Corpse Party: Tortured Souls - Bōgyaku sareta tamashii no jukyō

Japonsko, 2013, 4x29 min

Akira Iwanaga

Šóiči Sató
  • deepspace101

Test divácké kompatibility – 1. Najdu-li svou kamarádku oběšenou, avšak stále ještě živou: a) začnu hystericky vyvádět, b) obejmu ji a zatáhnu směrem dolů, c) neudělám nic. 2. Ocitnu-li se v opuštěné budově hemžící se vraždícími duchy a mojí malé sestře se začne chtít na záchod: a) řeknu jí, ať si skočí přes dvorek posetý hnijícími mrtvolami do křoví, b) někam s ní pošlu podezřelé individuum, které jsme před pár minutami potkali, c) nechám ji, ať si sama poradí, a jdu dál zkoumat vnitřek budovy. Pokud jste zaškrtli libovolnou možnost u kterékoliv otázky, gratuluji, patříte do cílové skupiny! Pokud vám nabízené odpovědi připadají nenormální nebo nebetyčně pitomé, sledujte Corpse Party: Tortured Souls pouze na vlastní nebezpečí. Hrozí vám, že si ukroutíte hlavu nad tím, jak malou úctu tvůrci chovají k inteligenci diváků.(11.11.2014)

Jak mám japonskou produkci rád, tak jejich bubákoviny jdou většinou mimo mě- a ani tady to nebylo jinak.. Dlouhovlasé holčičky na mě prostě moc nefungujou a ani hutná atmoška nevyváží, že se postavy občas chovají jako dementi, všechno se dokolečka vysvětluje a že se ( v jinak hezky videoherním formátu) vcelku jednoduchý příběh rozmotává zbytečně křečovitě a zmatečně... Potenciál dobrý, ale z mého pohledu to má do výborného horroru (což jsem podle hodnocení očekával) daleko.(12.12.2015)

Nářez, který se s ničím moc neser.. neštve a během pár dílů nám na podnose přichystá spoustu krve, vnitřností, zvrácený psychiky, tajemna, naježených chlupů a i nějaké to nepochopitelné chování postav. Příběh je zde sice napěchovanej, ale to vůbec nevadí. Možná právě proto, že se jedná o záležitost, kterou máte zhlédnutou během jednoho dopoledne, to diváka osloví a hlavně nepřestane ani na chvilku nudit.(18.7.2016)

• ssamo

tak... začneme nejakými tými črevami, pridáme k tomu gýč - budovu plnú duchov, nejaké tie črevá, nevinné kúzlo sa zmení na kliatbu, črevá, urezané jazyky, nabodnuté oči, črevá, odťaté hlavy, šialene hlúpe postavy a nakoniec črevá. taká oddychovka na prázdny večer. chystá sa live-action film a mám taký vodojem, že to bude rovnaká zloba... je mi to ľúto kamoši. aspoň že ten koniec bol taký... japonský :D(24.5.2015)

Sledováno včera na Valentýna, cus fuck that day, right? :D Užila jsem si to. Lahůdka. Spousta krve, masa, červíčků, psychopatů, zákeřných smíchů. Ano, asi jsem psychopat, ale po chvíli jsem se také jen šíleně smála. Krásný masakr. Skvělé detaily. Úžasný opening. Muhehehe. Konec je jen sladkou třešničkou na dortě. :3(15.2.2020)