5.2015)

• bourec

Hodně sem bojoval se sebou samým,jestli se koukat i na vřesky 3,ale nakonec sem to pojal jako třetí pokus,když se to u jedničky ani dvojky nepovedlo,napálit tomu filmu odpad.A jo,povedlo se.První dva filmy byly taky pěkný chujoviny,ale byl sem schovívavej,a i lehce oba nadhodnotil.Trojka je ale snad too nejhorší,co se na plátně může odehrát.Ne film pro hloupý,to vůbec ne,ale pro debily.0%.(2.8.2015)

• slunicko2

Nula od nuly pojde. 1) Babovřesky jedničku i dvojku jsem obdaroval dvěma hvězdičkami ne pro umělecké kvality, ale proto, že jsem se docela bavil. 2) Zde se však pracuje jen s okoukanými, vyvařenými a léta zrezivělými pohnutkami, které u mě nevyvolávají smích, ba ani už jen obskurní skřípění. Nevyvolávají vůbec nic.(21.3.2016)

• metal.storm

Československu prdla tvorivá poistka. Tri vtipy a jedna dobrá speváčka nič nezachránia. Kde sú časy poctivých kameňákov.(24.1.2017)

• zette

Jak jednoduche je hodnotit odpadem... Ono to ale jinak nejde, na filmu neni co pochvalit. Minimalne vtipne, misty trapne...´, hlavne nudne a bez pribehu...(12.3.2017)

• PavelVanekArt

Můžete mi kurva říct, pro jakou cílovou skupinu je to určeno? I můj retardovaný imaginární seniorský homosexuální manžel, trpící alzeimerem, nespavostí, demencí a rapidním únikem moči u toho zvracel v duhách francouzské trikolóry. Troška je prase.(1.6.2015)

• Streeper

Pro mě rozhodně nejhorší díl série, žádný humor jsem v tom neviděla ani neslyšela, tenhle díl je naprostá blbost.(10.8.2015)

• VaHo

Peklo. Původně jsem chtěl napsat svůj dojem z filmu bez toho, že bych si z Babovřesek utahoval. Prostě to ale nejde. Není nic špatného, když vznikne nenáročná komedie pro nenáročné diváky. I taková ale musí být hlavně vtipná. Tohle vtipné není, tohle je tak trapné až z toho na vás jde úzkost. Nudné a bez jakéhokoliv zájmu vytvořit něco co zaujme nejen svou uječeností. Postavy jsou tak nesympatické a odpudivé karikatury, že jsem si představoval, že ta nejstarší bezzubá babička po svém letu na rogalu vytáhne ze zástěry kulomet a celou vesnici vystřílí. Z té barevné přeplácanosti, ukecanosti, kýčovitosti a nevtipnosti na mě šel třes. Když se sál smál v některých momentech (které asi měli být vtipné) tak jsem začínal pochybovat o svém zdraví. První polovina byla celkem dobrá, to ale jen do chvíle než jsem dojedl popcorn. Zbytek se stane v podstatě reklamou na jednu nejmenovanou cestovní kancelář. A závěr je jak z nějaké surrealistické noční můry. Už nikdy víc...(25.1.2015)

• Martin741

Tretie Babovredy maju rok vzniku 2015 a je to regulerny hnoj. Krasny vyvozny artikel juhoceskeho buranstva. Klasicky dokaz toho, ze trojky su regulerne podradne filmy a najslabsim clankom trilogii. Babovredy sa uz zaplatAmenhotep skoncili. 0 %(19.5.2015)

S prvním dílem přibližně nastejno... Jako v předchozích dílech byla skvělá V. Žilková. Tentokrát se mi zde líbil i L. Langmajer. Znovu se zde objevila L. Bílá :D) a jako v prvním díle opět pobavila... Zakončení v Turecku perfektní ale naopak návrat po 9 měsících trapný..(29.5.2015)

• Nivenx

Pro uživatele co si myslí, že každý dává buď odpad nebo 5* a z principu, tak já z principu dávám 1*. A není to kvůli tomu, že to je Troška, ani kvůli tomu, že série se mi nezamlouvá. Jsem jihočech a sérii slunce seno, nebo jeho pohádky typu Jasněnka či Princezna ze mlejna, to jsou dobré filmy, u kterých jsem se zasmál a styl i scénář dokázal pobavit. Bohužel u Babovřesek tomu tak není! Je to jak herci, kteří nemají dostatek charisma do komedie, ale i tím, že to je všechno točeno ne z lásky k žánru, ale pro nucené peníze a je to prostě vidět. Styl humoru je úplně někde jinde, jak v dřívějších komediích a od doby Kameňáku jde Zdenda do trapností a na úplné dno komediálního žánru, kde jen vaří z vody a nefunguje to! Vtipy působí nuceně a celé je to bez šťávy. Buď s tímto něco udělá a nebo bude dál točit sračky, jelikož jsou zkrátka lidi co na to půjdou, ať už ze zvědavosti či pobavení a to ho uživí! U třetího dílu se nic nemění a je to pořád to samé dokola. Škoda, ale tuhle sérii si zkrátka oblíbit nemůžu. 10%(18.1.2015)

• Michi88

Nejlepší díl série. Konečně jsem se u tohoto filmu zasmál víckrát než jednou. Největším plusem byla Tereza Bebarová, po ní Veronika Žilková nebo Lucie Bílá a ani ostatní nebyli špatní. Hodně mě potěšila absence otravného Dolanského. I když ke konci začínal přibývat takový ten laciný humor, který už ani mě nepřijde vtipný, tak zbytek byl dobrý. Ovšem série Babovřesky ani zdaleka nemají na Kameňák nebo Slunce, seno.(25.1.2015)

Kvalitově a humorem, opět zpět k prvnímu dílu! Ale ten konec?! Za ten bych vraždil a dal nejraději 1*! 50%(8.3.2016)

• Šimpy

Opět, stejně jako u dvojky jsem přistupoval se skepticismem a stejně mě dva forky pobavily....ale jinak je to o tom, jak si Troška se štábem a s partou bab zajely na dovču k moři a zaplatili mu to producenti. (a Český fond pro Kinematografii).(26.10.2018)

• Master19

Někde kolem osmičky už tu bude hrát jen rodina Kikinčukova. ;-) Viděno v televizi a snad by to bylo i na jednu hvězdičku za Lucku Bílou, pár vtípků a dokonce jednu humornou situaci (politická narážka). Jenže film je o babkách a velebníčcích. Zase. Troška to neustále stupňuje a v prvních sluncesenech stačilo, že babka běží, dnes už musí létat na padáku za vodním skútrem na moři... Už to nechci nikdy vidět.(8.3.2016)

• Heisenberg_

Zdeněk Troška se překonal! Natočil jeden z nejhorších snímků české kinematografie! A já mu za to děkuji, protože konečně máme zbraň proti terorismu a migrantům - tento skvost! Zde je důvod proč neútočit na ČR, máme zde osobnosti jako Kája Gott, skupina Ortel, Michal David, Pavel Trávníček, nebo náš "filmový mistr" pan Zdenda Trošků...(20.12.2016)

• Redi

Na Babovřeskách je výborné to, že je díky nim v komentářích, nebo i v hodnocení uživatelů, vidět, kolik je tady na csfd choromyslných jedinců aneb "budu na to pořád plivat, jaký je to odpad, ale jsem schopný se na to pořád dívat a klidně si zajít i do kina", pokud to teda alespoň ti dementi vůbec viděli. Všichni tito inteligenti si ani neuvědomují, jak by se do tohoto hovna jako postavy náramně hodili :)(24.1.2015)

• jenik71

Pro mě nejslabší díl ze série. Smysluplný děj tu nějak chybí, i tak jsem se občas zasmál. Pobavila mě úřednice z ministerstva a kdyby nechal Troška venkovské babky u moře alespoň polovinu filmu, tak by to snad bylo lepší. Dávám ** a po dalším případném pokračování nějak netoužím.(21.7.2015)

• ti88na

Sériu Babovřesky (obávam sa, že nezostane pri troch dieloch) by som zhodnotila ako absolútne zbytočnú pre filmový svet, stratu času pre zúčastnených ľudí a vlastne aj moju ako diváka. Dedinské prostredie mám rada, Slunce, seno.... si niekedy rada zopakujem, nemám s tým najmenší problém. Ale tu nič nefungovalo. Chýbal akýkoľvek náznak deja, postavy boli nesympatické (až na Langmajera) a popravde na komédiu to nebolo ani trochu vtipné. Zdeněk Troška je na dne, čo dokazuje každým svojím filmom. Pozitívne je, že nižšie sa už klesnúť nedá, len ísť nahor, no obávam sa, že jemu sa na tom dne príliš páči.(8.9.2015)

• ZHODNOTITEL

Beru, že vznikla jednička. Byť se mi kdovíjak nelíbila. Svým způsobem jsou ty filmy i někdy vtipné, ale nejhorší na tom je to, že muselo být pokračování. A vzhledem k tomu, jak to v prvním díle končilo, bylo jasné, že další dva díly prostě přijdou. Troška by se měl vykašlat na ty jeho dvojky a trojky a raději dál tvořit, dokud může, dokud ty lidi někdo baví a dokud se dětem líbí jeho pohádky, kterým by se měl určitě věnovat i nadále. Protože až s tím Troška přestane, tak už tady nikdo jiný asi jen tak nebude.(1.8.2017)

• pytlik...

Vondráčková hraje stejně, jako zpívá... Takže člověk lituje, že není hluchoslepý. Jinak o filmu těžko něco hezkého říct. Si představuju, jak asi tak probíhá natáčení: Troška neustále opakuje záběry, neboť pořád není coby známý perfekcionista spokojený: Pořádně přehrávej a přidej na hlase, tohle působilo ještě moc přirozeně! A podobně s vtipy, když mu někdo nějaký přinese: Tenhle ne, tomu by se smálo pětiletý děcko. Copak točím pro intelektuály? Zdebilni ten vtip tak, aby se mu smálo maximálně děcko dvouleté!(13.1.2018)

• ghatos

Víte co? Pojďme se všichni ojet navzájem. Můžeme si u toho pustit třeba Babovřesky 3. Anální otvor má každý a dobrých lidí se vejde... . -100% (přetékající SEPTIK českého krále antikinematografie Zdeňka "Hovňáka" Trošky). PS1: Co vy jste za lidi, kterým se to líbí? Jste skuteční? Uvědomujete si svou existenci? Máte přece humanoidní základ ne? PS2: Pejsek byl katolík - zemřel. Troška nebyl katolík a také jednou zemře, tedy jako tvůrce... . PS3: Plesnivé babky u moře, naprcané slepice v dědině, č*rák se štábem přímo za kamerou ve filmu...ach.(4.6.2015)

• rakovnik

Trochu mi přijde, že zdejší hodnocení je opravdu o náklonnosti či nesnášenlivosti vůči režiséru Troškovi. Já mám pana Trošku a jeho filmy rád, nicméně musím konstatovat, že třetí Babovřesky jsou ještě více (pokud to vůbec lze) o ničem, než první a druhý film. Humor by člověk pohledal, vtip žádný a rádoby k smíchu mají asi být především žvatlavé babky. Ty jsou sice milé, ale film, i když to má být komedie, na nich prostě postavit nelze. Ani na nesnášenlivosti vůči církvi (nechápu, farář Otík byl milá postavička a teď jsou "flanďáci" ten největší hnůj) a Bruselu a náklonnosti ke sponzorům. Dále fakt, že se jezdí kvůli několika minutám filmu "pracovat" k teplému moři, je v našich končinách jev již téměř obvyklý. Navíc podle závěrečných scén a naprosto dementní pointě lze již i pochybovat o příčetnosti tvůrců. Kde je komedie (byť lidová - Slunce, seno, natož skvosty jako Vesničko má...atd.) z českého venkova? Hvězdička je pro mě, že jsem film dokoukal...(17.5.2015)

• Ashar

Tak jsem se nakonec na Babovřesky rozhodl podívat. Zatím jsem neviděl žádný díl, odradilo mne špatné hodnocení místních bossů kritiků. Dnes jsem prohlížel kritiky a hodnocení u druhého a třetího dílu a zaujala mne skutečnost, že většina bossů kritiků, ač na první film naplivali tu nejhorší kritiku, čučeli jak na druhý, tak na třetí pokračování tohoto Troškova počínání. Nechápu, když je to taková hrůza, proč čučet na další? Asi to tak špatný nebude, jen některý boss kritik film odstřelí a pak další ovečky aby neztratily glanc se přidávají. Víc napíšu po zhlédnutí.(9.8.2015)

• Autogram

Vydržal som od polovice až do konca s podmorskou scénou. Tak snáď to stačí na hodnotenie a v prvej polovici mi neušiel nejaký filmový majsterštyk.(28.3.2016)

• bari68

Nie je zbytočné sa už nad tým vôbec pozastavovať, či nadávať? .... Snáď niekedy bude lepšie.(5.2.2017)

• danielosbourne

Nebudem si nic nalhávat. Stejně jako první díl, ani třetí díl nemá žádný náznak jakéhokoli, hlubšího děje. Ale něco musím filmu nechat. Docela sem se někdy té trapnosti zasmál a některé scény pobavily. Nebudu dávat odpad, který dávám jen filmům, které nemohu dokoukat a ani mě nerozesmějí, takže dávám symbolické, slabší dvě hvězdy.(24.1.2015)

• 1860

Nenechte se zmást kladnými hodnoceními uživatelů, kteří se snaží za každou cenu odlišovat a upozorňovat na sebe.. Je to hnus. Naprosté nic! Bez vtipu, bez děje, zkrátka nuda..(31.1.2015)

• Stener

Po shlédnutí dvou předchozích dílů jsem se domníval, že horší už to být nemůže, bylo.(1.4.2016)

• Quen11

Hmmmm...Ako by som len popísal zážitok z tohto filmu? Predstavte si, že idete do kinosály, v ktorej si následne vopcháte svoju hlavu do fekálií. Po 103 minútach ju vytiahnete a odídete. Tak na mňa pôsobili Babovřesky 3. A tie dve hlášky na ktorých som sa pousmial to rozhodne nezachránia. Na film by som určite nešiel, nebyť mojej permanentky.(26.2.2015)

Vsechny dily Babovresek jsou natolik dementni, abych s nima nemel nejmensi problem. Trojka nijak nevybocuje, cili pohoda.(21.5.2015)

• Dixiee

Babovřesky mají již od začátku horší úroveň, než leckterý televizní seriál Novy. Co mě na tom ale štvalo nejvíc byla všudypřítomná, do očí bijící, reklama vnucující divákovi výrobky nejmenované mlékárny.(7.6.2015)

• PetkaW.

