Šmoulové: Strašidelný speciál (TV film)

The Smurfs: The Legend of Smurfy Hollow

Krátkometrážní / Animovaný

USA, 2013, 21 min

Stephan Franck

Souhlasím, že to byl podraz :) také jsem čekala novou animaci a ono nic. Příběh byl dobrý, na zhruba stejné úrovni jako seriál. Snad se příště dočkám novodobého speciálu šmoulů. 3* silné(8.6.2014)

Jako správný šmoula hodnotím plno, ačkoliv do do sto procent mělo hodně daleko...(25.5.2014)

Je to dost podraz, když obal nebo i tady poster působí, že to bude nová animace, ale přitom většina tohoto filmečku je klasickou animací (ten normální starý typ, jak to známe z původních šmoulů). Ale i tak to bylo fajn. Nejvíc se mi líbil bezhlavý jezdec, který působil vážně strašidelně, jak byl zeleno-průhledný. Vtipný byl i Lenoch, kterého zmohlo snad všechno :)(16.1.2014)

Po vzoru vanocniho specialu (Smoulokoleda [2011]) je divakum servirovan bonus halloweensky. Opet je to uz dle obalu dalsi podvudek na deti :) Misto "moderni" animace ala celovecerni snimky je na DVD opet mix...kdy tak ze 2/3 prevazuje animace klasicka. Sice je poznat, ze je uplne nova, uhlazena, ale proste jde o klasicke 2Dcko. Mne osobne to tak nevadi, ale spousta lidi muze byt zklamanych. Pribeh sam o sobe je fajn, opet je to kraticke na 22 minut a tentokrat je hlavnim hrdinou Koumak a Smeloun, kteri se vypravi do strasidelneho udoli. Hodne me dostala nektera jmena...mozna je to tim, ze nejsem smouli znalec :) ale Smoula Panikar nebo Skeptik jsou dokonali :)(16.1.2014)

CITÁT - Hele, budeme si vyprávět strašidelný příběhy........ Je to taková klasicky šmoulovatá dvacetiminutová jednohubka. Ani to není tak strašidelné, jak hlásá název, ale je to celkem sranda inspirovaná filmem Ospalá díra.(18.12.2014)