Reklama

Reklama

Konečně se před soud dostává sériový vrah, který se nakonec před očima pozůstalých přizná ke všem vraždám, ovšem až na jednu. Psychologická expertíza a průkazné alibi – vrah byl v té době hospitalizován – vedou k tomu, že sériový vrah nebyl z této vraždy obviněn. Je tu tedy další zločinec, který jen kopíroval modus operandi sériového vraha. Matka zavražděné dívky žádá Moulina, aby znovu otevřel vyšetřování a usvědčil skutečného vraha. (Česká televize)

(více)

Recenze (2)

sportovec 

všechny recenze uživatele

Případ mrazivý i strhující zároveň. Moulin jako komisař, Renier jako herec i faktický spoluscénárista neustále s přibývajícími epizodami-díly Renierova životního údělu rostou. Komplikovaný případ postupně nabývá svůj skutečný, rutinou soukolí spravedlnosti nedosažitelný rozměr stejně jako Moulin sám. Razance snoubící se se sebekritičností a skutečným lidským citem i ve vztahu k pachatelům, kteří jsou opravdu průkazně nevinní, nejsou v konfliktu s vyžadovanou akčností, v tomto případě naštěstí v jejím francouzském pojetí, které navazuje na Delona a Belmonda v krimi části jejich hereckého i lidského odkazu. Za zmínku stojí i mladá, nadaná herečka Anne-Charlotte Pontabryová v neobvyklém partnerském i profesním propojení s Renierem-Moulinem. Letitý seriál neustále roste a vyvíjí se. K prospěchu věci i diváka. ()

Snorlax 

všechny recenze uživatele

Námět si spáchal sám Reniér, s Falculetem některé díly napsali spolu, takže tento je podobně citlivý jako jejich další scénáře, ale přesto je hodně napínavý. ()

Reklama

Reklama