V adaptaci celosvětově úspěšného komiksu se Batman dozvídá, že má s Taliou al Ghulovou syna. Ten je prý poháněn stejně ohnivou touhou po pomstě jako jeho otec, jenž neustále bojuje proti bezpráví. Damian, syn Batmana a Taliy, který byl jako malý chlapec tajně vycvičen Ligou stínů, žije v přesvědčení, že byl jeho dědeček Ra'S al Ghul zavražděn proradným Deathstrokem. Damian se v Robinově kostýmu vydává na cestu krvavé pomsty. (HBO Europe)

T2

milé prekvapenie, v celku podarená nádstavba k Batmanovi, príbeh zaujme, postavy upútajú a akcia je bonbónik na vrch /80%/ ()

DaViD´82

Střídavá péče o spratkovité hovádko boží, kterému by i Batman navzdory vší té "žádné zbraně, žádní mrtví" politice musel zákonitě po pěti minutách zlomit vaz. Nadvakrát. Žádný div matičce, že se k němu v závěru nechce znát. Ale i bez toho synátora je to "onaké divné". Desítky mrtvých, hektolitry krve, vypíchávání oka, ukřižování děcka... No, prostě na svět komiksáren (nejen) ze stáje DC až nezvykle nekompromisní, ale zároveň upatlané a americkým hodnotám lacině poplatné. Ovšem díky solidní a časté akci to nastihne začít nudit. Aspoň že tak. ()

NinadeL

Batsy, Damian (a výstřih jeho mamičky), master Dick a protřepat a hlavně namíchat. Pohodový animák s méně zajímavými postavami z Bat-světa. Ale další díly to jistí. ()

Spiker01

Neříkám, že všechny DC animáky (a že jich rok co rok produkují díkybohu haldu) jsou na 7/10, ale zrovna Son of Batman mi přijde zásadně podtaktovaný. Zajímavé je, že jsem nejdříve viděl dvojku a trojku tohoto příběhu a úvod jsem nějak necíleně vynechal. A kdyby v téhle linii pokračovali, byl bych jen rád (vše lepší než teen titans a jiné teen série).. ()

Spooner

Být mi dvanáct, tak to tvůrcům sežeru i s navijákem. Jenže tuto dobu mám již bohužel za sebou, a tak mi snímek kromě povedené akce nemá absolutně co nabídnout. Děj je až příliš jednoduchý, dialogy a rodinná moudra tahají za uši a Batmanův synáček je tak strašně nesympatický, že si budete přát jeho brzkou likvidaci. Rodinný Batman mi zkrátka nic neříká. Ještě, že té akce je zde docela dost. 50% ()

Davies182

Na čtvrtou hvězdu to skoro vytáhla bombastická choreografie akčních scén s malým hrdinou, kterých navíc není zrovna málo. Jenomže rodinná moudra, která prostě k Batmanovi ne, a ne, a nesedí, ze snímku i kvůli idiotským dialogům plným klišé nakonec dělají víceméně vtipnou záležitost... naneštěstí. ()

pepo

Výborná atmosféra, celá tá zápletka ma bavila ale zamrzí, že nie viac času venovaného vzťahu Batman - Robin ( hlavne prvé stretnutie je takmer odfláknuté) Nie tak dobré ako niektoré Batmanovky ale aj tak veľmi, veľmi príjemne 7/10 ()

Tom_Lachtan

I když má tenhle film o netopýrovi a jeho potěru hromadu mínusů, má i jedno velké plus, Batmana samotného, který je po delší době opět docela blízko být tím hi-tech temným detektivem s mozkem, který se k souboji tváří v tvář odhodlá jen když není zbytí. Bohužel všechno ostatní je slabé, naštěstí ne blbé, ale slabé. Padouch a jeho poskoci mají bohužel inteligenci a vnímavost zdrogované čtrnáctileté fanynky New Direction z Malty, synátor je nebetyčně frackoidní a zasloužil by na pět minut předhodit Jokerovi\, aby si spolu zatančili charleston a příběh je až bolestivě nablblý, nudně průměrný a klišovitý, přičemž Batman si takové nezaslouží, ani akce nijak zvlášť nevyčnívá z průměru superhrdinskejch animáků. Zapomenutelné, zapomenutelné, zapomenutelné... ()

Shakers

Nový rok, nový Bat-animák. To už je tradícia. Po výbornom The Dark Knight Returns prichádza slabší Son of Batman a dôvod prečo je slabší, nájdete už v názve. Príbeh, animácia, dabing, vizuál Gothamu, Batman a jeho hlášky, to všetko je fajn, ale ten Robin tam miestami fakt nepasuje, pretože tento animák ako keby nevedel, čo chce byť. Snaží sa byť temný, ale to mu nevychádza, pretože Batmanov syn je opak neho a tak trochu to niekedy pôsobí ako komédia pre deti. Ale inak fajn a príjemne pokoukaničko s Batmanom na jednu hoďku. 70% - 3* ()

