Turbo a Tacho (TV film)

• Německo

Turbo & Tacho

Komedie / Krimi

Německo, 2013, 90 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (3)

Důkaz, že i na tv barrandov sem tam běží něco koukatelného. I němci umí natočit dobrou komedii. Dvojici Turbo a Tacho jsem prvně spatřil v Kobře 11, a i tam pobavili, že dostali vlastní film je jen dobře. Příběh je velice jednoduchý: 2 outsaidři z protidrogové oddělení chytají grázla největšího kalibru. Nechybí tam bláznivé situace - Jako auto, které jezdí jen po zadu nebo situace, kdy se jeden z hlavních aktérů sfetuje. "Je to cukr!"... Nicméně těch bláznivých a vtipných scén tam až tolik není. Děj je předvítalný a ke konci filmů je to celkem nuda. Písničky co běžící během filmu byli dobře zvolené. Jinak herci tuctový a nevýrazný. Hodnotím 3 hvězdami 55% - Průměrná komedie. Takže kdo neviděl o nic nepřišel.(3.3.2017)

Další spin-off kobry 11, který se povedl. Komediální dvojce turbo a tacho, které jsme mohli vidět už v samotné kobře si udržuje tempo i ve svém vlastním filmu. Super detektivka i komedie /75%(31.3.2018)

Super muzika :)(7.10.2016)