Už dlouho se mi nestalo, abych u sledování filmu cítila, jak mi odumírají mozkové buňky a klesá IQ. Vzpamatovávala jsem se ještě dlouho po zčernání obrazovky značící konec filmu. Přítel měl z téhle parodie na cokoliv, co má připomínat film, dokonce noční můry, ve kterých vylézaly babči v neoprénu z jejich rybníčku na zahradě. Tohle prostě ne, ne, ne a NE! Pane Troško, měl byste se sebou něco začít dělat, nebo už netočit. Vaše filmy jsem měla ráda, jak komedie, tak pohádky, ale tohle je vážně moc.(23.6.2015)

• FiliPP

Tohle byla poslední chyba mého života. Na takovou sračku se už nikdy nekouknu. NIKDY. Hodnocení 1%.(1.3.2016)

• ironia

Jedného dňa som sa rozhodol, že pôjdem do kina, lenže po ceste som zomrel. Asi som žil hriešnym životom, lebo som sa dostal do pekla. A peklo je naozaj taká hrôza, ako sa opisuje v Biblií a iných mytológiách. Psychicky a aj fyzicky prežívate to najväčšie utrpenie, aké si viete predstaviť. Každá sekunda trvá celú večnosť a každou touto večnosťou sa utrpenie znásobuje. A niet odtiaľ úniku. Ste uväznení v kontrastne pohodlnej sedačke, ktorá je tam len preto, aby vám pripomínala šťastie ľudí, ktorí v pekle nie sú.A vy len dúfate, že to, čo prežívate musí prestať. Lenže nemusí a neprestane. Iba sa viac a viac ponoríte do agónie bolesti a keď muky vrcholia do neúnosnej miery, objaví sa sám Zdeněk Satan a vy viete, že sa musíte zmieriť s týmto osudom. Následne sa zjavili titulky a skončil sa film a ja som si uvedomil, že to nebolo peklo, ale len Babovřesky 3. Teraz som doma a prehodnocujem svoj život.(19.5.2015)

• Allica

Jsem ráda, že trojka je už za námi, a že přijdou na řadu další filmy, snad ne už na pokračování. Komedie Doktor od jezera hrochů, se mi líbila a to nemluvím o pohádkách. Z Babovřesek jsem ale v rozpacích, protože jinak filmy pana Trošky mám velmi ráda. Ale možná je i fajn, že tahle trilogie vznikla.. vesnický babky jsou pro Česko typický. A trochu se bojím, kdo někdy v budoucnu převezme žezlo tohoto režiséra, ale třeba to zvládne pan Kališ, ale do té doby určitě času dost :)(15.6.2015)

• Hepy13

Nejnudnější, nejtrapnější ze všech tří dilů. Jestli někdo tvrdil u jedničky a dvojky, (které mě trochu pobavili) že nemají žádný děj. Tak to si teprve připravte studenej obklad na hlavu při sledovaní třetích Babovřesek. Uplně zbytečný a vo hovně!(2.7.2015)

• lardko

haaaaah sem fakt DEBIL :D ... Viděl jsem BABOVŘESKY 1 a BABOVŘESKY 2 a můj názor na to byl ten že oba dva díly jsou pí*oviny s debilnim dějem , a s herci/ herečky který vůbec neumý hrát , ale očividně si myslí kdoví jak jsou dobrý... A na 100% jsem věděl že i tato 3 bude blbost. Nevim proč ale i přesto jsem šel na tohle do kina. Už od začátku se mi s těch babek chtělo blít. A ten děj byl tak nesmyslný , tupý , prostě pro úplný vypatlance bez vkusu , vtipu a s nulovou inteligencí. Po tomhle jsem se rozhodl , že když uvidim nějakou sračku jako je tahle , tak se rozhodně nebudu koukat na pokračování ! UŽ NIKDY ! ACH JO TROŠKA ZASE SKLAMAL ...(16.8.2015)

Plivání na osobu ad persona pana Trošky, zde okomentuji jednou větou z Bible: "Třísku v oku bližního vidíte, ale trám ve vlastním oku nikoli." Že pan Troška v zahraničí získává za pohádky, komedie i filmy ocenění, o tom tady média drží tlamu. Že jen při zaslechnutí jeho jména, se představenstvo pro financování a podporu České kinematografie dá téměř zapírat, je svatá pravda! Co film Bota jménem Melichar? Pohádky jako O princezně Jasněnce a létajícím ševci, či Princezna ze mlejna? Co nesmrtelná trilogie Sluce, seno,... . Krátkou paměť máte, a je mi za to za vs stydno. Nicméně, pravdou je, že až na pár "seků" Babovřevsky jsou točeny a psány poněkud z donucení. A proč tomu tak je, na to se ptejte již zmíněného představenstva a České televize... Z úcty k panu Troškovi, a částečného vědění, jak se věci skutečně mají, hodnotím se skřípajícími zuby a zavřenýma očima 99%.(19.9.2015)

• Arsenal83

Pán skutočne len troška teplý režisér pokračuje v ságe nezmyselných a antihumorných kravín. Že podobný bezduchý žáner valcoval kiná v Čechách a na Slovensku len potvrdzuje spiatočnícku mentalitu príslušníkov týchto národov. Niet preto divu, že sa v týchto končinách darí politikom a "podnikateľom".(29.8.2015)

• psychous3

Dokonale splněné očekávání (čekal jsem průser), Troška naplnil to co předeslal (průser) a dokonce i divácká oblast se nezměnila (průser). Takže ve finále mě nic nepřekvapilo (snad jen tahle trojkombinace, za kterou má troška 5*) a dokonce mě nepřekvapilo ani nic ve filmu. Totální nuda, humor totálně mimo, děj je takový "Troškovský" standard a ono nakonec není co hodnotit. Problém je, že spousta lidí, tohle vidí jako dobrý film a neváhá dát 4*+. Hodnocení co totálně degraduje celkovou objektivitu hodnocení a tahá 'podprůměr' na úroveň průměru a 'průměr' na úroveň filmové "špičky". Jenže onen filmový "TOP" je často touhle skupinou nepochopen a zavrhován a tady nastává zlom. Pro někoho super, pro někoho odpad, záleží na divákovi, jiné hodnocení snad ani neexistuje, jiného diváka neznám (s jedním konzumentem Ulice, Ordinace, Cest domů, Babovřesek, Kameňáků etc. bydlím, takže i tohohle mám dost). Nikdy víc u mě Troška šanci nemá, tohle byl poslední hřeb.(15.1.2015)

• De Large

Na komédii som sa ani raz nezasmial. Takže tragédia... ďalej to hodnotiť nebudem, sprosto som nadával v komentári iba raz (Immortalitas), viac nechcem...(29.1.2015)

• reban

Ještě nikdy jsem snad necítil takovou potřebu zvracet, jako po zhlédnutí tohohle nechutného kusu hnijící ruky ufapované k smrti, ležící na hromadě trusu. Ještě to zhoršují červi, snažící se vložit troch originality, rozežírající snímek zevnitř. Hnis, tvořený vtipy tak špatnými, že jsem měl chvílemi i chuť skočit z okna, pomalu a vláčně vytékající z oné ruky opravdu ničemu nepomohl. Nechápu, jak si pán, který se nenechá okrást ani Trošku, mohl myslet, že třetí díl dopadne dobře. Nemůžu se dočkat sedmičky, pokud se jí vůbec dožiju. Peace(13.6.2015)

• Matli

Chvilku jsem váhal, že dám jednu hvězdičku (za jedno pousmání), ale ta trapnost všech dialogů a hereckých výkonů všech lidí mě přesvědčila. Kdyby ty babky byly alespoň sami sebou, tak budiž, ale tohle?!!!! 7%(23.8.2015)

• lubospoti

Tohle už je parodie sebe sama...(11.11.2017)

• Frantisek.Fu

15%(5.5.2018)

Lístek do kina bych si na to nikdy nekoupila, ale náhodou se mi do ručky dostaly lístky na premiéru. Na Troškovy filmy už z principu raději nekoukám, abych se nemusela rozčilovat nad opravdu neskutečně hloupě stráveným časem, ale nakonec jsem šla - ač opravdu s nulovým očekáváním (krom tedy očekávání Trošky zhovadilé nesmyslnosti). No, není to žádný "majstrštyk", ale jako parodie komedie, pro účely pobavení a odfrknutí, to ujde. Najde se tam pár skvělých vstupů a vtipů (odbourala mě kachní nemoc:) ), jistě i slabší momenty, ovšem, co se týče absolutní stupidity (viz např. kameňák, ten jí přímo přetéká), ta zde byla naštěstí většinou poměrně potlačena. Líbila se mi Žilková (a to jí normálně zrovna nevyhledávám), Bílá pro mě zas naopak byla pouhou zbytečností navíc. Inu, je to koukatelné a já překvapená. Ty 3 hvězdy si zaslouží.(22.1.2015)

• alambert

Sledoval jsem to po šesti pivech a stejně jsem nestíhal. Holt, pokud nejste aspoň na trávě jako Troška, nemáte šanci s ním držet krok.(21.5.2015)

• Olík

Již není potřeba dalších slov......vše bylo řečeno v komentářích předešlých dvou jihočeských "ha ha, ho ho, hi hi" taškařic. Snad jenom tolik, že pokud jednička s dvojkou byly o ničem, tak trojka je supermegaultrahiper o ničem........a to je svým způsobem také umění :D(26.5.2015)

• Tigran

Vše podstatné jsem již napsal k předchozím dvěma dílům, takže bych snad jen dodal, že jsem při sledování pociťoval zvláštní směs bolesti a studu.(18.9.2015)

• Haniczka

Troška ve 38 minutě přiznal své umění, tak to je třeba ocenit. Recenze o PP samozřejmě nechápu, film je pořád ještě filmem, i když jednoduchým, ale za ty barvy, léto a trocha toho humoru dávám spravedlivých 45 procent.(28.12.2015)

• Janega

Pochopím veľa vecí, ale nikdy nepochopím, ako Troška môže byť spokojný s touto trilógiou. Jediným racionálnym vysvetlením je senilita možno debilita. Film bez deja, bez vtipu, bez nápadu, bez atď. Bohužiaľ musím súhlasiť s jednou recenziou, kde Trošku nazvali "šmejdom z kulturáku".(31.8.2018)

O filmové kvalitě netřeba mluvit. Ale při správné konstelaci a dobré přípravě(čti víno atd.) dostává filmový zážitek úplně jiný rozměr.(25.1.2015)

• Ondr@932

Dle mě nejlepší díl této série byla dvojka. Jednička byla zbytečně dlouhá a trojka chvílemi šíleně praštěná. Ale občas také pobavila. Viděno v kině ve 2D - 40%(6.2.2015)

• Drom

Šmarjá, to byl ale biják. Nebo snad doják? No na prachy určitě. Je vidět, že pan Troška prochází obdobím sebereflexe a uvědomuje si, že na konstrukci příběhu ve své pokračující stařecké senilitě už nějaký ten pátek nemá. Proto ho pro jistotu ve svém dalším kritikou opěvovaném díle Blábolvřísky 3 vynechal. Také si uvědomuje, že trapné přehrávání stálého osazenstva oblíbených telenovel pod jeho vedením není to pravé, takže vynechal i to. A konečně mu též došlo, že už po několikáté za sebou slepit film z řady milión let starých nevtipných vtipů přestává být dostatečně trapné, proto vynechal i oblíbené ruiny humoru. Nakonec tedy nezbylo, než tu páchnoucí beztvarou hroudu vycpat a roztáhnout za hranici soudržnosti a řádně nadopovat průmyslovými barvivy. Výsledkem je předvídatelný mix přesvětlených výjevů, ve kterých jsou tak intenzivní barvy, že zelená tráva má radioaktivní nádech a cikánky s královnou Bílou jsou bílé, že by skoro zaplesal i kdejaký pravý árijec. Před kamerou se plouží a poskakují jakési postavičky, zřejmě neherci, blábolí a vřeští, pitvoří se a směřují odnikud nikam. To ale naštěstí nijak neovlivňuje úspěšnost product placementu a celkovou absurditu představy, že se jedná o film a navíc komedii. Ubohost a sterilnost se podařilo vypilovat tak dokonale, že i největšímu nenávistivci a mudrlantovi (mě) se nedaří vysmívat se pitomosti této kinematografické nehody a jediným pocitem tak je éééh?. Nebo tak něco, protože poslední útržkovité vzpomínky se vypařují rychleji, než ředidlo, který realizační tým při natáčení čuchal. Každopádně to ale bylo horší, než první Kameňák a pan režišér opět překonal jednu laťku. Byla to určitě dřina, gratuluji!(19.6.2015)

• darthhokro

upřímě je mi líto těch lidí co jdou na tohle do kina, platit za takhle nudnou, trapnou sračku, může jen opravdový masochista. Koukám že Jenda Dolanský už to taky vzdal a a lituje že v tomhle odpadu hrál..(22.6.2015)

