Deep in the Darkness

Scénografie:

Jeanette Drake

Kostýmy:

Angelique A. Pesce

Takéto horory so zvláštnymi a zvrátenými komunitami sa mi vždy páčia. Tie záhady a pohlady neznámych ludí, ich zvrátené tradície a zvyky. Aj doktor v tomto filme zistil, že sa do takej dostali. Keď odmietne spoluprácu, začnú ho prenasledovať démoni a nedovolia mu odísť. Taktiež na to doplatia dedinčania, ktorí začnú umierať. Doktor si démonov uzmieri, ale pokúsi sa o útek. Ten sa nepodarí a tak v závere vyjde krutá pravda na povrch. Scény v jaskyniach boli a pekné démoni tiež vyzerali dobre. + herec z Parlor: Anarchy(5.7.2015)

• George Stobbart

Doktor s rodinkou sa rozhodne opustiť veľkomestský ruch a začať pokľudný život v malom mestečku. Onedlho však zisťujú, že malé mesto má veľké tajomstvo a okrem podivných obyvateľov tu na nich číha aj iné nebezpečenstvo, ukrývajúce sa neďaleko ich domu. Nebudem snáď moc prezrádzať, keď napíšem, že ide o isté príšerky, pretože ten film zachraňujú a kým sa stopáž konečne dosunie k ich odhaleniu, tak to môže viacero unudených divákov vypnúť. Takže to, čo sa tvári ako mystery v štýle napr. "The Wicker Man" sa postupne vyvinie na creature horror typu "The Descent", avšak nejde o žiadny desivý survival, ale skôr mierne znepokojivý komunitný horor. Škoda však, že dosť nudný a nevyužitý; keďže potenciál tu bol, spracovanie aj vzhľad monštier je v pohode, no celkovo to akosi nefunguje.(24.6.2014)

• Campbell

Co čekat od filmu od kterého nic nečekáte? Tenhle film je jen kopií milionů dalších mnohem lepších filmů, mladý pár s děckem se přistěhujou do baráku a všichni sousedi se chovaj podivně, tohle město a hlavně barák má tajemství. Jo je to nudnej scénář a hlavně délka je ubíjející. Ono se tu z části taky moc neděje a pro diváka jsou některé scény naprosto umorný, jakmile se na scénu dostanou příšery, rozuměj spíše divný lidi tak se film o malinko zlepší jenom aby jsme viděly naprosto debilní konec. Tohle je prostě další z řady béček který si ani nezaslouží větší pozornost.(30.6.2014)

Nejdřív jsem si nadával, jakou pitomost jsem si to zase pustil, ale nakonec jsem se docela slušně pobavil; takovouhle monstrózní šílenost totiž člověk nevidí často. Co začíná jako nejapný céčkový videopokus o nízkorozpočtový horror, přeroste postupně v ryze béčkovou halucinační jízdu, jejíž příběh, děj i jednání postav jsou tak neskutečně slabomyslné, že se muselo jednat o záměr. A jestli ne, tak mě to stejně pobavilo, i když třeba nechtěně. Film je zároveň varováním i poučením pro všechny černé kluky - nemyslete si motherfuckers, že když si narazíte bílou buchtu a odstěhujete se s ní do čistě bílé díry typu Assborough, máte vyhráno. Kdepak, máte spíš zaděláno na pořádný malér. Takže radši zůstaňte doma v Harlemu, dealujte, hulte crack, přepadávejte večerky, prostě dělejte to co většina vašich bratrů a mezi bílý se nemíchejte, jsou totiž všichni do jednoho cáklý.(12.6.2015)

„Deep in the Darknees“ není špatným filmem a myslím, že si celkově vysloužil negativnější přijetí, než jaké by mu skutečně sedělo. Ano, není to originální film, ale má celkem zajímavý průběh a v několika momentech se zde daří vytvářet atmosféru nejistoty, kdy v podstatě každá postava může být potenciálně nebezpečná. Osobně jsem s filmem spokojený a pro mě si na hororový průměr snadno sáhne.(5.6.2016)

• Morholt

Theys má asi mindráky z venkova nebo co. Po Dead Souls nabídnul dalšího maníka, který z nepochopitelných důvodů zdrhnul z města do zapadlého prdelákova. Tentokrát je to lékař z Manhattanu, který úspěšnou praxi vymění za léčbu křečových žil a hemeroidů vesnických balíků. Každá vesnice má ovšem svoje specifika a tahle není výjimkou a tak doktor brzo zjistí, že se v okolních lesích - MOŽNÝ SPOILER - přemnožili Tarzani. Nemělo to nic, co bych od hororu chtěl a čekal. Technicky byl film asi zvládnutý dobře, ale chybělo napětí, atmosféra i nějaké výživnější gore. Navíc jsem pořád nechápal, proč si to tamní obyvatelé s poloopicemi nevyřídí jednou provždy. Nebyl by to asi zase tak velký problém. Ta jejich motivace mi nebyla příliš jasná. O blbém chování hlavní postavy ani nemluvě. Všechno zazdil režisér v samotném závěru, který měl nejspíš všechno vysvětlit, ale vlastně vyvolal spíš jen další otázky. Ale to nevadilo, protože odpovědi mě ani v nejmenším nezajímaly. 10%(10.6.2015)

Typický horrorový námět. Chlápek se cítí ve městě nesvůj, nemůže dýchat, přelidněno. Za dobrou cenu, až moc dobrou si najde rozlehlý dům na vekově, které jeho majitelka potřebuje urgentně udat. A tak se rozhodne se svojí rodinou odstěhovat. Otec, bílá paní a jedno dítě. Klasika. Nechápu proč tu na to tolik lidí píše negativní komentář, ne každý film může být originální. V tomto přípapě se nedočkáte žádného překvapení. Dostanete to co se čeká od béčkové horroru. A ještě možná něco navíc. To navíc jsou až moc dobře zpracované virtuální efekty. Nechci tvrdit, že to film posune někam mezi horrorovou špičku, ale blbost to určitě není. 50%(23.7.2015)

• Hapretor

Pro mě nekoukatelné.(26.8.2016)