Reklama

Reklama

The Stag

všechny plakáty
Trailer 1

Obsahy(1)

Ruth a Fionnán se budou brát. Fionnán ale nenávidí oslavy typu rozluček se svobodou, a proto ani se žádnou nepočítá. Ruth ale přesvědčí jeho svědka Davina, aby pro něj nějakou uspořádal. Ten nakonec souhlasí a vymyslí neškodné putování po irské krajině. Ruth ale nezapomene pozvat i svého bratra, obávaného The Machine, který je známý pro svou bláznivou povahu. A právě díky němu se stane z obyčejného výletu nezapomenutelné dobrodružství pro všechny zúčastněné. (IvcaSammet)

(více)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (25)

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Naprosto výborná irská komedie, která perfektně a originálně vypráví jednu rozlučku se svobodou. Takticky jsem si tenhle film pustil den předtím, než jsem kamarádovi na jednu takovou rozlučku šel. Pouštěl jsem si ho hlavně proto, abych věděl, jak se taková akce třeba může posrat. Musím se ale přiznat, že se mi moc líbil ten nápad udělat tu rozlučku v irské přírodě. Kluci byli pošuci jak se patří a Mašina předváděl naprosto ultimátní rozlučkovej výkon. Bez něj by ten film vlastně ani nemusel bejt. Viděno na základě Challenge Tour 2015 ()

eLeR 

všechny recenze uživatele

No, na začiatku filmu som si hovorila, že také hovado ako je The Machine hádam ani neexistuje a ostatné osadenstvo som tiež tak trochu nechápala, čo je to za výkvet. Lenže potom si človek na nich zvykne, čo-to si medzi sebou ujasnia, trochu sa ukľudnia a v závere vás dokonca dokážu aj dojať. Celkom príjemná rozlúčka so slobodou. Apropo, Bonovi všetko naj k narodkám. ()

Reklama

Stanislaus 

všechny recenze uživatele

Rozlučka se svobodou je učebnicový příklad akce, která se může s (ne)správnými lidmi zvrtnout a vydat naprosto šíleným směrem, o čemž svědčí právě tato komedie, v níž hlavní hrdinové zakusí nejednu (ne)chtěnou příhodu. Mašina byl vážně šílenec s velkým Š a na začátku filmu byl skutečně na pěst. Vedle vtipných sekvencí, kterým vévodila scéna s kupováním stanu a "nahá honička" v lese, se našlo místo i pro několik dramaticky laděných momentů ze života. Ve výsledku The Stag neohromí, ale ani neurazí. Plusový bod za One od U2. ()

evulienka3 

všechny recenze uživatele

Vo veľmi krátkej dobe druhý film, v ktorom odznela skladba od Johnyho Casha You are my Sunshine. Keď som ju započula v úvode tohto filmu hneď ma to pozitívne naladilo a teda kladné hodnotenie celého filmu bolo tým pádom úspešne odštartované. Milá komédia o rozlúčke so slobodou má hneď niekoľko dôvodov pre ktoré sa oplatí si ju pustiť. Naučíte sa ako správne vysloviť meno Fionan po Írsky, zistíte, že s človekom ktorého každý volá Maschine by ste sa v reálnom živote neradi stretli, tak ako hrdinovia tohto príbehu, prídete na to odkedy sa z Gavina stáva Davin (alebo opačne...), zistíte, ktoré momenty pôsobia už príliž “homo” a čo je hlavné dozviete sa prečo musíte milovať U2. A pokiaľ patríte k milovníkom ich hudby v závere bude odmenený jednou z ich skladieb, ktorá je peknou bodkou za týmto filmom. ()

Aluska88 

všechny recenze uživatele

Pokud někdo dokáže natočit komedii o rozlučce se svobodu tak, aby měla potřebný humor, spád, ale zároveň i jistou vážnost a neoplývala vulgárnostmi, tak právě UK. V tomto případě, přesněji řečeno Ireland:) Parta kámošů si vyrazí na rozlučkový hiking do krásných Irských hor a do party se jim vnutí i týpek, kterému všichni říkají Mašina. Nikdo ho tam nechce, ale kalibr jako je právě on, to rozhodně nerozhodí a sám se k partičce připojí. A právě s jeho příchodem začíná to pravé dobrodružství. A navíc, Mašina je i fešák:) Týpek jako on jsou sice možná dost často na ránu, ale slova pálí přímo od boku a přímo do ksichtu. Někdy zasáhne do špatného a bolavého místa, ale vždycky je to upřímné. Tam, kde je on, prostě nemůže být nuda. A i když se to z počátku nezdá, srdce má na pravém místě. Obsazení je úžasné, v čele s Andrew "Jim Moriarty, Hi!" Scottem. Snímek rychle uběhl a než se člověk nadál, už jim na svatbě zpíval Peter McDonald písničku od U2:) The Stag je přesným opakem toho, jak by tuto variaci na rozlučkové akce dokázal někdo zprznit u nás. ()

Galerie (12)

Zajímavosti (2)

  • V USA byl film uveden pod názvem The Bachelor Party, jelikož v americké angličtině se výraz „The Stag“ nepoužívá. (Stanislaus)

Reklama

Reklama