• Alpachino

Nevim jestli se Troška snaží být vtipný nebo oslovit nejnižší inteligentní třídu českého národa, ale já nemůžu uvěřit že jsem to dokoukal. Viděl jsem pouze tento 3. díl, ale nemyslím si že to je srdceberoucí trilogie, bez které bych nemohl kouknout na samotný díl. Během celého filmu jsem nevěděl, jestli mam zvracet, nebo brečet a chvílema mi bylo trapně za ně. Opravdu hnus velebnosti a komentář uživatele MMR není vůbec objektivní, protože navzdory všemu ovlivnění na csfd, tomuto nemůžete dát více jak odpad! 0%(21.10.2015)

• Aya.chan

Nesnáším pokrytce, kteří dávají filmům odpad jen z "principu" i když film neviděli. Zejména co se týče Troškovi filmografie, je toto častým jevem. A i přesto, že Babovřesky 3 patří na samé dno sedmi pekel, tak je to neospravedlňuje. Každopádně při sledování jsem měla pocit, že na mě z televize létají ještě teplé kravince. Herci - špatný, scénář - špatný!!!, režie - špatný,.... Nenapadá mě jediná věc, kterou bych mohla pochválit. Všechny postavy se chovají naprosto absurdně, dětinsky, vulgárně a trapně. Film se drží zavedeného troškovského schématu, který je postavený na klišé představených už ve "Slunce,seno..." - závist, pomluvy, přetvářka, imbecilní humor,... Filmy jako tento by měly jít do distribuce s příbalovým letákem, kde by mezi nežádoucími účinky byl démonický průjem, krvácení z očí a rakovina mozku.(7.3.2016)

• radaza

Ještě větší sračka, než jste doufali. V pominutí smyslů jsem se opět šel přesvědčit, jestli Troškovi nekřivdím. Dílo zakomplexovaného člověka, který úplně rezignoval na filmové řemeslo a úspěšně odnaučil hrát i herce, kteří už jinde ukázali, že hrát umějí, namixováním s neherci, kteří nikdy hrát nebudou umět. Děs, děs, děs. Ještě bych se rád k občasným nadšeným recenzím: Nemáte pocit, že se díváte na úplně jinou kategorii filmu, než je Vesničko má, středisková, Čtyři vraždy stačí, drahoušku nebo Pane, vy jste vdova? (snažil jsem se vybrat všeobecně oblíbené komedie). Když pominu naprostou stupiditu humoru, ten film vůbec nedrží pohromadě, je děsně zahraný, nastříhaný a hudba je jak od kolotočů. Může mi někdo z vás říct, jak přežil scénky s Lucií |Bílou ( a to ji mám docela rád)???? Vyrovnávání si osobních účtů s církví, šišlání, buranství, parodie cikánů naprosto mimo mísu (potkal Troška někdy nějakého cikána?), proti tomuhle jsou americké "buranské" komedie Fellini. Nedávno jsem viděl italskou Bláznivou komedii s Villagiem a Pozzetim. Proti tomuhle parádní film a to je hodně nízko posazená akční komedie.(4.2.2015)

• Tatianistka

Čo vám poviem. Zaspala som v kine a niekoľkokrát som sa zobudila, ale nikdy ma to nezaujalo, tak som jaksik zaspala znova. Videla som totiž prvú časť, ktorá ma nenadchla vôbec a na túto som šla lebo mám môjho priateľa veľmi rada a on to chcel vidIeť. Moje očakávania ma bohužial nesklamali a mala som pocit že 103 minútový film trvá 3 hodiny a snáď ani neskončí.(10.2.2015)

• heisy

Troška na vrcholu své kariéry slovníkově, možná až encyklopediálně definuje slovo odpad. Ačkoliv jsem v sobě naštěstí pro mojí nervovou soustavu nenašel sílu potřebnou pro nezbytnou pro dokoukání tohoto zmrdudíla, dokážu odhadnout, jaký product placement byl v částech, které jsem neviděl, na základě jejich log i v závěrečných titulkách. On totiž product placement je nejvýraznější složkou díla, narozdíl od humoru. Tedy, můj smysl pro humor je zpochybnitelný, ale dostalo se mi té cti stát u východu ze dveří po většinu filmu a nějak jsem ten smích neslyšel ano od těch ukázkových plebejců, kteří si na toto koupili lístek.(12.2.2015)

• MilesTeg

Bebarová jedině tady a v Doktorovi od jezera hrochů :-)(18.2.2015)

• duffi

Ne, tak tohle teda fakt ne, to uz nema ani uroven na odpad, navrhuji pridat nove hodnoceni HNUJ.(23.5.2015)

• Mamlas

Vedel jsem, ze to bude sracka, ale rozhodl jsem se to vzit objektivne. Pocital jsem, kolikrat se usmeju nebo zasmeju. Behem filmu jsem se usmal 7x, zasmal 0x. Tedy u teto komedie zazijete neco usmevneho zhruba 1x za 12 minut. Jinak subjektivne odpad te nejnizsi stupoidni urovne ala Troska.(24.5.2015)

Přes všechen ten odpad tady, jsem se dlouho u filmu takhle nezasmál ...(30.5.2015)

• 1vu$hQ4

Jedna z největších blbostí, co jsem kdy viděla. Dalo mi hodně úsilí, abych to dokoukala. Jednu hvězdu dávám T. Bebarový..protože jen u jejich scén jsem se zasmála.(1.7.2015)

• bearmeedek

Zde bych potřeboval kategorii: Odpad! Odpad! Do jedné latríny se totiž nevejde! Pan Troška už Hodně zdementil. Kromě neuvěřitelné nudy jsem neviděl vůbec nic úsměvného. Konec. Nejde to komentovat.(23.9.2015)

• Hannibal1913

Stačily ukázky. Vidět celej film, tak mně asi jebne...(1.2.2016)

• Chundys

Stejný nesmysl potřetí a doufám, že naposled!!!(2.9.2017)

• Bozvav

Dvě tři hlášky by se našly, ale jako celek fakt ubohé. nicméně věřím, že široká divácká česká obec se bavila.(26.1.2018)

• junglewar

Jako vážně jsem viděl 15 minut.(4.6.2018)

• billinus

Bolí mě oči(6.2.2015)

• Kulpotavs

Synonymum ke slovu odpad??? Babovřesky??(17.2.2015)

• RAFT

Jaj ,bud sem byl málo na mol ,nebo to chtělo se ožrat ještě víc.(15.5.2015)

• Psycho.R

Ale to paní měla řeknout hned, že pejsek byl katolík :-D. Ale to byl asi jedinej vtipnej okamžik, jinak je to slepenec naprosto nesourodejch scének, které dohromady nedávají smysl.(4.6.2015)

• JohnZ87

Jednička byla až na několik kiksů celkem koukatelná záležitost, dvojka byla sice o fous slabší, ale pořád to ještě šlo. Třetí díl je bohužel z celé trilogie tím nejslabším. Pokud jsem v předchozích dvou dílech kritizoval scnény s Janem Dolanským (Adam), které na mě působily tak, jakoby je tam režisér postprodukčně přilepil z jiného filmu, tak ve trojce se o Adamovi naštěstí už jen mluví (nebo přímo s ním přes telefon), avšak fyzicky se ve třetích Babovřeskách neobjeví, čímž se podařilo eliminovat rušivý element předchozích dvou filmů. Bohužel se ale objevila nová negativa. Pavel Kikinčuk je asi stále nejsilnějším nosným pilířem filmu, avšak i na jeho výkonu je patrný jasný pokles oproti prvním dvěma filmům. Jana Synková už přehrává, až běda. Zbývající část babince už ani nestojí za řeč - koláž klišé a trapnosti. Nový polský farář měl pár světlejších chvilek, příjmeně překvapila Tereza Bebarová, narozdíl od Lucie Bílé, která své postavě mnoho nového od minula nepřinesla. Potěší pomrknutí po štábu ve scéně s telefonující Lucií Vondráčkovou. Zápletka kolem tří těhotných dívek a jejich tří přtroublých partnerů ničím zvlášť neoslnila, ale ani úplně nezklamala, leč je to celé dost přitažené za vlasy. Lukáš Langmajer tentokrát nemá ve snímku snad jedinou scénu, která by stála za zapamatování a bohužel ani za zasmání - klasické nudné křoví. Ostatní postavy buď působí rovněž dojmem křoví a nebo se jim nepodařilo vystoupit ze stínu z předchozích dvou filmů - čili ničím novým nepřekvapily. Asi největší kvalitativní sešup film zažije v samotném závěru, kdy babky odcestují do Turecka k moři. Karneval trapnosti vrcholí scénou s potápěním resp. procházkou po mořském dně. To, že bába přetáhne digitálního žraloka holí se slovy "hajzle jeden!" bych ještě asi překousl, ale že se báby na mořské dně ztratí, 5 dní o nich nikdo neví a pak se po 9 měsících vynoří v domovském vesnickém rybníku, to už Troškovi opravdu nežeru. Chápu, že je to komedie, ale tohle předčilo i scénu s mizejícím kouzelným dědkem v Slunce, seno, jahody. 40%(13.6.2015)

• Rockerman

Má trpělivost je u konce! Jedničce i Dvojce jsem dal ze soucitu po jedné hvězdě, ale ve třetí várce trapností se zdá, že Troška je na nějakých drogách a tak Trojku házím do odpadu! Doufám, že tohle je už konečná!!!(26.6.2015)

• lakart

Po shlédnutí prvních dvou dílů jsem se domníval, že horší už to nemůže být a ono může...0%(1.7.2015)

• bohhous22

Asi to bude hodně pokrytecký,ale po Kamenáku 154 není třeba ani tohle vidět.A na hodnocení to stejně nemá vliv(20.8.2015)

• DAPDO

Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se Troška utrhne. A vznikne z toho veledílo obludnejch rozměrů. Po mongoloidní jedničce, u které jsem se zasmál až tady na webu při čtení komentářů, jsem se zařekl, že si další pokračování téhle hnilotiny nechám rozhodně ujít. Jenže naše tv hovna mi při pondělním večeru nedala na výběr a zvolil jsem ze zvědavosti třetí pokračování, prý divácky veleůspěšné komedie. Hodinku snad vydržím, říkám si, přinejhorším přepnu na stejnej level v podobě jiné tv, jejíž pořady nejde slušně okomentovat. Vydržel jsem do první reklamy cca 20 minut. Z hovna bič neupleteš, ale imperialisté by se zaradovali, čím dokáže vousatý gay Zdeněk krmit své obecenstvo. Zavřete někdo toho chlapa na tři dny do fekál auta, ať přijde na jiný myšlenky ! Nebo radši ne, ještě by z hovnocucu dokázal udělat stěžejní postavu pro další "komedii". Ale mě už je to u prdele, i kdyby mě na kolenou prosili, na Troškovy pikanterie už si nechám nadosmrti zajít chuť. Zdendo, ty vole, je čas udělat nejenom dětem, ale i dospělým pápá.(9.3.2016)

• gemi

Něco tak zoufale nevtipného jsem snad ještě neviděl...(4.11.2017)

• Knor

Viděl jsem poslední půl hodinu a stačí mi to. Život je příliš krátkej abych na to koukal celý. Na konci je banda českých babiček na dovolený u moře a procházejí se po mořském dně v potápěčských oblecích. Tu poslední v řadě napadne žralok a ona jeho útok odrazí svojí vycházkovou holí, kterou má u sebe :-D Nedělám si prdel, fakt to tam je. A to jsem člověk, kterýmu se líbily žraločí tornáda :-D ale tohle je prostě moc, sračka všech sraček !!!!(11.11.2017)

Tato seria sa mi paci,trojka mi vycarila usmev na tvari a zase som sa nenudil,cesky humor mi jednoducho sedi,spokojnost...:-)(6.2.2018)

• biergof

Hleďme na postřehy z CSFD kde Český Film smeten do odpadu jest a to téměř vždy a zcela nám u zádi (čti prdele) hoví, kdo, co, jak, který film natočil, neb sláb a hnijící to umělecký kraj. A přece, že lidem i tobě diváku, je z našich obrázkových veleděl, tedy filmu špatně, smutno, nechutno a jsme více než zklamáni, tak se těmto filmovým pseudosračkám dostává mediální pozornosti, nám mediální masáže a oficiální kritiky si přece nepohorší své chlebodárce. A proto trubači vytrub světu České tabu: I na zlatém podnosu bude hovno pouhým smradlavým výkalem a divák není moucha, my to nežerem!(20.1.2015)

• ondey

Nejvíc mě v kině děsil ten hřmotný smích publika ve chvílích, kdy já jsem nevěřícně zíral na plátno a hanbou a studem jsem se chtěl propadnout. Vše se vysvětlilo v okamžiku, kdy na scénu přišla Tereza Bebarová. Ze sálu se totiž ozvalo: "To je Světlana!"(23.1.2015)

