Nastala chyba při přehrávání videa.
 • dr.fish
  **

  V podstatě omletý nápad s tím, že nejlepší partner je vždycky nakonec nejlepší kámoška, která celé roky sleduje vaše sexuální akrobacie s jinými ženami, radí, pátrá, informuje. Nakonec na nějakém náhodném večírku při náhodném ploužáku, kdy na vás tato kámoška zbyla, si uvědomíte, že je vám s ní dobře. V tomto filmu je to každému divákovi jasné hned od začátku, jen ten trulant Skylar Astin na to ne a ne kápnout. Vleče se to a vleče a jsme rádi, když to vydržíme do konce. Alespoň tam jsou zajímavé ženské. 50%(29.11.2016)

 • zbyshek
  ****

  Naprostá spokojenost s touto komedií, ze které se poté vyklubala trochu romantická slaďárňička. Nicméně ani po tomto zjištění jsem nezměnil svůj názor. Příjemně hrající herci s příběhem, který nenudil. Vtipné scénky se tu moc nevyskytují, ale to tu vynahradil v celku vtipný děj a zápletka. Cavemeni rozhodně nezklamali. 73%.(29.3.2014)

 • kaylin
  *

  Na prosto obyčejný film o lidech, který bohužel vůbec ničím nevyniká. Jako kdyby všichni žili ve vakuu, svůj malý šťastný život a ty útrapy, kterým se musely stavět, jsou jen o tom, jestli budou nebo nebudou mít dobrý sex. Ono se to tváří, že je to o životě, ale ve skutečnosti není. Tohle je jen karikatura toho, co život představuje. Není to ani dramatické a ani vtipné. Ach jo.(29.4.2014)

 • MartinezZ
  odpad!

  Dál než do 40% stopáže jsem to nedotáhl, nešlo to. Film, který mi dokázal navodit jen takový zvláštní pocit a atmosféru, kdy kdykoliv se "na plátně" objevila nějaká postava, tak jediné, co mi přicházelo na mysl, bylo hluboce všeobsažné "Chcípni". Zdali se mé přání odrazilo i ve scénáři a tedy i nějakém chmurném konci postav už zjišťovat u téhle "komedie" (WTF?) nehodlám.(22.2.2014)

 • Thomick
  **

  Vedle That Awkard Moment tihleti cavemeni působí, jako by ono pověstný "Éčko" neviděli ani z jedoucí soupravy metra. Opravdu.. ať se Camilla Belle s Alexis Knapp snažily, jak chtěly, tenhle pokus nebyl nabitej ani energií, ani vtipem ani sex-appealem. Maximálně tak všema možnýma barvama pleti u partnerek a výsostní frigiditou jedný z nich (yep, Tess). Smutný, smutný.(16.5.2014)

 • - Během závěrečných titulků jsou k vidění nepovedené záběry z natáčení. (Hal_Moore)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace