Show se uskutečnila 15. září 2013 v Joe Louis Arena (Detroit, Michigan). Na kartě se sešlo devět zápasů.

1) Kickoff: Tag Team Turmoil Match (Vítězové získají zápas o Tag Team Championship)
2) Curtis Axel vs. Kofi Kingston (Intercontinental Championship)
3) AJ Lee vs. Brie Bella vs. Naomi vs. Natalya (Divas Championship)
4) Alberto Del Rio vs. Rob Van Dam (World Heavyweight Championship)
5) The Miz vs. Fandango
6) CM Punk vs. Curtis Axel & Paul Heyman (No DQ Handicap Elimination Match)
7) Dean Ambrose vs. Dolph Ziggler (United States Championship)
8) The Shield vs. The Prime Time Players (Tag Team Championship)
9) Randy Orton vs. Daniel Bryan (WWE Championship) (TheSpearCZ)

Bobik9

55% je zase zbytečně málo. Já jsem dokonce dlouho uvažoval o 4*, ale Main event to přeci jen převážit do toho 3* lepšího průměru. Tahle PPV ztrácí na tom, že má ve chvíli svého konání slabší roster. Ale popořádku: CURTIS AXEL vs. KOFI KINGSTON - 3* - Relativně slušný starter match. Kofiho zápasy bývají zábavné, i když sá Kofi moc zjímavý není. Naopak Curtis Axel je pro mě naprosto nepochopitelný push. Nicméně svižný zápas, který dal šanci, že to bdue fajn show. DIVAS FATAL 4 WAY - 4* - Nečekaně kvalitní zápas! Divas jsou vždy nejslabším článkem všech WWE shows, ale tady se jednalo o jeden z nejlepších zápasů PPV. ALBERTO DEL RIO vs. ROB VAN DAM - 3* - WH Championship zápasy taky nebývají nikdy TOP a tenhle enbyl bohužel výjimkou. RVD je sice super, opravdový flyer, ale Alberto prostě není můj šálek kávy. Čekl bych víc. THE MIZ vs. FANDANGO - 2* - Zbytečný match, který nemá krapet příběhu. Naprosto stupidní feud, stejně jako celý gimmick Fandanga. CURTIS AXEL A PAUL HEYMAN vs. CM PUNK - 4* - Pro mě vrchol večera. Punkovy zápasy jsou vždy ozdobou celé show, a přesto, že to dlouho vypadalo, že tentokrát to zapadne do průměru, nakonec mě to zabavilo a konečně se podařilo do nějakého zápasuvnést trochu překvápka. DOLPJ ZIGGLER vs. DEAN AMBROSE - 1* - Po tom nejlšpím přišlo to naprosto nejhorší! Nudné, bez šťávy, bez náboje. PRIME TIME PLAYERS vs. THE SHIELD - 4* - Další velké řpekvapení. Tag team championshipy také nebývají zrovna zárukou kvality, ale tady jsem se neskutečně bavil. O´Neill a Young jsou velcí talenti, kteří by si push zasloužili. Reigns a Rollins jsou podobně talentovaní, ale push dostali, což je dobře. Skvělý zápas, takhle by to mělo vypadat. RANDY ORTON vs. DANIEL BRYAN - 3* - Nebyl to zlý main event. Ale ruku na srdce, tyhl eposlední zápasy mají být strhující "like a fuck". A to tenhle nebyl. Bryan je talent, Orton je srdcovka, ale spolu jim to příliš neklape bych řekl. ()

• Oficiální skladbou show je píseň „Night of Gold“ od CFO$. Druhou oficiální skladbou show je píseň „Big Epic Night“ od Jima Johnstona. (TheSpearCZ)