• misterz

Horšie ako súčasná produkcia TV Narkózy, Sodoma a Gomora je proti tomu raj.(18.6.2016)

• slunicko2

Nula od nuly pojde. 1) Babovřesky jedničku i dvojku jsem obdaroval dvěma hvězdičkami ne pro umělecké kvality, ale proto, že jsem se docela bavil. 2) Zde se však pracuje jen s okoukanými, vyvařenými a léta zrezivělými pohnutkami, které u mě nevyvolávají smích, ba ani už jen obskurní skřípění. Nevyvolávají vůbec nic.(21.3.2016)

• Katarine

To jsem si zas jednou dala. Jedna hvězda za naprosto excelentní Terezu Bebarovou, jedinou netrapnou postavu, ač právě ta měla zřejmě působit vůbec nejtrapněji. Ze všeho ostatního mi bylo stydno. Na své tisící hodnocení jsem čekala hodně dlouho, měla to být nějaká pořádná pecka. To jsem splnila, bohužel v naprosto opačném smyslu.(14.3.2016)

• mikinhoo

Film, který vám sebere 103 minut z vašeho života a nikdo vám je už nevrátí. Plitký humor, pokuď se to dá nazývat humorem, kterému se snad nikdo příčetný nemůže zasmát.(14.7.2015)

Kvalitově a humorem, opět zpět k prvnímu dílu! Ale ten konec?! Za ten bych vraždil a dal nejraději 1*! 50%(8.3.2016)

• - Filmový likér "Uršulum proti šakalům" ve skutečnosti neexistuje, nicméně režisér Troška je držitelem ochranné známky, aby se mohl podílet na případném zisku možného výrobce. (rakovnik)

• - Kromě jihočeských lokací štáb natáčel i v tureckém Side. (jenik71)

• - Ve scéně, kdy Jarmila Bursová letí na padáku, ve skutečnosti stála na zemi, kameraman ležel pod ní v písku a pomocníci drželi ve vzduchu padák. Ve skutečnosti chtěla opravdu letět, ale tvůrci to kvůli bezpečnosti nedovolili. (Busmart)