Miley Cyrus: Wrecking Ball

Kamera:

Jonathan Sela

Miley Cyrus

Jara.Cimrman.jr

Nejsem zarputilým fandou popíku, ale nevedu proti němu žádný džihád, takže mi poslech tohoto songu nezdvihl tlak, nezanítil slepé střevo a nevytvořil se mi kvůli němu ani jeden žlučníkový kámen. Horší je to s videoklipem, neboť kombinace nepříliš oděné dívky a bouracího kladiva slibovala být hodně sexy záležitostí. Pro mne však nebyla. Pohled na tu příšerně zmalovanou vyzáblinu mne spíše vyděsil a asi mne bude pár nocí strašit ze sna. ()

xxmartinxx

Chtěl jsem vidět, co frčí. A frčí soft porno o holce s velkou železnou koulí. Nejdřív jsem si myslel, že je to jen nudné, ale "You Wre-e-e-ek Me" nakonec spolehlivě pobavilo. ()

Aluska88

Ta písnička je úžasná. Ten videoklip je úděsný. Miley Cyrus je pro mě jen jednou z Disneyho panenek, které tento filmový a televizní gigant vypouští jako na běžícím páse, aby se teenageři a dospívající mohli začít zavčasu "vzdělávat." Jenže Disneyho televizní "výchova" je trapná, povrchní a laciná a nedá se vůbec srovnávat se Supermaxovskou školou, která vychovávala generaci dítek let devadesátých:) O nějakém zázračném pěveckém, či hereckém talentu Miley dost pochybuji. Stačí tu písničku jen poslouchat, klip opravdu netřeba. ()

Botič

King of porn Terry Richardson se dal na točení videoklipů? Nu, proč ne! Čekat od něj čajíček pro batolata by ale byla pošetilost. Výborně natočená záležitost, která má bohužel tu smůlu, že vystupuje pod značkou Miley Cyrus. ()

castor

Každá druhá mladá kočka chtěla náramek, penál nebo kus oblečení s Hannou Montanou. Dnes jim rodiče zakrývají oči a modlí se, aby ratolesti na svůj idol z dětství velmi rychle zapomněly. Zlobivá holka Miley Cyrus houpající se nahá na demoliční kouli rozhodně zaujala. A 428 milionů zhlédnutí na YouTube..? To není sakra málo!! ()

MMR

Zde bych Miley vůbec nepoznal. Navíc tak příšerný klip jsem dlouho neviděl. Ale písnička je písnička... ()

-bad-mad-wolf-

V době, kdy už Hanka Rozmontovaná může svým chlapeckým fandům osahávat koule, se na nich radši houpe a olizuje bourací kladiva v jinak sterilním klipu k uřvané popové tuctovce. ()

JohnnyD

Skladba samotná je prvotriedny pop - v rámci žánru za 100%. Klip je kvalitne nakrútený prvoplánový šok. A vzhľadom na reakcie je jasné, že klip účel splnil. Raz to bude v učebniciach marketingu. ()

playboxguest

Jak chcete, ale mě z tohohle videoklipu několikrát slušně zamravenčí v podbřišku. Poctivej útok na poblázněný hormony. A to mě s tím klipem v sobotu seznámila kámoška slovy: "Verů, čum, já se od toho prostě nemůžu odtrhnout. A to nejsem lesba" :D ()

kingik

Miley šla do toho naplno. Se změnou její image přichází také provokace. Už to není holčička Hanna Montana, ale mladá a odhodlaná žena, která se nebojí pro účely klipu se svléci. Písnička s názvem "Wrecking Ball" není vůbec od věci a ukazuje, jakou cestou se bude její kariéra zřejmě ubírat, anebo to byl jen výstřelek, který její fanoušky mírně rozhodí. Miley se však nahá pohupuje na zavěšené demoliční kouli poměrně nonšalantně a ukazuje v tílku a kalhotkách svoji postavu. Písnička u mě taky zabodovala. Je melodická a má grády. Miley se mně nejdříve nelíbila, když jsem ji viděl před časem s krátkými vlasy, dokonce mnozí její novou image odsoudili jako propadák, ale v tomto klipu je sexy. Celý klip je excelentní. 100% ()

InJo

Samotný song mi špatný nepřipadá. To, že ze sebe slečna Cyrus dělá totální děvku (a to zdaleka nejen v tomto klipu), je věc jiná... ()

Carol Pifková odpad!

Klipy nehodnotím ale toto veľmi rada. Miley ostala trápna pózerska piča, ktorá to hrá na strašne crazy bitch. Fuj nechápem, že Miley, ktorú som mala rada je tá istá čo aj teraz len blond a jebnutejšia. Ja sa pri tomto klipe ani neviem slušne vyjadriť. To je ako podľa vás sexy keď niekto oblizuje kladivo? Alebo, že si piču obtiera o reťaz? Každý kto dal tomu viac ako hviezdičku u mňa klesol. A teraz idem oblizovať šróbovák lebo kladivo nemám. ()

Larrysbride

Terry Richardson pro mě nikdy nebude nic víc, než sprostej úchylák, ale Wrecking Ball má přeci jen něco do sebe a to jak hudebně, tak vizuálně. ()

lillien

Pop hitovka s jepičím životem, v hlavní roli štětka a koule. Nějak se nemůže rozhodnout, jestli chce hrát v pornu nebo zpívat. Dělá-li to zároveň, kurví oba žánry. ()