Babovřesky 3

Babovřesky 3

Komedie

Česko, 2015, 99 min

• psychous3

Dokonale splněné očekávání (čekal jsem průser), Troška naplnil to co předeslal (průser) a dokonce i divácká oblast se nezměnila (průser). Takže ve finále mě nic nepřekvapilo (snad jen tahle trojkombinace, za kterou má troška 5*) a dokonce mě nepřekvapilo ani nic ve filmu. Totální nuda, humor totálně mimo, děj je takový "Troškovský" standard a ono nakonec není co hodnotit. Problém je, že spousta lidí, tohle vidí jako dobrý film a neváhá dát 4*+. Hodnocení co totálně degraduje celkovou objektivitu hodnocení a tahá 'podprůměr' na úroveň průměru a 'průměr' na úroveň filmové "špičky". Jenže onen filmový "TOP" je často touhle skupinou nepochopen a zavrhován a tady nastává zlom. Pro někoho super, pro někoho odpad, záleží na divákovi, jiné hodnocení snad ani neexistuje, jiného diváka neznám (s jedním konzumentem Ulice, Ordinace, Cest domů, Babovřesek, Kameňáků etc. bydlím, takže i tohohle mám dost). Nikdy víc u mě Troška šanci nemá, tohle byl poslední hřeb.(15.1.2015)

• jenik71

Pro mě nejslabší díl ze série. Smysluplný děj tu nějak chybí, i tak jsem se občas zasmál. Pobavila mě úřednice z ministerstva a kdyby nechal Troška venkovské babky u moře alespoň polovinu filmu, tak by to snad bylo lepší. Dávám ** a po dalším případném pokračování nějak netoužím.(21.7.2015)

• ti88na

Sériu Babovřesky (obávam sa, že nezostane pri troch dieloch) by som zhodnotila ako absolútne zbytočnú pre filmový svet, stratu času pre zúčastnených ľudí a vlastne aj moju ako diváka. Dedinské prostredie mám rada, Slunce, seno.... si niekedy rada zopakujem, nemám s tým najmenší problém. Ale tu nič nefungovalo. Chýbal akýkoľvek náznak deja, postavy boli nesympatické (až na Langmajera) a popravde na komédiu to nebolo ani trochu vtipné. Zdeněk Troška je na dne, čo dokazuje každým svojím filmom. Pozitívne je, že nižšie sa už klesnúť nedá, len ísť nahor, no obávam sa, že jemu sa na tom dne príliš páči.(8.9.2015)

• ZHODNOTITEL

Beru, že vznikla jednička. Byť se mi kdovíjak nelíbila. Svým způsobem jsou ty filmy i někdy vtipné, ale nejhorší na tom je to, že muselo být pokračování. A vzhledem k tomu, jak to v prvním díle končilo, bylo jasné, že další dva díly prostě přijdou. Troška by se měl vykašlat na ty jeho dvojky a trojky a raději dál tvořit, dokud může, dokud ty lidi někdo baví a dokud se dětem líbí jeho pohádky, kterým by se měl určitě věnovat i nadále. Protože až s tím Troška přestane, tak už tady nikdo jiný asi jen tak nebude.(1.8.2017)

• pytlik...

Vondráčková hraje stejně, jako zpívá... Takže člověk lituje, že není hluchoslepý. Jinak o filmu těžko něco hezkého říct. Si představuju, jak asi tak probíhá natáčení: Troška neustále opakuje záběry, neboť pořád není coby známý perfekcionista spokojený: Pořádně přehrávej a přidej na hlase, tohle působilo ještě moc přirozeně! A podobně s vtipy, když mu někdo nějaký přinese: Tenhle ne, tomu by se smálo pětiletý děcko. Copak točím pro intelektuály? Zdebilni ten vtip tak, aby se mu smálo maximálně děcko dvouleté!(13.1.2018)