• Simomon

BÉČKOVÉ OKÉNKO: V rámci béčkového okénka jsem vyrazil podpořit českou kinematografii a protrpěl celý promítání Babovřesek 3. Mé očekávání bylo jednoduché- bude film tak debilní až bude nechtěně vtipný? Ukáže je Lucka Vondráčková? Bohužel film je jen debilní a :SPOJLER ALERT: Lucka je neukáže. Zdeněk Troška úplně rezignoval na nějaký děj a zápletku a celý film je naprosto k nepřežití. Je to jednak tím, že scénář je zcela katastrofální a je postaven na epizodních scénkách. Ty však zcela postrádají alespoň základní pointu a nikam nesměřují. Například když starosta města prosí svou sekretářku, aby neodcházela do jiného záměstnání, klekne si k ní. Což omylem zahlédne místní drbna, jenomže z jejího úhlu pohledu to vypadá že starosta sekretářku orálně uspokojuje! Ale po téhle scéně NEnásleduje klišoidní situace, kdy drbna začne šířit informaci dál, nestane se totiž vůbec nic. Na druhýpříklad ve filmu je více scén, kdy Lucka Vondráčková telefonuje svému přítelovi a domlouvá si s ním, jak pujdou k jezeru atd. Jenomže onoho přítele ve filmu nikdy nespatříme a zda šla Lucka opravdu k jezeru se už nikdy nedozvíme.. A takto je to pořád, cokoli se ve filmu stane/ řekne nikdy nijak nepokračuje. Další kapitolou samo pro sebe je Humor. ten bych rozdělil do tří kategorií. A) Klasicky primitivní humor- bývalý farář rekonstruje byt a prohlásí "já jsem to ještě nikdy nedělal" (myslíc rekonstrukci, nikoli soulož! Haha..) B) Pokročile sofistikovaný humor- cikánka prohlásí "my jedeme protestovat do Českých Budějovicích proti gádžům." (Haha! Ale do Č.B. jezdí protestovat naopak náckové proti romům.) C) WTF humor- Vondráčková volá svému přítelovi a řekne "ne, nejsem tu sama, je tu Marek, Zdenda.." načež kamera zabere celý štáb, kde klečí sám mistr Zdeněk Troška. (zde jsem se upřímně zasmál). Ve filmu je také spousta odkazů na Jihočechy. Do teď ale nevím, jestli jejich smysl byl Jihočechy parodovat nebo naopak velebit.. POSLEDNÍ SLOVO: Narostý dno; odpad!(2.2.2015)

Tento 3.díl dle mého názoru byl nejlepší. Napřed 3, pak 1 a nakonec 2.(4.2.2015)

• SpikeX6

Když jsem si to pouštěl, říkal jsem si, že dám zase 2 hvězdičky max., jako u předchozích dílů, takže jsem od toho moc nečekal. Navzdory tomu, že celá trilogie je naprostá hovadina, jsem se snažil kladně hodnotit alespoň pár vtipných momentů, sem tam trošku lepší hlášku, do půlky filmu jsem se ještě jakš takš držel, ale to co jsem viděl potom, tomu opravdu nemůžu uvěřit. Tohle je bezkonkurenčně největší ptákovina, jakou jsem kdy viděl a to už jsem toho viděl dost... Jít na tohle do kina, tak chci vrátit peníze, nepochopím člověka, který dá vyšší hodnocení než odpad. Neskutečná hovadina.(14.5.2015)

• boumik

Film již předem odepsaný věčinou diváku , popravdě nei se čemu divit ! Tak tupý humor jsem naposledy vnímal u kamenaku 4 . Bohužel tento tip humoru je už v Českych komediích vice než běžný a strháva českou kinematografii ještě vic ke dnu. Chápu že někdo tento tip tupého humoru má rad ale ptám se proč ? Babovřesky 3 jsou největší odpad české kinematografie .(16.5.2015)

Tohle bylo sice o něco slabší ale dalo se na to koukat.(17.5.2015)

• Kozy9

Čakal som niečo horšie. Klasický troškov uvrieskaný a detinský "humor" vo vrcholnej tvorbe. Pre cieľové publikum ako stvorené: 15%(21.5.2015)

• masekjc

Chceme další díl!..Ne, dělám si srandu. Co do kvality výkonů herců a dialogů asi nejlepší díl. Co do vtipu tak slabší než druhý díl ale lepší než první díl. Pár vtípků a scén se povedlo, hodně se jich tradičně nepovedlo (hlavně scéna s foťákem - WTF?). Product placement opět nezklamal. Tak či tak tahle série kdyby vůbec nevznikla nic by se nestalo. Ač časem zlidoví, pochybuji že dosáhne takové oblíbenosti jako slunce seno nebo kameňák. Snad Troška brzy přijde s něčím smysluplnějším...ano tak naivní jsem(30.5.2015)

• Strandmon

Tak jsem se po dlouhé době znovu vydal na výlet na hrad Tro(š)ky. A můžu říci, že se na tři hvězdy Babovřesky asi nikdy nevyhrabou. Zdeněček zase vzal za své a po třetí ukázal, že nemá cit pro konce filmů, protože ty byly ve všech dílech naprosto nesmyslné a naprosto nechápatelné. Závěr: Troška je kokot.(1.6.2015)

• Godhaj

,,Ty zůstaneš doma, teče ti mlíko po bradě!“ ,,To je syrovátka.“ Je to zvláštní pocit, ale asi jsem si už zvykl. Další díl šílené komedie mi opět přišel o fous lepší, než ten předchozí. Přitom se ale stále jedná o příšerný film, ve kterém vlastně chybí příběh a děj a místo nich se náhodně vyskytují různé scénky, většinou vypointované tím nejprimitivnějším a nejdebilnějším způsobem, jaký si člověk dokáže představit. Na hloupost a jednoduchost postav jsem si asi také zvyknul, takže mě už tak neiritovaly. I smršť product placementu mi tentokrát přišla jako dobrý vtip, v paměti mi utkvělo doslova přežírání se různých jogurtů a sýrů, které bylo snad v každé scéně a také závěr ve stylu promo videa cestovní kanceláře. Z postav mě potěšilo trio místních debilů, absence hokejistů a rigidní farář. Samozřejmě je to ale pořád příšerný film, jenom už ne tak příšerný jako předchozí dva.(20.6.2015)

• Mikel LetsGo

Delší reklamu na smradlavej sejra sem ještě v televizi neviděl. Troška klesá čím dál hloubš a bere sebou i celý český šoubyznys..(7.3.2016)

• VlastaFlaksa

Myslela jsem, že po Byl jednou jeden polda 3 nebo Kameňák 3 ( a více) už nic debilnějšího vidět nelze. Pan Troška mě tímto filmem vyvedl z omylu. Tomu říkám vyhozené peníze.(10.3.2016)

• Tominni

Nemám nic proti Zdeňku Troškovi, ale tak slabý film jako Babovřesky 3 jsem už dlouho neviděl. Nerad dávám v hodnocení odpad, ale kdy - když ne teď? Na filmu ani nejde nic moc hodnotit, protože mi chybělo téměř všechno, ale asi nejvíce mi chyběl jakýkoliv náznak příběhu či zápletky, což by mohl nahradit humor/vtip - ale ten se nedostavil. Ke všemu film vyvrcholí podmořským pochodem místních drben z Turecka až do místního rybníku a to mě utvrdilo, že nemůžu dát ani jednu *. Kam asi zmizelo kouzlo Slunce, seno......?(10.3.2016)

• nula87

Mám rád život, a nejvíce asi to, že mě dokáže vždycky překvapit přesto, že si myslím, že už se trochu vyznám, vím co očekávat a nic moc mě nerozhodí. Ale nakonec vždycky přijde něco, co všechny tyhle představy zbourá jak domeček z karet. A Babovřesky jsou přesně takové - myslíte, že už hlouběji klesnout nejde, ale hluboce se pletete. Totální, absolutní dno - ale teď už věřím, že i od něj se dá dostat ještě hlouběji. 0%(17.3.2016)

• garry

Zdeněk si drží konstantní kvalitu 25%. Plus mínus.(29.1.2015)

• Honzulik

Babovřesky 3 - film, který je stejně jako ty minulé díly o ničem a díváci jsou po shlédnutí několika minut filmu po "Cimrmanovsku" rozdělení na dva tábory: První by nejraději odešli domů, ale je jim líto vynaložených peněz, druzí by také nejraději odešli domů, ale jsou zvědaví, jestli to bude i dál takové slabé... A ono to bylo ještě horší...! Zdenku prosím, "Vyser už se na to" !!!(7.2.2015)

• machonza

Tento počin bych zařadil ještě hlouběji, než je nejhorší film ČSFD Herkules 3D. Je to prostě 103 minut reklam bez jakéhokoliv příběhu. Jde vidět, že i sám Troška si z toho opět dělá prdel, když v jednom záběru Lucka Vondráčková poukáže na štáb, co ji natáčí a vyjmenuje jeho členy, nebo směšnou animaci, kdy babizny chodí po dně moře v Turecku. Je úplně zbytečný říkat, že konec tohoto filmu je debilní, když je vlastně celý tento "film" debilní. Těším se, až to budou dávat na Nově. To nebude totiž 103 minut reklamy, ale asi 130 minut reklamy. Ale svoje diváky si to (bohužel) najde.(23.5.2015)

• HellFireFery

Co jsem komu udělal?! Několik málo zdařilých fórků ničí totální absence příběhů a ohromnou nesympatičností drtivé většiny postav. PS: Scéna pod mořem stojí za to! Jak tohle někdo může myslet vážně?(31.5.2015)

• Ozzy2

Zdendo, ty bukvice, vrať se k točení reklam a hlavně do divadla.Je neuvěřitelné, že jsi tentýž Troška, který stvořil v ND Carmen a Rusalku, dvě skvělé opery dokáže spáchat takovou nehoráznost..Film ti nesvědčí a jenom urážíš svými trapnými dílky všechny, kteří překročili IQ 80.(13.6.2015)

Do třetice všeho dobrého. Ryze česká letní velmi jednoduchá vesnická komedie o seniorkách dohánějící hlavně starostu k šílenství se nese ve stejném duchu jako ty předchozí. Češství z toho opět vyvěrá plným proudem a dává najevo své nedozírné klima. Lidový humor, místy myslím zcela zbytečně přesahující do sitkomu, si na nic nehraje a snaží se pobavit svoji typickou českou náturou a neochvějností. I přes značnou kritiku nevidím na snímku nic špatného. Na čistý český humor se tu vlivem absencí tohoto žánru a velkého přílivu zahraničních komedií zapomnělo a tak díky alespoň Zdeňku Troškovi za snahu a vůli tak učinit. Aspoň někdo když už nikdo.(17.6.2015)

• ynnel

Díl od dílu blbější a blbější...(10.11.2015)

Skvost kinematografie.(27.11.2015)

• Jarduk03

Zrovna jsem v televizi zahledl zaber, jak se baby brodi na dne more, jedna utluce holi zraloka a pak se vsechny vynori v rybniku na navsi. Tohle by nedal ani Ed Wood. Dnes radeji bez vecere...(7.3.2016)

• mira007

Tohle se nedá... jednu hvězdu za sluníčko a sexy starostovu dceru. Jinak nevtipná, nudná , bezdějová záležitost, z které číší ještě víc ta Troškova nenávist vůči církvi. Trošku nezatracuju, protože když někdo natočí Botu jménem Melichar a Létajícího ševce, tak mu nikdy nedám odpad ( dokonce jeho poslední film Strašidla je celkem smysluplný ) ale tenhle film mne čistě jednoduše nebavil.(11.9.2017)

• hackstolle

Když napíšu, že to je monstrózní ober kravina, tak budu velmi spisovný. Protože takové sprostě slovo ještě nevymysleli.(10.11.2017)

• route60

Troška rádoby humoru, hodnotit je zbytečné.(17.11.2017)

• lobo87

30%(30.4.2018)

Čekal jsem co ze to nebude ale brecel jsem smíchy :D jako ano, ten product placement to byl hnus. Lucie Bila byla úplně trapná. Paní starostka a Kikinčuk takoví nevyrazni, ale cele to prevalcovála ta počítačová animace a babky. Kdyz pry tady lišky dávají dobrou a najednou spoza rohu vyjde liška a dobrou noc :D :D to opravdu nikdo nečekal. Nebo přiznání štábu v jedne scéně :D. Popřípadě jak se babky zhulily a pak se šli potápět a týden je hledal Interpol a oni se vynoří v obci v rybníku :D Dávám 4/5* Trojka byla opravdu nejlepší. P.S. Product placementu jsem se fakt bal Dobre pneu tam bylo jako vždy, madeta tam byla tak lidsky, motor české Budějovice jako správne rowdies, ale ten New travel bych blil. Neco jako v pohadkari master card(22.1.2015)

• paddy35

Aneb jak hluboko se dá klesnout v podání Zdeňka Trošky....(27.1.2015)

• hony23

Odpad, ale recyklovatelný, o čemž nás bude jistě Nova přesvědčovat každé Vánoce. Na druhou stranu se Zdeňkovi povedl majstrštyk, když dokázal spojit tolik reklamních spotů na různé dorty, jogurty a sýry v jeden film tak, aby se to líbilo celkem velké části populace. Všichni tak můžou být spokojení, prostoduší spoluobčané mají komedii ušitou sobě na míru, intelektuální kavárna se má nad čím pohoršovat, výrobci produktů hrajících ve vedlejších rolích mají svou reklamu a Troška si za vydělaný peníz konečně může koupit anální kolík ve tvaru penisu Justina Biebera, který je posázený diamanty v oblasti žaludu pro lepší stimulaci Zdeňkova rekta!(28.1.2015)

• kyrysar

Inu hodnotit nebudu, jelikož nemám zájem film vidět a to z důvodu toho, že pan Troška mě dost zklamal. Mýval jsem ho rád, ale jakmile jsem slyšel jeho vystoupení v jednom rádiu, kde se ho komentátor slušně ptal, zda mu nepřijde laciné dělat tak laciný humor a on se pan Troška tak trošku nasral a odešel, aniž by vůbec došlo na chválu jeho dřívějších pohádek a komedie o botě Melichar.... tak nevím, dělá to pro lidi, avšak kdovíjaké umění to není, tak by mohl také unést kritiku od intelektuálů...(16.2.2015)

• Gump24

Pan Troška evidentně upustil od jakéhokoli děje. Kromě Žilkový a Kikinčuka, kteří občas pobavili docela a prostě Troškovina no. Každopádně lepší než odstíny šedi. Ale pro klasického českého člověka evidentně dobré.(24.2.2015)

