poster

Babovřesky 3

 • Slovensko

  Babovřesky 3

Komedie

Česko, 2015, 99 min

Komentáře uživatelů k filmu (291)

 • psychous3
  odpad!

  Dokonale splněné očekávání (čekal jsem průser), Troška naplnil to co předeslal (průser) a dokonce i divácká oblast se nezměnila (průser). Takže ve finále mě nic nepřekvapilo (snad jen tahle trojkombinace, za kterou má troška 5*) a dokonce mě nepřekvapilo ani nic ve filmu. Totální nuda, humor totálně mimo, děj je takový "Troškovský" standard a ono nakonec není co hodnotit. Problém je, že spousta lidí, tohle vidí jako dobrý film a neváhá dát 4*+. Hodnocení co totálně degraduje celkovou objektivitu hodnocení a tahá 'podprůměr' na úroveň průměru a 'průměr' na úroveň filmové "špičky". Jenže onen filmový "TOP" je často touhle skupinou nepochopen a zavrhován a tady nastává zlom. Pro někoho super, pro někoho odpad, záleží na divákovi, jiné hodnocení snad ani neexistuje, jiného diváka neznám (s jedním konzumentem Ulice, Ordinace, Cest domů, Babovřesek, Kameňáků etc. bydlím, takže i tohohle mám dost). Nikdy víc u mě Troška šanci nemá, tohle byl poslední hřeb.(15.1.2015)

 • garry
  odpad!

  Zdeněk si drží konstantní kvalitu 25%. Plus mínus.(29.1.2015)

 • Honzulik
  odpad!

  Babovřesky 3 - film, který je stejně jako ty minulé díly o ničem a díváci jsou po shlédnutí několika minut filmu po "Cimrmanovsku" rozdělení na dva tábory: První by nejraději odešli domů, ale je jim líto vynaložených peněz, druzí by také nejraději odešli domů, ale jsou zvědaví, jestli to bude i dál takové slabé... A ono to bylo ještě horší...! Zdenku prosím, "Vyser už se na to" !!!(7.2.2015)

 • machonza
  odpad!

  Tento počin bych zařadil ještě hlouběji, než je nejhorší film ČSFD Herkules 3D. Je to prostě 103 minut reklam bez jakéhokoliv příběhu. Jde vidět, že i sám Troška si z toho opět dělá prdel, když v jednom záběru Lucka Vondráčková poukáže na štáb, co ji natáčí a vyjmenuje jeho členy, nebo směšnou animaci, kdy babizny chodí po dně moře v Turecku. Je úplně zbytečný říkat, že konec tohoto filmu je debilní, když je vlastně celý tento "film" debilní. Těším se, až to budou dávat na Nově. To nebude totiž 103 minut reklamy, ale asi 130 minut reklamy. Ale svoje diváky si to (bohužel) najde.(23.5.2015)

 • HellFireFery
  *

  Co jsem komu udělal?! Několik málo zdařilých fórků ničí totální absence příběhů a ohromnou nesympatičností drtivé většiny postav. PS: Scéna pod mořem stojí za to! Jak tohle někdo může myslet vážně?(31.5.2015)

 • Ozzy2
  odpad!

  Zdendo, ty bukvice, vrať se k točení reklam a hlavně do divadla.Je neuvěřitelné, že jsi tentýž Troška, který stvořil v ND Carmen a Rusalku, dvě skvělé opery dokáže spáchat takovou nehoráznost..Film ti nesvědčí a jenom urážíš svými trapnými dílky všechny, kteří překročili IQ 80.(13.6.2015)

 • MickeyStuma
  ****

  Do třetice všeho dobrého. Ryze česká letní velmi jednoduchá vesnická komedie o seniorkách dohánějící hlavně starostu k šílenství se nese ve stejném duchu jako ty předchozí. Češství z toho opět vyvěrá plným proudem a dává najevo své nedozírné klima. Lidový humor, místy myslím zcela zbytečně přesahující do sitkomu, si na nic nehraje a snaží se pobavit svoji typickou českou náturou a neochvějností. I přes značnou kritiku nevidím na snímku nic špatného. Na čistý český humor se tu vlivem absencí tohoto žánru a velkého přílivu zahraničních komedií zapomnělo a tak díky alespoň Zdeňku Troškovi za snahu a vůli tak učinit. Aspoň někdo když už nikdo.(17.6.2015)

 • ynnel
  **

  Díl od dílu blbější a blbější...(10.11.2015)

 • folkos
  *****

  Skvost kinematografie.(27.11.2015)

 • Jarduk03
  odpad!

