Sanjay & Craig (TV seriál)

Sanjay and Craig

Animovaný / Komedie / Rodinný

USA, 2013, 43x22 min

• MikeCool

TV-seriál. Tak tohle byla hodně velká animovaná úchylárna, a ještě k tomu určená pro děti! :-D. | Průměr všech zhlédnutých epizod: 25% (1*) |(23.5.2016)

• Roman.Ticka

Kdyby na Nickelodeonu a vůbec v médiích byli lidi a né hovada honící se za ziskem a růstem sledovanosti, tak tento "pořad" plný odporného hnusu (bohužel pro děti) by byl dávno zrušen a smazán z povrchu zemského. Nevkusné, nezodpovědné, tržně akceptovatelné, nejvíce v absurdistánu zvaném Česko.(8.3.2015)

• honajz

Animáč, který není ani tak pro děti jako pubescenty, a to ještě ty tak trochu zvrhle založené, kteří neudrží záchvat smíchu, když kanibalský vetřelec spolkne člověka a člověk se z ufouna prořeže motorovou pilou. Ne že by zde byla stejná scéna, ale hodně podobných, u nichž se smát vyžaduje skutečně hodně nízké sebevědomí diváka. Občas to má dokonce příběh, což mne překvapuje, protože jinak jde o sled halucinogenních výjevů učitele mateřské školy, který miluje obrazy Hieronyma Boshe.(28.10.2015)

Ale no tak, co su to tu za odpadove hodnotenia...? Serial srsi humorom a bavime sa pri nom spolu so synom ako pri maloktorom animaku. Je to nechtune, odporne, ale zaroven neskutocne vtipne a trefne. Urcene ale skor adolescentnemu publiku. Netreba sa nechat odradit hodnotenim miestnych princezien a balerin, ktore pri tomto serialy upadaju do mdlob. Fanusikom mozem taktiez odporucat animak Breadwinners, ktory je podobneho razenia, ale skor pre mensie deti. Dobra praca, za mna 80%.(4.4.2015)

Tak blbý, až se tomu člověk musí smát. Stejně jako některým komentům tady.(9.7.2016)