• rigby

Není žádným překvapením, že film dopadl tak, jak dopadl. Ani jsem nic jiného nečekal. Po celou dobu jsem nepochopil, o čem by to vlastně mělo být. Jen hromada figurek, které se občas mihnou před očima, ale nic po nich nezůstane, jejich přítomnost a smysl zůstane divákovi utajen. A největším tajemstvím je nějaký příběh, něco spojujícího tento geniální chaos. Na druhou stranu je to o ždibíček povedenější než předchozí dvojka, pokud se v kategorii odpadu ještě dá budovat další žebříček. Na jednu hvězdičku to totiž nemá ani náhodou.(15.5.2015)

Tady je videt, ze na CSFD chodi jen uzce profilovana skupina lidi. Rozhodne to neni spatna komedie, jasne neni to zadnej hajlajt, nic kvuli cemu byste psali dopis domu, ale rozhodne alespon 50% si zaslouzi.(16.5.2015)

Za těch pár vtípků to stojí se na to podívat. Nejlepší je liška, která dává dobrou noc. Děj se táhne a přeskakuje, ale protože jsem to čekal, tak mě to nepřišlo až tak divné. :-)(17.5.2015)

• MorraEddie

Babovřesky klesly na samé dno filmového průmyslu. Něco tak zlého jsem dlouho neviděl. Vlastně bych měl dostat nějakou medaili za statečnost,protože jsem se na tu hrůzu dokázal dodívat. O vtipu nema smysl mluvit,protože ve filmu žadný nebyl. Byl to jen slepenec trapných scén a ještě horších hereckých výkonu. Nechápu jak se tohle někomu může líbit.(17.5.2015)

• Neymar11

Dotkli jsme se filmařského dna. Šílenost na entou...(18.5.2015)

• fimler

Opakující, ale polepšující......(19.5.2015)

• Saxos

Trošku? Ne, ne, je to k pláči hodně!(29.5.2015)

• katherine7

Hlavně už NE další Babovřesky! Tohle je u mě kravina na entou. Nemám slov.. a ta poslední scéna.. trapná a kýčovitá. Troška by měl radši zůstat u točení pohádek, nebo už netočit vůbec.(3.6.2015)

• Ondrew

Aha... no vskutku paraaaaaada!!! Ehm. Jezkovy zraky, ako vidim, tak pan Troska sa pri tejto ultraprisernej trilogii (aspon pevne verim, ze tretim pokracovanim to definitivne ukonci) uz zrejme definitivne pomiatol. V zasade neviem o nicom, co by pri trojke stalo za zmienku. Azda len vskutku dementny tzv. "humor", dementne herecke vykony a korunu tomu nasadzuje priam brilantne dementna kvazi "hudba", ktora znie, akoby ju zbuchal totalny amater niekde na hajzliku, kde si len kratil cas, kym "odosle fax" dolu kanalizaciou... Skoda, ze prave tam neskoncila i ta jeho hudobna prisernost (sorry, ale stvorit TOTO v case, kedy su uz k dispozicii doslova neuveritelne kvalitne samplove kniznice... smankote, to chce fakt kus odvahy!). Vlastne, v tej kanalizacii mala primarne skoncit cela finalna kopia filmu. Zial, nestalo sa tak. Prave preto si tento shit nezasluzi ine hodnotenie, nez totaaaalny odpad. 0%.(5.6.2015)

Když někdo řekne, že se občas u filmu nezasmál, tak mu nevěřím. Film není tak špatný, jak se mnozí snaží napsat aby byli in.(10.6.2015)

• Ozy_man_dias

Jedna hvězdička za ty roztomilý koupací úbory a scénu s Glórií, která zoufale štká při pohledu na nevkusnou vázu s trpaslíky, kterou ji vnutily místní "babky". Ta váza s trpaslíky jsou Babovřesky 3 a Glorie jsem já. Další Troškův výron trapnosti a prodejnosti. Tohle není "jednoduchá oddechovka", to je třetí nálož cílené destrukce inteligence. Tentokrát film zaplatily jakési pitné mléčné srajdy (celý film se tím mlíkem všichni prolévají, v Babovřeskách asi udeřila epidemie zácpy) a rozpustný šumivý nápoj (který se snažili prodat ještě agresivněji, než to mlíko). Taky se snaží divákům vehementně nacpat jakousi cestovní kancelář, ale to by nebyl Troška, aby ve filmu nějakou CK neměl. Jediný herec, při jehož projevu jsem neměla chuť strčit hlavu do mlýnku na maso, byla (kupodivu) Veronika Žilková. Soutěž o nejtrapnější scénu vyhrává ta s Romy. Jestli se TOMU někdo smál, tak ho lituju a Troškovi gratuluju, protože totální debilizace jedince patrně proběhla úspěšně.(26.7.2015)

• srolyma

Dobrovolně bych na to nekoukal, ale bohužel TV v nočním autobusu směr dovolená Bergmana zrovna nenabízela. Spát se u toho babskýho vřískání fakt nedalo, tak jsem si to musel protrpět až do konce. Nemá smysl hodnotit, ono ani není co. Snad jen pan Kikinčuk byl koukatelný a vřele bych mu doporučoval, aby se napříště Troškovi vyhýbal velkým obloukem a motal se raději kolem Prušinovského.(31.7.2015)

No tohle je klasika místních uživatelů, kterým když se nelíbí nic emerickýho, od prvního dílu musej dávat odpady aby potápěli pohodové filmy. Neříkám extra kvalita, ale já se bavil a myslím hodně lidí v pohodě bude taky.(31.8.2015)

• ESNYR

Po úspěchu série Slunce, seno ....... se dostavila ohavnost v podobě Kameňáku a Babovřesek, což způsobuje docela chaos ve všech 3 Troškových serií. Ono už jenom se vyznat v tom kdo je kdo a kdo hrál v čem, je docela oříšek. Bohužel jedna osoba - kterou chovám v úctě - si tyto všechny filmy může pouštět neustále dokola, což ve mě vyvolává stavy jako je deprese, pocit nedůležitosti, chuť spáchat sebevraždu, což je násobeno v případě nepřízně počasí, kdy se nedá z baráku zmizet ani se psem. Totální dno, které už níž prostě nedostanete ani kdyby se oběvila možnost vykopat 7 pater podzemních garáží.(15.9.2015)

• blondboss

Najslabší diel už tak slabej trilógie, ktorej práve zatiaľ tretia časť ukázala, ako sa Troška snaží prebudiť kult Slunce, seno...na novodobý spôsob. Avšak vôbec to nefunguje a paralela s morom miestami skutočne trápna. V zásade sa ten film dal pozerať, ale bola to jedna veľká nuda s neskutočne prestreleným záverom, ktorý je točený skutočne pre zúfalcov. Veľmi slabé. 25 %(11.10.2015)

• TonoM

Zdeněk Troška umí zajít opravdu hodně nízko.. Měl by se už věnovat svým mužům a dát pokoj s filmy,protože jsou fakt o ničem. ODPAD(9.1.2016)

• Lucienne6

pár vtipů by se možná našlo, ale spíš -srajda na třetí...(6.2.2016)

• dsh47

Zdendo Zdendo ty raději už nic netoč(8.2.2016)

• zigy

Jedna hvězda za 1) lišku přející dobrou noc, 2) vtip s čelistmi a babou, která praští žraloka a za 3) moře........resp. báby, které konečně Troška pustil tam, kam patří, tzn. k vodě. Zbytek filmu je jen pitvoření o ničem.(1.3.2016)

• eMeMko

Třetí ponor do Troškova ideálního světa, kde je tráva extrémně zelená a nebe se dá použít jako bluescreen, dopadl dle očekávání, ba i mírně překvapil. Herecké výkony, zápletku, dialogy, vizuální efekty a technickou kvalitu snímku samozřejmě netřeba hodnotit. Přesto mi tento snímek utekl podstatně rychleji než předchozí díly. Možná to bude ale tím, že jsem u něj stihl dělat ještě spoustu jiných věcí. Finální hodnocení: jedna hvězda, jelikož už nás další Babovřesky nečekají.(3.7.2016)

Než tomu dát odpad a honit si šulína u nějaké intošárny, co tu má 95%, to radši tu komedii pochválím. Já se bavil báječně, babči byly super!(15.4.2017)

• AgnesDee

Co to bylo za konec? Tak divnej a debilní konec filmu se jen tak nevidí.(15.8.2017)

• Lukys

Bylo to tak vtipné, až mé srdce plakalo...(19.11.2017)

• Scraffy

Nie, nie a nie! Prečo sa tento film vlastne točí?! Najväčší odpad! aký som kedy nejakému filmu dal. Tu už dokonca nie sú ani len suché vtipy, len trápny, trápny a ešte raz trápny humor!! Ešte aj vizuál filmu vyzerá, ako keby to bola len nejaká časť seriálu a nie 100 percentný film! Jediné nad čím sa ako tak pousmejete (ale nie smejete!) je tá stará babka, ktorá sa snaží akože niečo vtipné robiť / hovoriť. Ale inak strata času tento film!!!!!!!(3.12.2017)

Tak zasmál jsem se, to je důležtý... ale asi nejslabší díl a prolezlej reklamou - a to dost viditelně :)(26.1.2015)

• Prusovka

Pro Boha co to bylo!!!!!! Myslím, že takhle hovadina aspiruje na nejhorší film všech dob! :-( Nic jsem od toho filmu neočekávala, ale moje 7letá dcera mě přemluvila. Ale tohle předčilo mé očekávání - HRŮZA!!!! I moje dcera byla znechucená a otrávená!!! :-((29.1.2015)

Moc pěkný večer s další várkou smíchu. :) Chtělo by to něco podobného, tohle je úžasná oddechovka! :))(12.2.2015)

• Jarray

Tento film se podobá tomu, jako když jsme pekli chleba na pískovišti.. O čem to je?? O ničem.. Film absolutně postrádá nějaký děj, nebo zápletku.. Velká část je vyplněna rádoby vtipnými scénami u kterých si člověk říká, jak něco může být tak trapné?? K mému překvapení i u těch nejhloupějších scén se v kině spousta lidí smála a já si říkal, kde to žiju?? Musím ale uznat že jsem se nenudil, naopak jsem se smál tomu jak je to hloupý a s chutí tipoval jaká hovadina bude ve filmu následovat, takže ve výsledku to tak špatné nebylo..(8.3.2015)

• Grifindoor

pane troška, neni vám blivno? Já bych se propad hanbou něco takovýho natočit(10.5.2015)

• Mahalo

Zajímavý jak může někdo vzít všechny nevtipný věci a dát je do jednoho "filmu".(15.5.2015)

Jako zadnice a wotogo ... paní magistra z ministerstva neměla chybu :-D(15.5.2015)

• klaranapoli

Hmmm tak tohle bylo brutál. Dej bože ať už se nenatáčí 4 prosííím dyt to je zbytečná ztráta času pro režiséra, pro kina i pro diváky. Jedna hvězdička je tam proto, že jsem se občas místy opravdu ze srdce zasmála a velmi se mi líbila postava paní Dobromily :D Ale jako ten zájezd??? Sorry to ne(16.5.2015)

Jděte do pr...e s těma odpadama. Já se bavil a i dost zasmál. Ještě, že nejsem tupec a nenechám se Vámi odradit. Nechápu co máte proti Troškovi?(17.5.2015)

• pepca72

Vyčpělé, přiblblé, o ničem, nudné, trapné, ....hezky barevné...bezdějové, nehumorné, nezábavné, ani nevím proč jsem to dokoukal, asi masochismus, asi zvědavost, kam až to zajde, a zašlo...do kopru. Pan Troška se zbláznil.(17.5.2015)

• JimDeNiro

Tak u prvních dvou dílů, i když nerad, tak musím uznat, že jsem se chvílemi smál. U těchto filmů nepřemýšlet. Buď zabaví nebo ne.. No, ale tohle. Přišlo mi to nekonečně dlouhé. Smál jsem se jen v pasážích, kdy přijela Dodova žena - Tereza Bebarová. Mám pro ní slabost, takže ta mně bavila a ta jedna hvězda je za ni. Jinak nůďo a zase nůďo. Vyčpělé vtipy... 15%(24.5.2015)

• Tomy_Reardon

Doufejme že konec Trosky, nebo Trošky, to je to samí!!!(27.5.2015)

• LudwigG

Viděl jsem hada chcát, koně blít, čerta v luftě spát, čápa bruslit, žábu pěsí bušit do skály, letadlo couvat, viděl jsem dvoumetrový kopřivy a převrácenou cikánskou maringotku......ale tohle je moc. Ale!!!!!!!!!!!!!!!! Tereza Bebarová je skvělá. Jedna hvězda jenom pro ni, jinak ODPAD.(27.5.2015)

Bo su horši filmy. A gdo ešče ma taku nadhernu hasičsku střikačku. A kohuta na sekyře. A něsmtělne babki, kere su fšudě. Aji na suchu aji na vodě a tež pod vodu. A gdo ma farařa holomka poloka, kery šuka z lepačku a navic zněuctěneho cygankami lajlajlaj fčele s Bilu. A gdo ukaže režysera i ze štabem přimo při filmovaňu. A gdo ma tři gracyje ze zlatymi prasatkami. A co Kikinčukuf tu je. To fšecko a ešče trošku ma Troška v Babovřeskach.(29.5.2015)

• Mark1983

Trojka se podobá dvojce, takže na ní mám v podstatě stejný názor jako u dvojky. TEDA TO MUSÍ STÁT NEKŘESŤANSKÝ PENÍZE - PLATÍŠ TO TY? TAK DRŽ HUBU! :-D(29.5.2015)