  Zrovna jsem v televizi zahledl zaber, jak se baby brodi na dne more, jedna utluce holi zraloka a pak se vsechny vynori v rybniku na navsi. Tohle by nedal ani Ed Wood. Dnes radeji bez vecere...(7.3.2016)

 • mira007
  *

  Tohle se nedá... jednu hvězdu za sluníčko a sexy starostovu dceru. Jinak nevtipná, nudná , bezdějová záležitost, z které číší ještě víc ta Troškova nenávist vůči církvi. Trošku nezatracuju, protože když někdo natočí Botu jménem Melichar a Létajícího ševce, tak mu nikdy nedám odpad ( dokonce jeho poslední film Strašidla je celkem smysluplný ) ale tenhle film mne čistě jednoduše nebavil.(11.9.2017)

 • hackstolle
  odpad!

  Když napíšu, že to je monstrózní ober kravina, tak budu velmi spisovný. Protože takové sprostě slovo ještě nevymysleli.(10.11.2017)

 • route60

  Troška rádoby humoru, hodnotit je zbytečné.(17.11.2017)

 • lobo87
  **

  30%(30.4.2018)

 • ondysovec
  ****

  Čekal jsem co ze to nebude ale brecel jsem smíchy :D jako ano, ten product placement to byl hnus. Lucie Bila byla úplně trapná. Paní starostka a Kikinčuk takoví nevyrazni, ale cele to prevalcovála ta počítačová animace a babky. Kdyz pry tady lišky dávají dobrou a najednou spoza rohu vyjde liška a dobrou noc :D :D to opravdu nikdo nečekal. Nebo přiznání štábu v jedne scéně :D. Popřípadě jak se babky zhulily a pak se šli potápět a týden je hledal Interpol a oni se vynoří v obci v rybníku :D Dávám 4/5* Trojka byla opravdu nejlepší. P.S. Product placementu jsem se fakt bal Dobre pneu tam bylo jako vždy, madeta tam byla tak lidsky, motor české Budějovice jako správne rowdies, ale ten New travel bych blil. Neco jako v pohadkari master card(22.1.2015)

 • paddy35
  odpad!

  Aneb jak hluboko se dá klesnout v podání Zdeňka Trošky....(27.1.2015)

 • hony23
  odpad!

  Odpad, ale recyklovatelný, o čemž nás bude jistě Nova přesvědčovat každé Vánoce. Na druhou stranu se Zdeňkovi povedl majstrštyk, když dokázal spojit tolik reklamních spotů na různé dorty, jogurty a sýry v jeden film tak, aby se to líbilo celkem velké části populace. Všichni tak můžou být spokojení, prostoduší spoluobčané mají komedii ušitou sobě na míru, intelektuální kavárna se má nad čím pohoršovat, výrobci produktů hrajících ve vedlejších rolích mají svou reklamu a Troška si za vydělaný peníz konečně může koupit anální kolík ve tvaru penisu Justina Biebera, který je posázený diamanty v oblasti žaludu pro lepší stimulaci Zdeňkova rekta!(28.1.2015)

 • kyrysar

  Inu hodnotit nebudu, jelikož nemám zájem film vidět a to z důvodu toho, že pan Troška mě dost zklamal. Mýval jsem ho rád, ale jakmile jsem slyšel jeho vystoupení v jednom rádiu, kde se ho komentátor slušně ptal, zda mu nepřijde laciné dělat tak laciný humor a on se pan Troška tak trošku nasral a odešel, aniž by vůbec došlo na chválu jeho dřívějších pohádek a komedie o botě Melichar.... tak nevím, dělá to pro lidi, avšak kdovíjaké umění to není, tak by mohl také unést kritiku od intelektuálů...(16.2.2015)

 • Gump24
  odpad!

  Pan Troška evidentně upustil od jakéhokoli děje. Kromě Žilkový a Kikinčuka, kteří občas pobavili docela a prostě Troškovina no. Každopádně lepší než odstíny šedi. Ale pro klasického českého člověka evidentně dobré.(24.2.2015)

 • rigby
  odpad!

  Není žádným překvapením, že film dopadl tak, jak dopadl. Ani jsem nic jiného nečekal. Po celou dobu jsem nepochopil, o čem by to vlastně mělo být. Jen hromada figurek, které se občas mihnou před očima, ale nic po nich nezůstane, jejich přítomnost a smysl zůstane divákovi utajen. A největším tajemstvím je nějaký příběh, něco spojujícího tento geniální chaos. Na druhou stranu je to o ždibíček povedenější než předchozí dvojka, pokud se v kategorii odpadu ještě dá budovat další žebříček. Na jednu hvězdičku to totiž nemá ani náhodou.(15.5.2015)

 • rodier
  ***

  Tady je videt, ze na CSFD chodi jen uzce profilovana skupina lidi. Rozhodne to neni spatna komedie, jasne neni to zadnej hajlajt, nic kvuli cemu byste psali dopis domu, ale rozhodne alespon 50% si zaslouzi.(16.5.2015)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace