Miley Cyrus: Wrecking Ball (hudební videoklip)

Krátkometrážní / Hudební

USA, 2013, 4 min

Dr. Luke

Miley Cyrus

Miley Cyrus

ŽÁDNÁ ŠKODA SLOV, ŽÁDNÝ ODPAD. PROVOKATIVNÍ? MOŽNÁ. SPÍŠE DOBŘE PROMYŠLENÝ MARKETINGOVÝ TAH. TÉMĚŘ TŘISTA MILIONŮ SHLÉDNUTÍ NA YOUTUBE ZA DVA MĚSÍCE, AŤ CHCEME NEBO NE, NA NAHOTĚ NÁS VŠECHNY ODJAKŽIVA NĚCO PŘITAHUJE A POKUD TO NEPOHORŠUJE, PROČ TO NEPŘIJMOUT. VĚDĚLA TO UŽ MADONNA, MILEY NÁS POSUNULA ZASE O KOUSEK DÁL. A NAVÍC PÁNOVÉ, NENÍ NA CO SE KOUKAT? MYSLÍM, ŽE JE A OSOBNĚ JSEM RÁD, ŽE HANNAH MONTANA JE PRYČ A ZBYLA TU JEN MILEY :-)(3.11.2013)

• ChArLeNe

Miley vysvetlila, že video má symbolizovať zraniteľnosť zo zamilovanosti. Pardón, ale to sa dá aj ináč znázorniť, než nahá sa húpať na demoličnej guli a lízať kladivo, že akože "aj keď ma ten rozchod ničí, nechcem sa posunúť ďalej". A teraz úprimne, keby miley naozaj chcela, aby ľudia videli tú zraniteľnosť, nemala do toho zakomponovať erotiku. Rihanna v klipe Stay je síce tiež nahá, ale video je vkusné, nijako nesexualizuje Rihannu a divák sa môže sústrediť na jej tvár a emócie, ktoré vyjadruje. Wrecking Ball nie je nič iné, len čisto prvoplánový na šok, v hlavnej úlohe s kostnatým chlapcom.(16.9.2013)

Ano, bohužel žijeme v době, kde se točí videoklipy, které nejsou žádné skvosty. Většinou jde jen o dobrou párty s hromadou alkoholu a pokud možno nahejma ženskejma. A já se musím přiznat, že jsem v šoku, že si všichni pokyvují, jak jsou tyhle klipy dobré, ale jakmile se objeví polonahá Miley, lidi nestačí sbírat šutry a už už chtějí kamenovat. Jenomže rozdíl mezi tímhle klipem a ostatními klipy je v tom, že Miley svojí písničku (která je mimochodem docela povedená a hlavně stoprocentně upřímná ) myslí vážně. A já jí věřím, že tenhle klip má svoje opodstatnění a svůj účel. Lidi, ty šutry který jste nasbírali, radši házejte na zpěváky, kteří mají písničky a klipy jenom o šukání a o tom jak je všechno jedna velká párty. A kdyby jste mi joo chtěli udělat radost, ty šutry neházejte vůbec na nikoho.(6.10.2013)

• Riley

Je mi líto. Mám ráda provokativní záběry a cokoliv originálního. Toto je bohužel prvoplánové, trapné a Miley na mě působí asexuálním dojmem holky, která sice nikdy neměla sex, ale dost často o něm čte v Bravíčku. Chápu, že nechce být spojována s Hannou Montanou, ale puberta s ní mlátí až moc a její manažeři toho očividně využili. Písnička super.(19.11.2013)

• ogheekapr

Dost nechutný klip, písnička za moc nestojí...neví co k tomu ještě dodat. Kdyby se alespoň zamyslela nad tím jestli má na to hrát v takovém klipu. Nedá se na ni dívat. Jen bídná snaha upozornit na sebe pomocí skandálního videoklipu o kterým se bude mluvit v médiích...Protože když si neumím zajistit úspěch svým zpěvem tak proč si neudělat reklamu v bulváru že? Je to zadara a ty děcka na to stejně skočí.(22.9.2014)

• - S nápadem na vizuální stránku klipa přišla sama Miley Cyrus. (Patw)

• - Videoklip existuje ve třech verzích. První verze obsahuje mimo jiné i záběry nahé Miley na demoliční kouli. Druhá verze, director's cut, je pouze jeden záběr na tvář zpívající Miley a třetí verze, která je určená pro televize, místo záběrů nahé Miley používá smyčku scén běžící dokola. (Patw)