• RadushM

Nechtěla jsem dát ani na předsudky a ani na první pohled, proto jsem se odhodlala a i přes odpor jsem se na tento snímek podívala hned dvakrát. Nemůže to být přeci tak hrozné, jak se mi na poprvé zdálo. Může. Kýčovité okamžiky, které trvali celé nekonečné minuty byly neskutečně nekonečné. V průběhu těchto minut jsem na sobě pozorovala, jak je mi trapně za to, že na to koukám. Reklamy na výrobky Jihočeska se linuly celým filmem stejně tak, jako trapnost přízemních vtipů silně konkurujících Kameňáku 3. Scénáristická kopie Slunce, seno, erotika se nezdařila. Vrchol Troškovského sofistikovaně - inteligentního humoru byla poslední desetiminutovka. A pak že Sex ve městě 2 byl kýč. Neskutečná alegorická přehlídka trapnosti, která se snoubila s přízemností. I přes to všechno jsem ale ve slabé chvilce uvažovala nad tím, že se slituji a udělím tomu jednu stár. Jednu stár věnovanou Bebarové. Ale nemohu. Něco tak nesnesitelného, jako byl tento odpad z odpadu, si ani tu jednu hvězdu nezaslouží.(1.6.2015)

Ano, není to film, který by získal Oscara. Ano, je to na motivy Slunce, seno či Kameňáku, ale pořád to má v sobě určité kouzlo a hlavně vtip. O tom, že komedie nemusí mnohdy dávat smysl, jsme se již stokrát přesvědčili u amerických producentů. Proč jim dáváte 4-5 hvězd? Výsledek je totiž stejný. Pár scén bylo vážně trapných, někdy mi vadilo nesmírně rychle se měnící scény, ale zasmál jsem se. To mi bohatě stačí. :)(8.6.2015)

Z celé série asi nejslabší film ale mám rád filmy pana Trošky a toto zas tak špatná komedie není! Dávám 55%.(11.6.2015)

• Strid

Jestli bude i čtyřka tak uz se zdeněk musel posrat(23.6.2015)

• ssarka

...................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................... každá jedna tečka je sprosté slovo..........................................................................................................pod každým dnem je hluboká tma a prázdno a ještě hlouběji je kopa sraček...tak ještě 1000000 km pod tímto je TOHLE...(2.7.2015)

Nejslabší z trilogie. Prostě zábava pro masy, která odráží malého českého človíčka a poměry ve státě. Zdar odpadovému hospodářství a snobíci trhněte si!!!(9.7.2015)

• DBSMC

Žralok odpinknutý starou babičkou ztracenou spolu se svými babími přítelkyněmi v moři přes které po dně došlapou až do žabího rybníčku ve své útulné vesničce? Ale no tak! Je to možná tím, že mám ráda realitu, ale občas se ráda zasměji nevšedním věcem. Ale tohle?! Naprostá hovadina o ničem! Herecké výkony na bodu mrazu a ty babky mi začali být protivné už ve druhým díle! Tohle nemohu považovat za film! To je čistý odpad!(10.7.2015)

• Sidenius

Trochu na silu slunce seno :-/(16.8.2015)

• Lubik333

Na pár dobrých hlášek, byl film tak nějak o ničem, narozdíl od prvního dílu.(18.8.2015)

Ne tak strašný jako 1. díl, o něco horší, než druhý díl. Hodnotím stejně jako ten - 3*.(23.8.2015)

• Kamil111

Když to začalo, byl jsem skálopevně přesvědčen, že nic lepšího než odpad, nejlépe na druhou, si to nezaslouží. Celý film je nepřetržitá reklama na "partnery" filmu, tedy lépe řečeno zadavatele oné reklamy, což dost zásadně vymezuje možné hodnocení. Pak se ovšem staly věci nepředpokládané, a já se několikrát skutečně a od srdce zasmál. Kdyby se film sestříhal tak na 20 minut těch nejlepších scén (které se ovšem většinou nacházejí zhruba ve třetí čtvrtině stopáže a obvykle je má na svědomí skvělá Tereza Bebarová), možná by to dotáhl i na 2-3 hvězdy.(24.8.2015)

• Houser1

Rozhodně nemám problém s režisérem, dokonce jsem se i zastával Babovřesek 1, ale musím uznat, že tenhle patok je na můj otrlý žaludek moc silná káva, nebo ještě lépe - řídká, protože celý film působí, jako by měl průjem. Děj je nulový, reklama ve filmu je všude a vždy přítomna, herecky velmi slabé a zakončení? To snad nemá ani cenu komentovat, kdyby si tvůrci odpustili absolutně nesmyslný (a předražený) pobyt u moře, kdy se celý štáb jel vykoupat, mohlo být ve filmu o "50%" reklamy méně. Ať se snažím, jak chci, tady musím hodnotit "odpad" a snažit se tenhle otřesný zážitek vymazat z mysli.(24.8.2015)

• Ladunka

To byl naprostý děs. Chápe tu někdo o čem tenhle film je? To je to nejzbytečnější co jsem v životě viděla. Mám chuť mlátit hlavou o stůl a přivodit si dostatečné poškození mozku k tomu, abych na poslední minuty svého života zapomněla nebo se stala dostatečně dementní na to, aby mi bylo fuk, že mi byly touto kravinou ukradeny. Prosím! Moc prosím a plazím se přitom na kolenou - už nic takového netočte. Hlavně ne další pokračování.(5.9.2015)

Troška prostě umí nejen točit kvalitní pohádky ale i nesmrtelné a lidové komedie. Akorát u toho to filmu mu zrovna ten konec drobátko ujel. Ale jinak docela skvělé.(23.12.2015)

• Whoossain

Zdrcující...(28.12.2015)

• datel13

Kikinčuk na stará kolena není úplně špatnej herec. Spolu s ním jedinej, kdo trochu hraje je Jiří Pecha. Trochu guilty pleasure kvůli tomu jak některé ´celebrity´ (Bílá, L.Vondráčková) ze sebe dělají blbce. Asi nejtrapnější product placement všech dob ve scéně výběru hotelu. Když se film za půlkou trochu nadechuje, dá se čekat, že se podobně jako 2. díl jakž takž uzavře - jenže on spadne na úplné dno. Těch posledních 20 min v Turecku.. asi nejhorší, co jsem kdy viděl. Celkově film, co musí urážet každýho, kdo má IQ víc než 50.(8.1.2016)

• +sfinx+

Co jako to jako má jako znamenat jako? Vtip nula nic, už jen křeč. Záhadou zůstává, jak se mohli jistí lidé k tomuhle propůjčit. To si řekli - schválně si nepřečtu scénář, protože už dva předchozí díly zaručovaly kvalitu a navíc se neodbytně toužím ztrapnit?(7.3.2016)

• PORTER44

Herecké výkony hrozný,přehrávaný,pokusy o vtipné scény nepovedené až trapné,naštěstí se občas nějaký ten vtip docela povedl ale moc jich nebylo,celkově slabota znovu už to vyhledávat nebudu.(7.3.2016)

• waxtrax

Ti uživatelé, kteří této věci dali hvězdu mě nezajímají, ale ti co dali odpad a viděli TO celé - ti mají můj obdiv !(29.3.2016)

• jungewolf

Z. Troška, takže Odpad ... .(17.8.2016)

• Morgaine85

Jeden bod za lišku, která přišla popřát dobrou noc.....(22.8.2016)

• terinka04

Marně na babovřeskách 3 hledám něco pozitivního. Scénář? Ten byl strašný a plný nesmyslných dialogů a s prominutím trapných vtipů. Vlastně jsem se ani jednou nezasmála. Při scénách v Chorvatsku (či kde to bylo) jsem si říkala, že už to horší být nemůže a .......ono bylo ! Konec byl absolutně nesmyslný. Nechápu jak někdo může tvrdit, že tohle je kvalitní český humor ( Asi je ten humor v babovřeskách tak intelektuální, že já ho nemám šanci pochopit ) Herecké výkony? Viděla jsem i horší ale žádná sláva to nebyla . Nejlepší na téhle ,,komedii" je ta závěrečná písnička. Ještě nutno dodat, že proti panu režisérovi Troškovi nic nemám ( některé jeho starší filmy se mi i líbily) a film hodnotím pouze podle svého vlastního dojmu. Doufám, že čtyřka už nebude 5%(12.10.2016)

• Petrsvetr80

Nejhorší film EVER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!😈, jako u jedničky 0%/.(17.11.2017)

• Kajman26

Nedám ani 15 minut...(12.4.2019)

• Nessak

Odpad do 3tice všeho pekelného. Překombinovaná sračka. Chybí už jen šišlající čert. Dant měl své stupně pekla. Troška má Babovřesky.(19.9.2019)

• Vites

Je třeba respektovat 2 věci : že Zdeněk Troška jasně deklaroval předem, že točí volovinu pro zasmátí - povedlo se. A dále, že obyčejný český divák prostě prahne po takovéhle taškařici - sledoval jsem totiž reakce publika. U filmu, na který jsem zamířil z pracovních důvodů, jsem místy málem usnul, ale přiznám se, že několikrát jsem se zasmál - díky Petru Polákovi, jeho postava jako jako fakt není špatná.(13.1.2015)

Jednička byla průměr, dvojka bída a třetí díl je asi nejlepší ze všech tří. Možná mě ovlivňuje, že jsem jihočech a místní lokace dobře znám. Není to rozhodně nejlepší Troškův film, ale alespoň ubylo trapných momentů a přibylo těch humornějších. Jakoby Troška rezignoval na pokusy udělat opravdu dobrý film, stačí průměr, který se zaplatí. Ale celkem jsem se většinou bavil a takových českých filmů už moc není, každý chce dělat umění a komedie musí být alespoň trochu "hořká" (viz Hřebejk). Rozhodně herci jako Tereza Bebarová, Petr Polák a Tomáš Trapl si to úžasně užívají, věřím, že při natáčení tam musela panovat ukrutná pr....(18.1.2015)

• Hrebo

Zdeněk Troška opět dokazuje, že by se mělo dát hodnotit filmy i do záporných čísel.(20.1.2015)

• Tom333

To se může líbit snad jen člověku s lobotomií mozku nebo totálně sjeté smažce. Nejhorší, nejtrapnější, nejstupidnější díl trilogie. Ztracený čas a peníze, není nic, co by se dalo pochválit. Vtipy tak smutné a ubohé, že se jim může smát jen člověk s IQ bublajícího bahna...Troška by měl (už konečně) dostat doživotní distanc, doživotní zákaz točit komedie!!!(20.1.2015)

Všichni kdo dali známku odpad, film zřejmě neviděli, a pokud ano, nechápu proč na něj chodili když každému musí být jasné co se dá od pana Trošky očekávat po dvou předchozích dílech. Ze stejného důvodu já nechodím na filmy typu Matrix, protože to, je zase totální odpad a nesmysl pro mě. Pro pana pytrisss : zřejmě je zakázáno mít jednou chuť se v kině pobavit jako u Babovřesk, A v případě Pianisty mít zase hluboký zážitek, stejně jako třeba u Zlodějky knih.(24.1.2015)

• Vampirosa

Žalostnější už to snad ani být nemohlo. Po několika minutách jsem si přála, aby mé utrpení už skončilo. To, co vycházelo hercům z úst, by mělo vycházet poněkud jiným otvorem. Marné pokusy o humorné scény. A co se týče konce .. to mě už vážně dorazilo! Lituji peněz a času, co jsem do toho vrazila. Hvězdička za "kachní nemoc" a "zhuleného křečka" (a i tak jsem moc mírná).(28.1.2015)

Ať se jdou všichni "hateři" bodnout, rozhodně nejlepší díl série... Pokud nejste tupoun co dává 5* emerickým srágorám kde hridinové nenabíjí a neumírají bude se vám rozhodně dobře koukat. Po 2. méně zdařeném dílu se Troška opět vrací ke "svému" a je to opravdu znát! Jediné co by se dalo vytknout jsou hodně okaté reklamy, ale svět je o penězích, takže jsem ochotný to tolerovat.(30.1.2015)

Před tím, než zde někdo napíše své hodnocení, tak by se měl prokázat minimálně lístkem do kina. Občas mi příjde, že jsou zde jedinci vyloženě nadržení na to, aby zhatili hodnocení filmu. Nejedná se o Hollywoodský supertrhák ani o hyperúžasné Star wars tak si to uvědomte. Film je určen k tomu, aby pobavil naprosto obyčejným lidským humorem - pokud se Vám to nelíbí tak proč na to lezete? Radši si pusťte The Big Bang Theory a smějte se podle Vás smysluplným vtipům Sheldona Coopera. Já dávám 5 hvězdiček a proč? Protože jsem po dlouhé době u filmu brečela smíchy!(30.1.2015)

Poměrně hodně malích pointových zápletk, o jakš takš slušném životě na venkově, otravný PP, v jedné velké ne zas tak špatné blbosti, o tom jak si filmařká parta užívá zvláště peněžních prostředků spozorů, a výdělku ze sledovanosti. 46%(31.1.2015)

Nemáte rádi Trošku? Nelezte na jeho filmy. Já se do kina těšila a pobavila jsem se! Proto bych podle některých měla být blbá???? Proč? Do kina si zajdu jen občas a chci se u filmu zasmát nebo pobavit. Nepotřebuji filmy, které mají výborná hodnocení od kritiků, podvodníky, zloděje a závislé osoby mám ve svém okolí a proto nemíním utrácet peníze za lístky na filmy o nich. Klidně si na pana Trošku plivejte, jen ukazujete jak jste ubozí, protože jinak byste objektivně napsali že se vám něco na filmu nelíbilo ale neuráželi byste vše v něm a ještě tvůrce.(31.1.2015)

