Batmanův syn

Animovaný / Akční / Dobrodružný

USA, 2014, 74 min

Ethan Spaulding

Předloha:

Grant Morrison (komiks), Bob Kane (komiks), Bill Finger (komiks)

Joe R. Lansdale

Já tu linii s Taliiným synem nemám moc rád. Popravdě nemám rád ani jednoho z těch poskakujících sidekicků v pestrobarevném kostýmku. Vlastně nemám rád žádné děti. Vypadá to divně, když si dospělý chlap nějaké pořídí. Ale co už, v běžném životě je to prý normální, tak proč by Batman nemohl mít syna, že jo. Ale stejně mi nejde na rozum, proč si moderní kluk ve světě plném cool a trendy módních výstřelků vybere kostým jak z besídky ve školce. Jasně, celý život byl zavřený někde v klášteře mezi ninjama, takže se k módním magazínům asi moc nedostal, ale přesto… Bože, jak já toho Robina nesnáším. No nic, akce fajn, animace hnusná jako prdel (to už je takový kolorit), Morrison mě bavil víc.(2.8.2014)

• savatage

Pěkně vykreslené postavy, a vlastně celé to bylo pěkně udělané. Batmanův syn, mi přišel takový až moc přehnaně arogantní, že by si místy spíš zasloužil pár výchovných naplácat na zadek. Proč byl po celou dobu Batman stále bručoun? Možná otrávený tím, že mu synek katanou rozsekal celou zahradu, nebo, že se po letech dozvěděl, že má syna, to už se nedozvíme...(11.2.2018)

Hodně pohodový animák. Sice slabší děj, ale za to se skvělým Deathstrokem a hlavně se super akcí. Už z prvních fajtů bylo jasné, že tady se digitální krví nešetřilo. Postavu Nightwinga můžu v čemkoliv, takže tady mě potěšilo i jeho pomrknutí po předchozí uniformě. Spokojenost a už se zas těším na další DC animák.(19.4.2014)

Ujasníme si to předem. Stejně jako většina nesnáším Robina a ze všech Robinů nejvíc právě Damiana Wayna. Nesympatický, nafoukaný, protivný puberťák, který kazí vzduch všude, kde se objeví a kazí ho i tady. Paradoxně Batmanův syn ale jako celek docela funguje, příběh vůbec není špatný, ale z toho Robina se mi prostě dělalo blbě, zvlášť, když je to prakticky hlavní postava. Na film to hovado ale naštěstí nijak zásadní vliv nemělo, animace je celkem ucházející, příběh jak už jsem psal, je dobrý, akce výborná. Rychle to uteče (v tomhle případě naštěstí) a ani to nestačí moc nudit, vlastně to paradoxně je jeden z nejlepších Batmaních animáků, u kterého jsem se skvěle bavil. Atmoška je supr, Gotham je správně temný a funguje to, jak má. 75%.(24.8.2015)

já jsem teda batmanovskej fanatik, ale i objektivně vzato se mi ten film hrozně líbil. stopáž tak akorát, skvělá a krásná animace, spíš realistická, což u animáků moc nebejvá, to mě potěšilo hodně. skvělej dabing a ani jsem nepostřeh obvyklý debilní dialogy, jak tu někdo zmiňoval. věřim, že to jako standalone moc nefunguje, ale pro lidi, který jsou familiérní s batmanskym universem, aspoň trochu postavama tak je to paráda. nic jsem nečekal a skvěle jsem se bavil.(29.6.2014)