Blood Punch

Milton (Milo Cawthorne) je veľmi šikovný študent, ktorý má nadovšetko rád chémiu. Je natoľko šikovný, že dokonca dokázal vyrobiť metanfetamín. Avšak už nie natoľko, aby ho pri tom nechytili, a tak skončil v rehabilitačnom centre, kde stretáva krásnu Skyler (Olivia Tennet). Jej najväčším problémom je veľká zásielka pseudoefedrinu, z ktorého by rada vyrobila metanfetamín. Nemá však na to schopnosti a ani ani čas. Prvý problém by mohol vyriešiť Milton, ktorého celkom pobláznila, ale to treba rýchlo konať. Preto spolu za prispenia ich priateľa, psychopatického policajta Russella (Ari Boyland), hneď v noci z liečebne ujdú na odľahlú loveckú chatku, kde by mal Milton vyrobiť tú drogu. Ono to však nie je nejaká obyčajná chatka... (beso74)

beso74

Totálny úlet založený na vcelku originálnom nápade, ktorý je zase založený tak ako naznačila Dellamorte na premise z filmu Groundhog Day. Viac ako horor je skôr taká temnejšia komédia, ktorá inteligentne dávkuje divákovi nové informácie a tak je stále v napätí, čo nové sa odohraje. Rozhodne jedno z najväčších prekvapení tohto roka, ktoré si po väčšinu filmu postačilo s triom hercov. ()

Ellmariachi

Nechal jsem se ukecat a pustil si to. :-) Když jsem letem světem projel popisek, bál jsem se další blbiny alá rozdělíme se, utíkej támhle do tý tmavý stodoly, zakopnutí o jedinou překážku při útěku apod. Nemohl jsem být dál od pravdy. Tak trochu variace filmu Na hromnice o den více, se nesnaží šokovat násilím ani překombinovaným dějem. V klidu odkrývá karty a jediný co nechává skryté je konec. Trošku jsem se bál, aby právě ten nepokazil pohodový dojem z filmu. Nestalo se. Naopak se nepouštěl do žádných Happy Endů, což mám vždycky rád. 75 procent. ()

korbitch22

Milo Cawthorne je neskutečný řízek a já doufám, že se tenhle nadějný herec začně objevovat trochu víc, než jen v menších hororových komediích, který mu ale evidentně seděj (Smrtgasmus).Blood Punch si hraje s myšlenkou filmu Na hromnice o den více a opravdu se nesnaží být ničím originální a jede si svojí vykradenou vlnu celý film, ale to vůbec nevadí.Gore efekty jsou fajn, Cawthorne hláškuje jako démon a celé to příjemně uteče.Možná bych si představil lepší konec, ale to už sou u těhle nadšeneckých hororů detaily.Parádní komediální jednohubka.70%. ()

Cedr

Překvapivě sympatický projekt ze kterého na jednu stranu čiší amatérismus, ale na stranu druhou i očividné nadšení. Nevyrovnaný, ale chytlavý scénář s opět poněkud neučesanými, ale místy vyloženě povedenými dialogy je díky svému námětu asi nejsilnější stránkou filmu. Za málo peněz zábavná kopa muziky. ()

misterz

Sympatická záležitosť, navyše s mne milým motívom časovej slučky. Chudák chalan, tomu poviem zaľúbiť sa do tej nepravej... Jadro pointy a pohrávanie sa s časom tu bolo slušne vymyslené, malo to hlavu i pätu, a čo je hlavné, bolo to aj vťahujúce. Keby bola nosná téma trocha viac zaujímavejšia, pridalo sa na konfliktoch, nezodpovedaných otázkach a hľadaní odpovedí, pričom by možno pomohlo aj viac gore a keby sa dbalo na postupné gradovanie mysterióznej atmosféry, tak by som išiel ešte vyššie. V tomto stave to stačí len na slabší nadpriemer. 70/100 ()