Tak já se nepřipojím k upalování pana Trošky obrýlenými obř... intelektuály.Pan Troška natočil film pro zasmání myslím že se to jmenuje komedie.Narozdíl od zde chválených dílek se očividně film sám zaplatí a vydělá si na sebe a né jako zde vychvalované dílka která parazitují vesměs na fondu (české) kinematografie.Jak čtu komentáře tak dnes bylo kino zaplněno cca 30 hloupými lidmi bez vkusu.Jenže je zajímavé ti hloupí lidé se smáli od začátku do konce a očividně odcházeli z kina spokojeni.Já nejsem milovník kameňáků a podobných dílek ale film mě donutil se mlátit smíchy od začátku do konce.Perfektní výkon pana Trapla v roli polského faráře.Kdo je hloupý a bez vkusu jako já tak tomu vřele doporučuji na film jít.(31.1.2015)

Nejlepší díl ze všech tří. Sice to občas postrádalo logiku... ale tu nemůžeme v Troškových filmech hledat. Točí komedie, aby jsme se zasmáli, ne abychom nad tím filozofovali od rána do večera. Každopádně smála jsem se dost a ani nemůžu litovat toho, že mě do kina otec vzal, ačkoliv jsem napoprvé odmítla. Kino se chechtalo a občas nebylo ani pořádně slyšet, co kdo říkal, takže by to potřebovalo zhlédnout ještě jednou.(1.2.2015)

• Libre

Totální odpad bez děje, nic víc. Trapný pokusy o vtip. Navíc reklamy na frekvenci 1, cestovní kancelář a další kopu firem byly až moc nápadné. Takže nepovedená filmově trapná reklama.(1.2.2015)

• p.stenzelova

Už předchozích dvou filmů jsem se alespoň zasmála, což si myslím, že byl hlavní účel těchto komedií. Troška mi nevadí, ráda si u jeho filmů odpočinu, ale tohle je prostě moc. Tenhle díl ale očividně nepovedl! Nebyl vtipný, byl plný skryté reklamy (kterou se vlastně ani moc skrývat nepokoušeli, což mi vadilo asi nejvíc) a neměl žádnou dějovou linku. Přesně jak bylo řečeno o pár komentářů níž - kinematografická genocida.(1.2.2015)

Když to tady tak čtu......., tak některé recenzenty to, tak hrozně nezaujalo, ztrápilo, unudilo a urazilo, že měli velkou potřebu k tomu napsat půl stránky. Proto film shledávám zábavný, příjemný, oslovující, odpočinkový a vlastně takový, jaký jsem od Trošky zvyklý. Pobavil a rozhodně to stojí za jakékoliv komentáře.(6.2.2015)

• Wlashack

Strašně nerad udělují podle mě příliš přísné a obecné hodnocení "odpad". Kdo si přečte moje komentáře ví, jak vzácně tak činím, neboť pokud se mi film jako celek nelíbí, snažím se najít alespoň jednu pozitivní složku filmu (hudbu, efekty, nadsázku ...), prostě cokoliv, z čeho by se dala hvězda či dvě vykřesat. Nemám problém s tím přiznat že se mi Babovřesky a i z větší části dvojka líbily jako střeštěná odpočinková slátaninka, která alespoň rychle uteče a ruku na srdce - kdo se občas nezasměje hospodskému humoru? Jenže ta trojka je těžký průser a jak křešu tak křešu, tady nic nezmůžu. Za celý film jsem se ani jednou od srdce nezasmál (což u 1 a 2 ano) a děj je snůška trapných scének dovedených ad absurdum. O ději tedy mluvit nelze, o hudbě či humoru taky ne a když už jsem dumal, z čeho dostanu aspoň jednu maličkou hvězdičku, přišel konec s babkami u moře, který to definitivně zabil a věta, kterou jsem pošeptal manželce když naskočil titulek se jménem režiséra zněla: "Už by to neměl hulit, tohle bylo fakt moc". Jak jsem řekl, odpadů u mých hodnocení najdete minimum, ale musím jeden přidat. Snažil jsem se, opravdu.(7.2.2015)

Tady je zase sraček, co berou život zbytečně moc vážně a nedokáží se zasmát jednoduchému humoru ... Klasická komedie pana Trošky, nic extra, ale podívat se na to dá. Za mě 52%.(14.2.2015)

• RaxK

Na můj vkus, až moc reklam. Na druhou stranu některé momenty byly povedené. Např. jak pan farář ne/chtěl udělat pohřeb pejskovi.(14.2.2015)

• FakyCB

Pan Troška je jistě výborný režisér, ale tuhle hovadinu musel asi natáčet pod vlivem drog, jinak si nedovedu představit, že je někdo schopen něco takového vůbec natočit.(15.2.2015)

• filipson14

Ještě by mohli dát Troškovi nějaké to ocenění a můžeme mluvit o opravdovém úpadku české kinematografie. Režisérů by mohlo být opravdu o ,,trošku'' méně.(15.2.2015)

• bratr_jezek

Tato trilogie má sestupnou kvalitu, kde vás nejvíc bije do očí marná snaha vytvořit novou "hoštickou" trilogii. Jenže zde režisér svůj původní kus jen pěkně vykrádá - např. dívka se schází na sex s hochem v lese, aby to hlavně nikdo z dědiny nevěděl (Hoštice 1), babky by chtěly provdat svá dítka lépe než za místní lempláky, takže ve vzduchu visí nenávist, hádky a krev (Hoštice 2) a nejlépe se babek zbavíte, když je vyšlete k moři (Hoštice 3). Pospojování připomíná kaleidoskop nenavazujících momentů oddělených kokrháním kohouta, humor je křečovitý a vtipy, za kterými snad jen režisér nebo scénárista vidí podobně kultovní hlášky jako v Hošticích, jsou ve skutečnosti na úrovni Kameňáků. Fungující dvojice Dolanský a Vondráčková se smrskla jen na pár záběrů Lucky, Dolanský je jen na "telefonu". Některé postavy jsou zde zbytečné (např. nový farář či Lucka Bílá), jiné postavy přehrávají (Žilková, Kikinčuk a oba manželé z ministerstva - proč je nová postava zase nějaký huhlající babochlap?) a některé scény již režisér použil (scéna, kdy někdo před někým klečí a nezvaný pozorovatel si myslí, že je to snad orální sex, okatá reklama na některé výrobky). Ze všeho je cítit jen snahu vydělat peníze na nenáročné zábavě pro příznivce Kameňáků a já dávám hvězdu jen proto, že pevně doufám, že 4 už snad nebude.(15.2.2015)

Ale ludia aky odpad, prosim vas!! Z trilogie od Z. Trosku to sice hodnotim ako "najmenej povedenu" cast, no ak to mam hodnotit ako celok, bolo to celkom prijatelne. Po dlhsom case som zasla do kina, sice s velkymi ocakavaniami po cca predrocnej dvojke, no stare baby boli v mnohych pasazach vtipne :) Najviac mi rezala starka (neviem meno), ktora rozpravala akokeby bez zubnej protezy a ta zaverecna scena, pri ktorej vybuchla herecka Jana Synková na zachode :D :D(18.2.2015)

• roflmao

A máme tady třetí díl. A jako do třetice všeho dobrého, i tentokrát mě přítelkyně vytáhla na Babovřesky 3 a vzala s sebou mladší sestru a její kamarádku. Čert to vem, lupen dostanu za odměnu, že tam pojedu, nacpu se vyprsknutý kukuřice a udělám radost. Usedli jsme do sedadel a netrpělivě čekali na onen zážitek. Nevím jestli je to smůla anebo prokletí, ale vždycky se v kině najde nějakej ten čůrák, kterej se musí pronikavě gebit na celej sál, ten se pak gebí tomu, jak se mentálně gebí on a ve finále to vypadá, že se všichni gebí tomu filmu, přitom se mu vážně gebí, ale gebí se taky primitivnímu kokotovi, kterej se gebí tomu, že babka čmáchne žraloka holí (ne kecám, tomu se negebil jen on, tomu se gebilo 99% lidí v sále). V ten moment si připadáte jako vyvrhel, někdo kdo tam nepatří, jako kdybyste byl plátek krkovice v drůbežím chlaďáku. Humus, trapárna, nezasmál jsem se, bohužel, ani jednou. Nebylo čemu. Nejvíc mě mrzí, že fórek o kachním syndromu jsem zhruba před rokem prezentoval své přítelkyni a tak nějak neutrálně na něj reagovala. Nyní se tento "ohraný" vtípek objeví v triviálním snímku a ona se tlemí a tlemí a tlemí a tlemí a tlemí a tlemí a tlemí a tlemí a celou dobu v autě to slyším a pak ještě doma a pak ještě u večeře a na dobrou noc a tlemí a tlemí a všichni se tomu tlemí a tlemí, no prostě úžasný. Nejlepší je se vyplakat na ČSFD a nechat to být, jelikož je u nás primitivní forma smíchu standard i nadstandard. A intelektuální forma smíchu je "píčovina". To byste se nejradši zavřeli do sklepa a čekali až spadne atomovka na jebnutou část populace. Táhněte do hajzlu, jako neni to vtipný jako. Jako ODPAD! 0% jako.(2.3.2015)

• elvyra

Žaboskřeky 3 - to už bych nedala, stačil první film, větší slátaninu neznám.(19.3.2015)

• Péča

A pak nemá jít Česká republika ve všech směrech doprdele. Komedie pro nový dementní generace. Bojím se, co nás čeká v budoucnu.(18.5.2015)

• clot

Filmové neštěstí.(18.5.2015)

• mufy001

Buranství is a state of mind! Česká kinematografie zase válí. Nejhorší film který jsem za několik měsíců, ne-li let viděl. Snad už pokračování nebude...(21.5.2015)

• film_fanda

Tak tohle už ne snad se nechystá 4-ka.(21.5.2015)

• Kerano

Slovo (a i hodnocení) odpad! to vystihuje uplně dokonale...(24.5.2015)

Upřímně,já nechápu tak kritické hodnocení. Já jsem se nasmála jak už dlouho ne.Oddechovka kde člověk nemusí přemýšlet a pobaví se i když ten konec je tak troch ujetej,to je fakt...(28.5.2015)

• Esty

Nejmíň nejhorší díl ze všech tří dílů. Nechápu, jak vůbec někoho mohli donutit tam hrát nebo v horším případě, jak tam mohl někdo hrát dobrovolně?(30.5.2015)

• Kofola55

První díl této triologie se celkem dal skousnout a člověk se zasmál, ale tady jsem smála jen, když vstoupila Bebarová, ale jinak katastrofa film čekala jsem od toho více.(1.6.2015)

• Final

A je to tady. Otřesná jednička to roku 2013 odstartovala a příšerná trojka to ukončuje. Na třetí díl Babovřesek jsem vlastně koukal jen pro to, že jsem neměl co dělat a tak jsem si pustil ze srandy tenhle film, abych nudu trochu umenšil. Jak pošetilé, bylo, domnívat se, že horší než jednička to být nemůže. A ony vlastně jednotlivé prvky ani nebyly tak špatné, jenže celek je tak příšerně nedotažený, že to až bolí. Kameňák je cítit téměř na každém kroku, jenže když už se uklidňujete tím, že taková kravina nemůže skončit jinak, než kameňákovou perličkou, zjistíte, že režisér hodlá tyto scény brát smrtelně vážně a naprosto regulérně je rozvíjet do filmové podoby. Kameňák si to dokázal ospravedlnit, protože děj filmu nebyl podstatný.(1.6.2015)

• Pupon

Překonávám sám sebe. Poprvé se mi chtělo zvracet studem za tvůrce až v čase 8:43, to se mi u Troškových filmů z poslední doby (Kameňáky, Babovřesky) už dlouho nestalo, většinou to začínalo tak kolem 6:00-6:20. Asi jsem už otupěl.(4.6.2015)

• SandroCZ

Film jestli to tak můžu nazvat nemá děj, herci neumí hrát a nejsou tam žádné vtipné scény, když to jeden zkombinuje s reklamou na mléčné výrobky a Troškovou neskrývanou nenávistí k církvi tak se zrodí Babovřesky 3(5.6.2015)

Už dlouho jsem se tak dobře nepobavil. Když liška dávala faráři dobrou noc, tak to mě dostalo! Od pana Trošky nemůžete čekat film pro klub náročného diváka (asi) ale letní komedie má skvělé.(7.6.2015)

Už jen za tu úžasnou Bebarovou.... A na just všem dementním homofóbům.(7.6.2015)

• Sbisa22

Najděte mi prosím někdo scénu, kde se opravdu zasměji. Troškovi komedie už nejsou to pravé ořechové. Že by už byl sám velký režisér za horizontem? Je to stejný propadák jako Kameňák 4, i když to nerežíroval Zdenda.(10.6.2015)

• Lykos

Nerada hodnotím něco, co jsem vypla po deseti minutách, takže jsem to dokoukala. Sice jsem si to musela rozdělit na třikrát, ale dala jsem to! Takže, abych to shrnula. Na začátku jsem se strašně nudila (ale jen asi 45 minut). Pak jsem měla chvíli pocit, že možná přece jen budě nějaký děj, tuto naději jsem bohužel musela po deseti minutách definitivně pohřbít, pak byl jakýsi pokus o návrat ke grotesce z dvacátých let s hasičema, pak začala poměrně dlouhá reklama na jistý cestovní portál a na Turecko, která byla pouze několikrát přerušena reklamami na jiné produkty a pak byly titulky. Nejsem si jistá, při které z těchto částí jsem se měla smát. Od komedie očekávám legraci, nemusí být zrovna intelektuální, beru i lidový humor, ale zde jsem nic takového neobjevila. Slunce seno mám nostalgicky ráda, ale tohle byl prostě další Kameňák, splácanina omšelých anekdot z první třídy, které měly osvěžit stominutový reklamní blok. Jediná postava, která mi vyloženě nelezla na nervy, byla Tereza Bebarová. V prvním díle byl humor založen na tom, že se farář jmenuje Šoustal a někdo je neustále kopán do koulí a všichni žerou bez přestání medovník, v druhém díle šlo o to, že několik hokejistů asi mělo pocit, že už mají dost natrénováno a že by si asi mohli v pauze střihnout nějaký ten filmeček a ve třetím díle jsme se dozvěděli, že máme všichni jet na dovolenou do Turecka. Jediná pozitivní zpráva je, že Troška čtvrté díly netočí.(11.6.2015)