• ghatos

Víte co? Pojďme se všichni ojet navzájem. Můžeme si u toho pustit třeba Babovřesky 3. Anální otvor má každý a dobrých lidí se vejde... . -100% (přetékající SEPTIK českého krále antikinematografie Zdeňka "Hovňáka" Trošky). PS1: Co vy jste za lidi, kterým se to líbí? Jste skuteční? Uvědomujete si svou existenci? Máte přece humanoidní základ ne? PS2: Pejsek byl katolík - zemřel. Troška nebyl katolík a také jednou zemře, tedy jako tvůrce... . PS3: Plesnivé babky u moře, naprcané slepice v dědině, č*rák se štábem přímo za kamerou ve filmu...ach.(4.6.2015)

• rakovnik

Trochu mi přijde, že zdejší hodnocení je opravdu o náklonnosti či nesnášenlivosti vůči režiséru Troškovi. Já mám pana Trošku a jeho filmy rád, nicméně musím konstatovat, že třetí Babovřesky jsou ještě více (pokud to vůbec lze) o ničem, než první a druhý film. Humor by člověk pohledal, vtip žádný a rádoby k smíchu mají asi být především žvatlavé babky. Ty jsou sice milé, ale film, i když to má být komedie, na nich prostě postavit nelze. Ani na nesnášenlivosti vůči církvi (nechápu, farář Otík byl milá postavička a teď jsou "flanďáci" ten největší hnůj) a Bruselu a náklonnosti ke sponzorům. Dále fakt, že se jezdí kvůli několika minutám filmu "pracovat" k teplému moři, je v našich končinách jev již téměř obvyklý. Navíc podle závěrečných scén a naprosto dementní pointě lze již i pochybovat o příčetnosti tvůrců. Kde je komedie (byť lidová - Slunce, seno, natož skvosty jako Vesničko má...atd.) z českého venkova? Hvězdička je pro mě, že jsem film dokoukal...(17.5.2015)

• Ashar

Tak jsem se nakonec na Babovřesky rozhodl podívat. Zatím jsem neviděl žádný díl, odradilo mne špatné hodnocení místních bossů kritiků. Dnes jsem prohlížel kritiky a hodnocení u druhého a třetího dílu a zaujala mne skutečnost, že většina bossů kritiků, ač na první film naplivali tu nejhorší kritiku, čučeli jak na druhý, tak na třetí pokračování tohoto Troškova počínání. Nechápu, když je to taková hrůza, proč čučet na další? Asi to tak špatný nebude, jen některý boss kritik film odstřelí a pak další ovečky aby neztratily glanc se přidávají. Víc napíšu po zhlédnutí.(9.8.2015)

• Autogram

Vydržal som od polovice až do konca s podmorskou scénou. Tak snáď to stačí na hodnotenie a v prvej polovici mi neušiel nejaký filmový majsterštyk.(28.3.2016)

• bari68

Nie je zbytočné sa už nad tým vôbec pozastavovať, či nadávať? .... Snáď niekedy bude lepšie.(5.2.2017)

• danielosbourne

Nebudem si nic nalhávat. Stejně jako první díl, ani třetí díl nemá žádný náznak jakéhokoli, hlubšího děje. Ale něco musím filmu nechat. Docela sem se někdy té trapnosti zasmál a některé scény pobavily. Nebudu dávat odpad, který dávám jen filmům, které nemohu dokoukat a ani mě nerozesmějí, takže dávám symbolické, slabší dvě hvězdy.(24.1.2015)

• 1860

Nenechte se zmást kladnými hodnoceními uživatelů, kteří se snaží za každou cenu odlišovat a upozorňovat na sebe.. Je to hnus. Naprosté nic! Bez vtipu, bez děje, zkrátka nuda..(31.1.2015)

• Stener

Po shlédnutí dvou předchozích dílů jsem se domníval, že horší už to být nemůže, bylo.(1.4.2016)

