Když se jednomu nechce vzdát, chce vítězit a chce být, jak Teemu na konci filmu říká, šťastný. Je to krásný dokument. Cesta na vrchol musí být plná odhodlání a sebeodříkání. Každý podobný si zaslouží jedno velké vítězství... pročetl jsem statistiky a historii; takových hráčů je a bylo jen pár... [80%; 2016-02-21 Home sweet home](21.2.2016)

Hokej je pre mňa srdcová záležitosť a Selanne patril k mojím obľúbeným hráčom, preto som neváhal a hneď si zohnal tento dokument. Tento film ma ale sklamal, čakal som od neho viac. Dokument ide viac do hĺbky jeho života, myslím že by to bolo zaujímavejšie keby sa jednalo viac o jeho hokejovú stránku, taká polhodina do konca bola asi taka najzaujímavejšia, trpke prehry v národnom tíme a potom veľké víťazstvo v podobe Stanleyho pohára.(13.10.2018)

Teemu Selänne. Za cela ta leta, co sleduji hokej, jsem nepotkal jedineho cloveka, ktery by rekl, ze ho nema rad. Tento dokument ukazuje proc. Neustale dobre naladeny, otevreny ke svemu okoli, milacek fanousku a skvely hokejista, ktery se tesil prirozenemu respektu ze strany jak spoluhracu, tak souperu. Jeho karieru jsem zacal poradne sledovat az po jeho prestupu do Anaheimu, takze mi bohuzel utekla jeho legendarni novackovska sezona v Jets. V roce 1992 holt byly informace o NHL jeste lukrativnim zbozim a kanal OK3 chytalo jen par stastlivcu. Jejich souhra s Paulem Kariyou davala v druhe polovine 90. let, kdy se trenerske kreatury typu Jacquese Lemaira, pokousely zabit hokej pasti ve strednim pasmu, nadeji v lepsi zitrky. Teemuv navrat o temer 20 let pozdeji na "misto cinu" v dresu Anaheimu a ovace, kterych se mu ve Winnipegu dostalo - to byl intenzivni zazitek, na ktery clovek zvykly na zoufalost jmenem Tipsport extraliga, opravdu neni zvykly. Nesmirne emocionalni zalezitost! Stejne jako kdyz se mu na sklonku kariery konecne podarilo ziskat vytouzeny Stanley Cup. Nejedno oko nezustalo suche, kdyz Teemu pri prebirani Poharu brecel jako maly kluk. Mise splnena. S vetsim nez malym mnozstvim nostalgie listuji albem hokejovych karet prave s timto hracem, kterych jsem v prubehu let nashromazdil temer 600, a vzdavam hold jednomu z nejvyraznejsich ambasadoru hry zvane ledni hokej. THANKS FOR MEMORIES, FINNISH FLASH!!!(18.12.2016)

Pro hokejového fanouška fajn podíváná. Dokument mi přinesl pár informací co jsem o Teemovi nevěděl. Jediné co bych trochu vytknul je přeskakování životních události v Teemově životě - to dělalo trošku chaos...8/10.(13.5.2018)

Každý kdo miluje hokej určitě rád skoukne i jakýkoliv dokument.(28.12.2016)