JohnnyD

Štýlová jazda. Konečne ultimatívna sólovka bez miešania mytológií jednotlivých postáv. Najväčšou devízou je bohovský vizuál (jeden z najlepších v DC Universe Animated Original Movies), kde je Gotham fakt gotický a dýcha temnou atmosférou. Príbeh je fajn, no čo je skvelým ozvláštnením, to je kopec hlášok a veľká nekorektnosť, tj. kopec krvi a nejaké sexuálne narážky. A Nightwing raz skoro povie fuck! ()

klerik

Prekvapivo fajn. Totálna komiksová klasika BATMAN: ROK JEDNA ma vo svojej adaptácii sklamala a zrazu prišiel farebný akčný netopier a som spokojný. Solídny príbeh, ktorý sa nezdržuje zbytočnosťami a napriek tomu dokáže zrozumiteľne dodať ďalšie dieliky do skladačky batmanovského univerza (ako ho u nás predstavili hlavne Nolanové filmy). Nevravím, že mladý Damian nie je občas otravný, ale aspoň hýbe dejom a dodáva filmu akciu... ()

jh666

Není to tak zlé, jako některé animáky od Marvelu (Iron Man a Hulk), ale když si to porovnám s předchozími Batmany, vychází mi hůř jen Gotham Knight a Supernula. 60 % ()

liquido26

Po ne úplně zábavném Justice League: War přichází tenhle čistokrevný Batman jako druhý letošní DC animák. Představuje nám postavu dalšího Robina a tím je syn Batmana a Talie Al' Ghul. Je to docela solidní krvák se super mutantama v podobě Man-Batů s katanama. ()

ConanVJ

Parádní animák, ve kterém se setká Batman se svým synem a jeho namyšlenou povahou. Akce je zde spousta a je pěkně natočená. Po grafické stránce také povedené. Rozhodně to není pohádka pro děti. Za mě 80% :) ()

DEXTER099

Příběh o nalezeném Batmanově synovi,kterého má s dcerou RAs al Ghula,no musím říct,že je to dobrý námět ,nevím jestli je to podle komiksu,všehovšudy jsem přečetl zatím dva komiksy,ale zde je to napsané dobře.Začátek sice působí trochu jako soft porno když tam pobíhá bejvalka batmana skoro nahá,ale to už jsem si nějak zvyknul,že Američani do těhle DC filmu dávají kozatý ženšký,protože to jako největší pokrytci a výrobci porno nemohu dát no hraných filmu :-) ,ne ,že by mi to vadilo,ale když se na to kouká s malýma dětma tak ti kolikrát jen zírají :-D.Postavy jsou zde napsané dobře a Batman v roli taťky jde příjemné oživení.Nový Robin,pardon syn,mě nějak nesedl,ale to je asi dobře,protože takhle je ta postava napsaná,bitky jsou zde vykresleny dobře a i dost brutálně.Pokud tedy máte rádi DC a jste otevřený novým námětům,alespoň pokud neznáte tolik komiksy,bude se vám to líbít.Za mě celkově 88% a pět hvězd. ()

ledzepfan

Solidní 3. Nedá se říct, že by to bylo přímo slabé(jako poslední JL War), ale ten příběh mi v některých svých aspektech prostě nesedí a zdálo se mi, že animace je v některých scénách taková..ehmm-slabší. Jakoby tomu chyběla správná dynamika nebo co(jakoby ta rozpohybovaná výplň mezi akčními políčky komiksu nedávala moc smysl). Na druhou stranu, charaktery jsou povedené(hlavně batmanuv syn to docela táhne nahoru), příběh je relativně odvážný. Přecejenom, naroubovat na Batmana takovouhle "šťastnou rodinku" je docela inovace(jak moc funkční, to už si musí dořešit každý sám)..... Podtrženo sečteno= je to takové rozporuplné. DC sice pořád vládne tomu komiksovému animovanému filmu, ale pomalu by to chtělo zase nějákou nekompromisní pecku, která by spláchla tu pachuť několika méně povedených kousků. ()

agentmiky

První díl trojdílné série byl docela dobrý, ale mnoho věcí by se tam dalo vylepšit. Samotný příběh byl zajímavý, doteď jsem vůbec nevěděl, že Batman má nějakého syna (komiksy moc nečtu). Líbí se mi, že už i ty animované filmy nejsou zaměřované pouze na mladší publikum, ale že si na své přijdou i ti starší. Krví a brutalitou se zde opravdu nešetří. Některé pasáže mi přišly nudné, celkově Batmanův syn nenabídne moc akčních momentů, což je velké mínus. Doufám, že další díly budou lepší. I tak to nebyla špatná zábava. Za mě dávám 65 % ()