• Quen11

Hmmmm...Ako by som len popísal zážitok z tohto filmu? Predstavte si, že idete do kinosály, v ktorej si následne vopcháte svoju hlavu do fekálií. Po 103 minútach ju vytiahnete a odídete. Tak na mňa pôsobili Babovřesky 3. A tie dve hlášky na ktorých som sa pousmial to rozhodne nezachránia. Na film by som určite nešiel, nebyť mojej permanentky.(26.2.2015)

Vsechny dily Babovresek jsou natolik dementni, abych s nima nemel nejmensi problem. Trojka nijak nevybocuje, cili pohoda.(21.5.2015)

• Dixiee

Babovřesky mají již od začátku horší úroveň, než leckterý televizní seriál Novy. Co mě na tom ale štvalo nejvíc byla všudypřítomná, do očí bijící, reklama vnucující divákovi výrobky nejmenované mlékárny.(7.6.2015)

• PetkaW.

Už dlouho se mi nestalo, abych u sledování filmu cítila, jak mi odumírají mozkové buňky a klesá IQ. Vzpamatovávala jsem se ještě dlouho po zčernání obrazovky značící konec filmu. Přítel měl z téhle parodie na cokoliv, co má připomínat film, dokonce noční můry, ve kterých vylézaly babči v neoprénu z jejich rybníčku na zahradě. Tohle prostě ne, ne, ne a NE! Pane Troško, měl byste se sebou něco začít dělat, nebo už netočit. Vaše filmy jsem měla ráda, jak komedie, tak pohádky, ale tohle je vážně moc.(23.6.2015)

• FiliPP

Tohle byla poslední chyba mého života. Na takovou sračku se už nikdy nekouknu. NIKDY. Hodnocení 1%.(1.3.2016)

• ironia

Jedného dňa som sa rozhodol, že pôjdem do kina, lenže po ceste som zomrel. Asi som žil hriešnym životom, lebo som sa dostal do pekla. A peklo je naozaj taká hrôza, ako sa opisuje v Biblií a iných mytológiách. Psychicky a aj fyzicky prežívate to najväčšie utrpenie, aké si viete predstaviť. Každá sekunda trvá celú večnosť a každou touto večnosťou sa utrpenie znásobuje. A niet odtiaľ úniku. Ste uväznení v kontrastne pohodlnej sedačke, ktorá je tam len preto, aby vám pripomínala šťastie ľudí, ktorí v pekle nie sú.A vy len dúfate, že to, čo prežívate musí prestať. Lenže nemusí a neprestane. Iba sa viac a viac ponoríte do agónie bolesti a keď muky vrcholia do neúnosnej miery, objaví sa sám Zdeněk Satan a vy viete, že sa musíte zmieriť s týmto osudom. Následne sa zjavili titulky a skončil sa film a ja som si uvedomil, že to nebolo peklo, ale len Babovřesky 3. Teraz som doma a prehodnocujem svoj život.(19.5.2015)

• Allica

Jsem ráda, že trojka je už za námi, a že přijdou na řadu další filmy, snad ne už na pokračování. Komedie Doktor od jezera hrochů, se mi líbila a to nemluvím o pohádkách. Z Babovřesek jsem ale v rozpacích, protože jinak filmy pana Trošky mám velmi ráda. Ale možná je i fajn, že tahle trilogie vznikla.. vesnický babky jsou pro Česko typický. A trochu se bojím, kdo někdy v budoucnu převezme žezlo tohoto režiséra, ale třeba to zvládne pan Kališ, ale do té doby určitě času dost :)(15.6.2015)

• Hepy13

Nejnudnější, nejtrapnější ze všech tří dilů. Jestli někdo tvrdil u jedničky a dvojky, (které mě trochu pobavili) že nemají žádný děj. Tak to si teprve připravte studenej obklad na hlavu při sledovaní třetích Babovřesek. Uplně zbytečný a vo hovně!(2.7.2015)