Atlantis (TV seriál)

Atlantída

Fantasy / Dobrodružný / Drama

Velká Británie, 2013, 25x45 min

Mark Addy, Jack Donnelly, Robert Emms, Aiysha Hart, Sarah Parish, Jemima Rooper, Juliet Stevenson, Amy Manson, Ken Bones, Peter De Jersey, Alexander Siddig, Oliver Walker, Lorcan Cranitch, Ellie Fox, Vincent Regan, Joe Dixon, Hannah Arterton, Anya Taylor-Joy, Robert Lindsay, Martyn Mayger, Joseph Timms, Emmett J. Scanlan, Thomas Coombes, Ronald Pickup, Lou Broadbent, John Hannah, Jason Baughan, Jason Cheater, Clive Standen, Lucy Cohu, Robert Pugh, Sian Thomas, Gary Oliver, John Light, Steven Cree, Henry Garrett, Sam Swainsbury, Ron Donachie, Darwin Shaw, Mark Lewis Jones, Will Merrick, Nicholas McGaughey, Ciaran Griffiths, Rhys Horler, Julian Glover, Karl Johnson, Nora-Jane Noone, Lashana Lynch, Bernice Stegers, Donald Sumpter, Gemma Jones, Danny Midwinter, Emily Taaffe, Michael Jenn, Lynne Wilmot, Faye Brookes, Trevor Allan Davies, Susan Brown, Spencer Wilding, Frances Tomelty, Fintan McKeown, Chris Reilly, Rhodri Miles, Grahame Fox, Barrie Martin, Kemal Sylvester, Hugh Holman, Hasina Haque, Dermot Keaney, Darren Morfitt, James Rastall, Mitchell Thornton, Dan Broderick, Richard Dillane, Chris Obi, Simon Nehan, Sam Swann, Stuart Davidson, Ellie Haddington, Sally Dexter, Ian Drysdale, David Garrick, David Sterne, Alex Martin

Calum Ross

Po pěti dílech převládá jednoznačně spokojenost. Atlantis si na nic nehraje a to je jeho největším plusem. Je tady fantasy žánr, který zcela postrádá jakoukoliv vážnost a celé se to řídí vtipem. A to je něco co jsem hledal, protože opravdu nepotřebuji vidět další drama záležitost. Zkrátka výborná odreágovačka.(8.11.2013)

• slunicko2

Hrozné. 1) Zrušení seriálu po druhé řadě považuji za prospěšné. Už jsme se toho dozvěděli více než dost. Alespoň už máme jasno, kde vlastně Atlantida byla. Nic na věci nemění fakt, že seriál natáčeli v Maroku. 2) Zaujal mě i jazyk českého dabingu (originál neznám). Mám hlad. Vítej v klubu! nebo Musíš být smutná, když odchází hrát s takovým velkým...talentem...(6.2.2016)

Miluju filmy a seriály zabývající se Atlantidou. Tenhle je sice takový "cheesy", ale některé díly se povedly. Připomíná mi moje dětství, kdy jsem sledoval podobné seriály jako Xena, Hercules, Pán šelem apod. Druhá řada na tom byla podstatně líp a už se jednalo o velmi dobrý seriál, s dobrým dějem, herci a hudbou. Především předposlední díl byl vynikající. Jen škoda toho otevřeného konce. Ale každopádně nelituji, že jsem Atlantis viděl.(28.12.2014)

Oh Mon Dieu! Z Robertha Baratheona, kdysi krále Sedmi království, je špekatý Herkules nastěhovaný spolu z ostatními mytologickými a reálnými! postavami v bájné Atlantidě. Je to klasická televizní zábava jako zmíněný Herkules nebo Xena v modernějším kabátku. Časem se tomu přijde na chuť a jako odreágovačka to poslouží dobře. (hodnocení za 1. - 2. sérii - konec)(1.10.2013)

• Gogo333

Seriálové novinky sezóna 2013/2014 - Rozkoukáno: 21 Dokoukáno: 3 Zahozeno: 13+1_Vypadalo to docela zajímavě. První díl docela i ušel, ale pak se to pokazilo a hrůza děs. Většina dílu o ničem a takový třetí díl s přeskakováním krávy to byla hrozná trapárna na kterou se nedalo koukat. Nejdřív jsem si řikal, že to bude lepší jako Sinbad, ale nakonec daleko horší. 40%(17.11.2013)