Babovřesky 3

Babovřesky 3

Komedie

Česko, 2015, 99 min

• DAPDO

Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se Troška utrhne. A vznikne z toho veledílo obludnejch rozměrů. Po mongoloidní jedničce, u které jsem se zasmál až tady na webu při čtení komentářů, jsem se zařekl, že si další pokračování téhle hnilotiny nechám rozhodně ujít. Jenže naše tv hovna mi při pondělním večeru nedala na výběr a zvolil jsem ze zvědavosti třetí pokračování, prý divácky veleůspěšné komedie. Hodinku snad vydržím, říkám si, přinejhorším přepnu na stejnej level v podobě jiné tv, jejíž pořady nejde slušně okomentovat. Vydržel jsem do první reklamy cca 20 minut. Z hovna bič neupleteš, ale imperialisté by se zaradovali, čím dokáže vousatý gay Zdeněk krmit své obecenstvo. Zavřete někdo toho chlapa na tři dny do fekál auta, ať přijde na jiný myšlenky ! Nebo radši ne, ještě by z hovnocucu dokázal udělat stěžejní postavu pro další "komedii". Ale mě už je to u prdele, i kdyby mě na kolenou prosili, na Troškovy pikanterie už si nechám nadosmrti zajít chuť. Zdendo, ty vole, je čas udělat nejenom dětem, ale i dospělým pápá.(9.3.2016)

• Ashar

Tak jsem se nakonec na Babovřesky rozhodl podívat. Zatím jsem neviděl žádný díl, odradilo mne špatné hodnocení místních bossů kritiků. Dnes jsem prohlížel kritiky a hodnocení u druhého a třetího dílu a zaujala mne skutečnost, že většina bossů kritiků, ač na první film naplivali tu nejhorší kritiku, čučeli jak na druhý, tak na třetí pokračování tohoto Troškova počínání. Nechápu, když je to taková hrůza, proč čučet na další? Asi to tak špatný nebude, jen některý boss kritik film odstřelí a pak další ovečky aby neztratily glanc se přidávají. Víc napíšu po zhlédnutí.(9.8.2015)

V sobotu jsem dostala Troškovu nejnovější letní komedii naservírovanou na Novém Smíchově a musím říct, že jsem si ji užila jako zbytek kinosálu. Byla to jednoduchá zábava, při které člověk nepotřebuje mozek a může ho nechat klidně doma odpočívat. Přitom všem bláznivém, co se venku děje, nemyslím jen počasí, píše v novinách a ukazuje ve zprávách, jsou takové komedie potřeba. Tereza Bebarová se pěkně vyřádila. Tomáš Trapl jako nový farář je taky nezapomenutelná postavička. Ten by mohl klidně dělat inkvizitora. Bobliga bych mu sežrala i s navijákem. Polák jako vyhulenec si natáčení také užíval.(26.1.2015)

• bourec

Hodně sem bojoval se sebou samým,jestli se koukat i na vřesky 3,ale nakonec sem to pojal jako třetí pokus,když se to u jedničky ani dvojky nepovedlo,napálit tomu filmu odpad.A jo,povedlo se.První dva filmy byly taky pěkný chujoviny,ale byl sem schovívavej,a i lehce oba nadhodnotil.Trojka je ale snad too nejhorší,co se na plátně může odehrát.Ne film pro hloupý,to vůbec ne,ale pro debily.0%.(2.8.2015)

• danielosbourne

Nebudem si nic nalhávat. Stejně jako první díl, ani třetí díl nemá žádný náznak jakéhokoli, hlubšího děje. Ale něco musím filmu nechat. Docela sem se někdy té trapnosti zasmál a některé scény pobavily. Nebudu dávat odpad, který dávám jen filmům, které nemohu dokoukat a ani mě nerozesmějí, takže dávám symbolické, slabší dvě hvězdy.(24.1.2015)

• - Ve scéně, kdy Ivana (Lucie Vondráčková) telefonuje s Adamem (Jan Dolanský), vidíme, že je noc a tma, ale přitom je pod Ivanou vidět stín, jako by byl den. V další scéně vidíme, že záběr byl natáčen přes den a byl později pouze upraven, bohužel stín postavy nikdo neodstranil. (Nalas)

• - Tereza Bebarová, jež ztvárnila Drahoslavu Dočistilovou, je v závěrečných titulcích uvedena jako „Nesmysl“. (rakovnik)

• - Kromě jihočeských lokací štáb natáčel i v tureckém Side. (jenik71)