• Dussanek

Troška by se už neměl k filmu přibližovat. Shlédnutím 3tího dílu jsem se utvrdil, že se jedná o odpad.(13.6.2015)

• neo101

Děsivý. Nejhorší z nejhorších dílů. Pokud tohle má reprezentovat českou kinematografii, tak to fakt radši kameňáky. Proti Troškovi osobně nic nemám, některé filmy považuji za dobré i velmi dobré (Melichar, Jasněnka) , jiné za průměr (Z pekla štěstí 1, Princezna ze mlejna 1, slunce seno) , ale poslední dobou to přehání. vykrádá sebe sama a to ne vtipně, ale k pláči. To co bylo třeba v Slunce seno zahráno přirozeně babkou ze vsi, je v Babovřeskách násilně uměle přehráváno a člověk se normálně stydí. Ubohost tahle trilogie(doufejme jen trilogie).(14.6.2015)

• Falkenstein

Dávam jednu hvězdičku za Lucku Bílou a jejího Tygra. Jinak děs, děs a děs. První díl se mi líbil a bylo se čemu ještě zasmát a tak to mělo zůstat. Druhý už byl dost trapnej a bylo vidět, že pokus o kombinaci Slunce seno... a Kameňák už přestává fungovat. Těch vtipných kousků tam bylo už poskrovnu. No trojka, co k ní říci, snad jen to co na začátku příspěvku. Naprosto zbytečný film, kterým si kazí Troška nesmyslně svý jméno. Teď už vážně chybí, aby natočil Pomeje čtvrtý díl nebo dokonce pátý jako to udělal u Kameňáku. Troška by se měl vrátit k pohádkám, i když už i v těch nějak ztrací dech. Jasněnka asi byla jeho vrcholem a jediná, která se mu jakžtakž povedla byla Nejkrásnější hádanka. Možná někdo namítne, že co Princezna ze mlejna, ale podle mě to byla slabota a nevím, co se na ní komu kromě hezkýho mlýna v krasný přírodě líbilo. Pitvorný čert okopírovaný podle dcery čarodějnice z Jasněnky ? Hlavně druhý díl už byl naprosto zbytečný.(20.6.2015)

Hele, hele lidi !!! Jasně že zas píčovina. Šel jsem na to s tím, že píčovina 3. a bylo to docela fajnový pokračování píčoviny 2. Nasralo se do toho pár dobrejch záběrů, jako báby s partem v kapse courající se po dně mořském, štáb si zřejmě udělal vejlet do ráje a nějaká vymrdaná cestovka si udělala fajn reklamu. K tomu se přidaly super káry od citroena a další vyloženě nenápadný reklamy mě sraly tak, že za trest nikam letos nejedu, chodit budu pěšky, a až potkám jeptišku, nakopu ji do koulí. Jinak abych se vrátil k hodnocení. Tím že jsem fakt nic nečekal, jsem byl docela spokojenej, tím víc, že po radosti z předchozích píčovin jsem chytře za film neplatil v kině a stáhl jsem si předkožku u Datoidu. Zadara jsem si to vychutnal, v půlce jsem si na hoďku schrupnul a s titulkama mi srdce zaplesalo radostí. Děkuji, a prosím, ještě Trošku !!!(22.6.2015)

• cartyci

Najhoršie z Babovresk doposiaľ.(26.6.2015)

• flukes

Pane Troško, už proboha raději nic netočte!(26.6.2015)

mno jeste ze na tento film jsem nesel do kina asi bych dost nadaval na tu cenu ao je to lehky opravdu lehky film na lehky vecer prave u vodnice ;) tak jako slunce seno erotika trilogie je proste dana a treti dil je sazkou do loterie !!!(5.7.2015)

• awerto

Ja proti Troskovi absolutne nic nemam. Jeho sluncem zalitou trilogii miluji. Ale tady mu dochazej napady, vykrada se, a uz potreti. Baby neumetelky, tri grazlove horsi nez kdejaky amatersky ksindl. No, Lucie Bila stale Lucie Bila, potreti uz okoukana, kupodivu nejvic se mi libila mlada Vondrajda. Nechapu.(19.7.2015)

• Peddro

Film nehodnotím, protože po prvním díle, který jsem zařadil do odpadu nemá smysl sledovat pokračování. Humor pana Trošky mi přijde přízemní a až příliš jednoduchý, prostě mi filmy typu Slunce seno..., Kameňák a Babovřesky vůbec nesedí. Oponenti namítnou, že je to pro zasmání a odreagování, ale já jsem se u filmů pana Trošky nikdy nezasmál. Pro odreagování a zasmání mám jinou představu a to jsou například Černí baroni nebo Dobrý voják Švejk a Poslušně hlásím. Oprava: hodnotím a to odpadem viděl jsem poslední 3 minuty a seniorky, které se potápí a holí omráčí žraloka je opravdu moc.(21.7.2015)

• machrfery

Teda, já normálně komentáře nepíšu.....jako, ale před touhle jakože jako kravinou fakt jako varuju. Si asi jako myslim, že Pan Troška by si měl zabalit uzlík se smradlavym sejrem, pitíčkem, a lepšíma pneu, cikánsky se pomodlit a táhnout jinam. V nejlepším případě DO PRDELE. S úklonou....jako... Já.(26.7.2015)

• vhorky

Chce se mi zvracet. Proč? Proooooč? Za co?(18.8.2015)

• copterfish

Ten zdeněk troška se snad posral že natočil už 3.díl.A ty díly sou čim dál tim horší.Možná jednou pujdou do kin babovřesky 17,a bude to mít 1%.(25.8.2015)

• k.rakonos

Jednoznacne nejslabsi dil, tohle se vazne nepovedlo, vrchol trapnosti. Po slabsi jednicce a vcelku podarene a vtipne dvojce pad na same dno. Nedokoukano - odpad.(2.9.2015)

Für mich - 50%, - /pouťové, nekonečně trapné - hlavně začátek a konec, absolutně odnikud nikam/, + /herecká parta beze změny, občas docela vtipné/, hodnocení - řekl bych konečně poslední díl jednoduché trilogie pouťového charakteru, natočené za domem, v garáži, za 3 odpoledne za 3 litry, ještěže nebude, doufejme, 4.díl, 1. díl vulgární, vtipný, 2. díl nuda, nuda, 3. díl docela vtipný, ale nekonečně trapný(11.9.2015)

• BigMen

uživatel MMR dal 4 hvězdy s tím, že všichni stojíme za velké H, protože nemáme názor. co dodat? hodnotíme film, nebo nás? dobře tedy. ano, odpad. a zase jsem neposlechl. byl jsem varován. no jo. já to rád na vlastní kůži. už dlouho se mě nestalo, abych se zvedl a odešel od filmu. bohužel, v případě trojky to tak bylo. lituji všeho. peněz za lístky, za cestu, ta cocacolu, (předraženou), a za nervy, které mě to stálo. snažil jsem se,nešlo to.naprosté ticho. nuda. prázdnota děje. nikde nic. polák co neumí polsky. to si pamatuji. marně hledám něco, co bych vyzdvihl. nic nenacházím. Troška tohle dílo totálně zabil. bohužel, dalo se to čekat vzhledem prvnímu dílu.(12.10.2015)

• kekebreke

Volné pokračování předešlé jedničky a dvojky opět nepřekvapilo. Někdo tomu říká komedie, mně však toto přijde jako infantilní směska násilně polepených gegů, které se dají sledovat jen po silvestrovském půlnočním přípitku, kdy je člověku vše jedno. Troška asi vsází na úspěchy svého jména, kterým ověnčil ságu Slunce seno atd., což ve své době sklidilo ovace, pravda, kdyby natočil další pokračování, asi by to už taky nebylo ono. Babovřesky jsou zmatené, dějově, výrazově slaboučké a myslím si, že Troška stárne, či by měl spíše věnovat svoji energii spíše pohádkám, které opravdu umí. S tímto odpadem si jen "špiní" své jméno.(9.2.2016)

• Beliel

Oni to nevzdali...a natočili bahno 3. Kdo jim na to dává peníze a kdo na tohle chodí do kina? Dvacet minut a výskok z okna. Ten bolí míň!(10.2.2016)

• tom275

Toho uživatele co dal 4* je mi vážně líto. Můj nezaujatý názor je ten, že jsem větší megaultrahypersračku neviděl. Já se divím, že se účinkující nepropadnou hanbou.(18.4.2016)

Viděl jsem v televizi a dostal jsem to, co jsem očekával - tedy nenáročnou komedii pro pobavení. Několikrát jsem se zasmál a vcelku jsem se celou dobu bavil. Tedy dle mé metodiky hodnocení nemohu dál méně než čtyři hvězdy.(25.4.2016)

• McMerkurion

...ten konec to teda dorazil úplně...(6.6.2016)

• zaza1

Objevují se tu dvě strany názoru. Jsou tu ti, kteří ohodnotili B3 jako "odpad" a pak tací, kteří dali 4 hvězdičky a hlásají, že ti, co dali ten "odpad", jen chtějí být IN a prokázat tím svoji inteligenci, a že nepřiznají, že se jim to líbilo. Na prvním díle jsem byla v kině a byla jsem poměrně nadšená. Druhý díl jsem zkoukla doma a už jsem tak nadšená nebyla. Ale tohle už je opravdu moc. Nemyslím si, že jsem -co se týče filmů- náročný divák, ale tohle už je opravdu blbost... pardon(25.2.2017)

• Peabody

všeobecné pitvoření pokračuje, ale nápady docházejí a herci utíkají daleko pryč, takže bez Jana Dolanského, už ani hokejisti se s tím nehodlají špinit, takže na plátně zůstávají jen nejvernější, o něco potloustlí zestárlí a pokud možno ještě trapnější. Výstyp Terezy Bebarové a Like a virgin?? to je zlatý fond české kinematografie. Polskorusky patvořící kněz? Grupencikánština Lucie a jejích babizen? bože bože. finální podmořský pochod je další perla sviním hozená. O product placementu škoda řečí, teď se sice nežere hromadně 24 hodin denně medovník, ale zase herci trapně nastavují a ukazují prázdné škatule od nějakých jiných sraček, nepije se pivo, ale nějaké víno, trojice dementů se stává rovnocenným partnerem babizen. Bez rychloposuvu by to bylo mučení.(28.5.2017)

• dr.Queen

Trošku mám rád,ale tohle přehnal.(12.11.2017)

Bavila jsem se! :))(8.1.2018)

• petricek999

Asi opravdu nejhorší český film co jsem kdy viděl. To mi hlava nebere kam dal Troška rozum.(10.4.2018)

• dodo357

Film s názvem Babovřesky 3 je poslední (doufám) část z trilogie od režiséra Zdeňka Trošky. Film vás zavede do malebné vesničky kde se děje spoustu zajímavých ale trapných věci. Podle mě se jedná o lacine pokračování Slunce, seno ale to je jen můj osobní názor. Osobně si myslím že se jedná o jeden z nejhorších filmů co kdy Zdeněk Troška natočil. Dávám tomuhle jednu hvězdičku kvůli důchodkynim které tam dělal "akční" scény. 1/5 hvězd(16.4.2018)

• tyzmrde

FILM MÁ POCTIVÝCH 20%(8.9.2018)

• ostravak30

Zatímco v prvním díle byla alespoň špetka humoru, tady se už ztratila i ta. Zůstala jen trapnost a pokus o vtip. Ani děj nemá pořádnou zápletku. A když není zápletka, není z čeho těžit. Důkaz příšernosti a zoufalosti celého filmu budiž chabý pokus o nevím co, zřejmě se tomu diváci opět měli smát, ale já to nepochopil, a to je záběr na celý štáb včetně režiséra během hovoru L. Vondráčkové se svým milý J. Dolanským, který se tentokrát nezúčastnil. A tak zůstala už jen ta skvělá hudba. Panu Troškovi bych vřele doporučil se už jen soustředit na pohádky. Vrcholem jeho komediální tvorby byla trilogie Slunce, seno...kterou mám osobně velmi rád a považuji ji za velmi kvalitní komedie, ale svůj stín už zkrátka nepřekročil, ač se o to stále snaží. A nepřekročí!(29.10.2018)

• pytris2

Troško nech se kurva vyšetřit! Odpad!(25.12.2018)

• ToZe99

Troška těsně před tím, něž se začal natáčet Kameňák 4 odpověděl na otázku, proč se nevrátil do režijního křesla tak, že on je zvklý natáčet pouze trilogie. Slunce, sena byly tři, Kameňáky byly tři a když se bude dařit, budou i Babovřesky tři. Babovřesky tedy již tři jsou, ale že by se dařilo se rozhodně říci nedá. To už snad i ten Kameňák má větší uměleckou hodnotu, něž-li tento počin. Doufám, že za čtyřicet let někdo udělá remake. // 5%(22.7.2019)

• l.svanda

Dnes jsem viděl na Nově poblil jsem se hotově(20.9.2019)

• PowPow

Nejsem typ člověka, který musí Troškovi a Babovřeskám dávat automaticky odpad, dva Kameňáky se mi dokonce líbily. Že tyhle filmy nemají děj, na to jsem si už zvykl - ale ty jednotlivé vtipy doteď vždycky měly nějakou jednoduchou, hospodskou pointu. Tohle je ale dno - mám se smát tomu, že babka tančí, babka se potápí, babka letí padákem a křičí, že tohle ještě neviděla? Haha. Se zdejší automatickou kritikou Zdeňka Trošky obecně nesouhlasím, s kritikou tohoto "filmu" ale ano, a 20% je podle mě ještě příliš moc.(20.9.2019)