Reklama

Reklama

Srážka

  • Velká Británie Collide (více)
Trailer 4

Obsahy(1)

Po příšerně zpackané loupeži se Casey Stein (Nicholas Hoult) ocitne na útěku před nelítostným gangem vedeným mafiánským bossem Hagenem (Anthony Hopkins). Casey má teď u sebe drahocenný náklad patřící Hagenovi, který se nezastaví před ničím, aby ho získal zpět. Caseymu proto nezbývá nic jiného, než zavolat svému bývalému zaměstnavateli a pašerákovi drog Geranovi (Ben Kingsley), aby ochránil svou dlouholetou přítelkyni Juliette (Felicity Jonesová), než se dostane do rukou Hagenovi. Casey se vydává na zběsilou automobilovou honičku po německých dálnicích ve snaze zachránit svou životní lásku dřív, než bude pozdě. (HBO Europe)

(více)

Videa (6)

Trailer 4

Recenze (86)

Gilmour93 

všechny recenze uživatele

Turecký pasák Kingsley v apartních slunečních brýlích ze sbírky dnes již Konečného Dana či blábolivě filozofující a pistoli jak prase kost držící Herr Hopkins, se snažili následky Srážky zmírnit, ale ani váha jejich osobností neměla šanci tenhle sisyfovský džob dokončit. Hlavní hrdina směšně nezničitelný, postavy přemísťující se v čase a prostoru, invalidní dialogy a scénář fikaný jak sypač s letními pneumatikami. Divoká silniční akce, která je na autobahnu pochopitelně možná jen v čase Simírovy dovolené, nebyla špatná, ale víte, co se říká. Vše, co je ve větě před slovem „ale“, není myšleno vážně.. ()

choze 

všechny recenze uživatele

Snaha tu byla. Hravé dialogy, solidní akce a obsazení mixující mladé hvězdičky s hereckými veterány. Ohranou zápletku s plochými postavami a bez nějakého zajímavějšího zauzlování bych u akčního béčka odpustil. Zásadní problém mám ale s tím, že akce je málo a přichází hodně pozdě. Vlastně je tu jen jedna automobilová honička - sice solidní a dost dlouhá, ale jen jedna a odstartuje až v půlce, po spoustě jalové romantiky. ()

Reklama

mzss1 

všechny recenze uživatele

|60%| COLLIDE mi opravdu místy připomíná mojí srdcovku KOBRU 11. Dálniční honičky, město Kolín nad Rýnem atd atd. Příběh je strašně jednoduchý a scénářem tak trochu hloupoučký, ale v tomto případě mi to vůbec nevadilo. Kdyby to bylo seriózněji podáno, mohlo by to být lepší. Tak jako tak to byla snesitelná jednohubka, kde jsem si akci opravdu užil. Byla skvěle natočena. Hlavně naháněčka po dálnici zhruba uprostřed snímku. To nemělo chybu – tam jsem měl opravdu pocit, že sleduji další napínavý díl mé oblíbené kobry. Hlavní hrdiny včetně Felicity Jones – oba v pohodě. Kingsley mě dost pobavil a Hopkins mi přišel nudný a trapný. Víc v tomto filmíku nehledejte. Prostě zábavná akční jednohubka. ()

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $21,5miliónaTržby USA $2,280,004Tržby Celosvetovo $6,817,535▐ Vypnúť mozog a s otvorenými ústami pozerať, asi tak, nuž jedine tak. Akčná "nálož" haluz s dobrým obsadeným, kde to držia pokope hlavne Nicholas Hoult a Felicity Jones. /50%/ ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Říká se, že největší srážka je s blbcem. Když totiž po hodině filmu zjistíte, že Nicholas Hoult celou tu šílenou loupež vymyslel, ale nedomyslel, jen proto, aby se zavděčil jedný holce, tak Vám bude až smutně. Tohle je totiž fakt ještě větší blbec, než jsme doufali. Po akční stránce se totiž za jiných okolností jedná o slušnou Kobru 11 z opravdových a čistokrevných německých dálnic za anglický peníze. Jenže ten zbytek je k pláči. ()

Galerie (98)

Zajímavosti (2)

  • Na dálnici se střílelo z brokovnice SPAS 12. Policie používala útočnou pušku G36, samopal MP5 a samopal G26. Pistole, kterou používá Geran (Ben Kingsley), je pozlacený Colt 1911. (K98)

Reklama

Reklama